Bu sistemi oyun pc si yapmak istiyorum

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sdn ben acemi bi uyeyim cumleten memnun oldum
Elimde bi bilgisayar var onun bi kac parcasini degistirip oyunları iyi oynama k istiyorum(hta5 call of gibi )
kesinlikle kasmamali ve yüksek cözünürlükte olmaliislemci degismesin monitor klavye falan deısmessin
Maximum 900 tl var
1P2081.png

İyi forumlar...
Yorumlarinizi bekliyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kimse yokmu bi yardım etebilcek?

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
GTA5'i kasmadan yüksek çözünürlükte oynamayı istiyorsan sadece bütçen kadar parayı ekran kartına vermen lazım :)

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimdeki imkan bu acaba parcalari deistirip. Yapamazmiyz?i bu bilgisayari. Bu parayla ii bi sekilde oynamak istiyorum
Zqten oynayacagim oyunlar gta pes gibi oyunlar yani cok iyi olmasina gerek yok bi tavsiye verseniz?

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya .2 Haftadır. Kimse yokmu bi bakin lütfen

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki uyumluluk sorunu cikarmi?

Bide slotluk alip hem elimdekini hemde farkli .8 Gb yani toplam 12 gb olarak kullanabiliyormuyum?

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorum kullanabilir misin ama napıcaksın 12GB ramı al benim ramı rahatına bak
uyumluluk sorunu çıkmaz al gitsin

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyide ejran karti. Cok yüksek. Islemci ise dusuk olcak buekran kartinin calismasini dusurmezmi?

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı orta seviye bir kart o işlemciyi ikinci el 450tl'ye satıyorlar darboğaz marboğaz olmaz al gönül rahatlığıyla

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolasin cidden tek ilgilenen sensin
Bide şu bendeki rame 8 Gb ekleyip. 12 Gb. Yapabilirmiyim bi baksan?

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger Ramin yani Marka model olursa uyumsuzluk olmaz ama eger farkli Marka modelse uyumsuzluk olabilir
sen bana raminin markasini filan atarsan yardimci olurum

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bende bilmiyorum. L kzenim yenisini topladi bunu baja verdi
Peki ispemci hizini nasil arttirirm? illa değişmeli mi?

Reaksiyon puanı
16,118
i7-2600 zayıf? bunu sana kim dedi? titan takmadığın hatta 2 titanı sli yapmadığın sürece sorun olmaz bence gtx760 için yeterli.

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçeni 100 tl civarında aşacak ama iki bileşeni değiştirsen güzel bir oyun sistemin olur:

Ekran kartı:

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-2...4bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=PU

Güç kaynağı

http://www.vatanbilgisayar.com/rs-600-g-80plus-600w-guc-kaynagi.html?srt=PU
arkadaşa para israfı yaptırma en fazla 10fps fark için 140TL gereksiz(bence) bu herkese göre değişir.Ikincisi stokta olan bir kart gösterseydin daha iyi olurdu

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
arkadaşa para israfı yaptırma en fazla 10fps fark için 140TL gereksiz(bence) bu herkese göre değişir.Ikincisi stokta olan bir kart gösterseydin daha iyi olurdu
Önerilen kart oldukça iyi bir kart. gtx770 den daha iyi olduğu konular oluyor. Haliyle ölü yatırım değil. Arkadaş oyuncu bilgisayarı yapmak istemiş. 10FPS önemli yani. Stok sorunu yok bu kartın. Mağazadan almanız gerekli. Her gittiğim yerde muhakkak görüyorum 2-3 tane

Reaksiyon puanı
16,118
duyan da renault 9 aldıryorsunuz sanacak o kartın yolu açık.
renault-9_50399.jpg

bu tarih olmak üzere...

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya 2011 in sonlarinda aldi kuxenim simdi 4770 galan cikmis bide ghz 3.40 O yuzden arttirabilirmiyim deistirmeden?

Bide ram ve ekran karti alicam güç kaynagi yerine ram alsam daha antikli deilmi? (Hayatimda hic pc toplamadim ilk deneyimim)

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya 2011 in sonlarinda aldi kuxenim simdi 4770 galan cikmis bide ghz 3.40 O yuzden arttirabilirmiyim deistirmeden?

Bide ram ve ekran karti alicam güç kaynagi yerine ram alsam daha antikli deilmi? (Hayatimda hic pc toplamadim ilk deneyimim)
Işlemcine güven biraz iyi bir işlemci ikincisi rama gerek yok artı güç kaynağı almazsan bilgisayarın bozulur(kısaca) her türlü almalısın bir güç kaynağı

AimDahisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi ekran karti nasil olmali. Diyosunuz? ram den kisip ekran kartinami yukleniyim?

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya sen benim dediğim üçlüyü at gitsin.4GB ram ile birsey yapamazsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sana şimdiden geçmiş olsun topladığın çöp hâyırlı uğurlu olsun...

Reaksiyon puanı
16,118
Keşke okurlar yorum yapmasa bu foruma... Ya konu hortlatıyorlar ya boş konuşuyorlar

bu okur galiba benim komşu arızalı komşu galiba intel,nvidia,apple ve nokia* sevmez...
*microsoft alınca ben bakıyorum bakıyorum çöp göremiyorum çöp benim masada çalışıyor durduk yere biosu resetledi...