Öneri Bu sistemi daha uygun fiyata çekip gücünü artırabilir misiniz ?

ZigmounS

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. Bu konuda ikinci sorum olacak ama tatmin olmadığım için hala arayış içindeyim. Kafama göre bir sistem topladım incehesapdan Yazılım ve oyun için toplamak istiyorum sistemi. Bu paylaştığım sistemi hem fiyat olarak daha uygun hala getirip hem güç ve kullanış açısından düzenleyebilir misiniz ?
Hazırladığım sistem

(( DEĞİŞTİRDİĞİNİZ PARÇALARI NİYE DEĞİŞTİĞİNİZİ YAZARSANIZ ÖĞRENMİŞ OLURUZ BİZDE ))

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Merhabalar. Bu konuda ikinci sorum olacak ama tatmin olmadığım için hala arayış içindeyim. Kafama göre bir sistem topladım incehesapdan Yazılım ve oyun için toplamak istiyorum sistemi. Bu paylaştığım sistemi hem fiyat olarak daha uygun hala getirip hem güç ve kullanış açısından düzenleyebilir misiniz ?
Hazırladığım sistem

(( DEĞİŞTİRDİĞİNİZ PARÇALARI NİYE DEĞİŞTİĞİNİZİ YAZARSANIZ ÖĞRENMİŞ OLURUZ BİZDE ))

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Hazırladığım sistem

Boşuna olur. Çok büyük bi parayı ,bu para ile alabileceğiniz performansın belki de yarısını verecek bi makinaya gömmüş olursunuz.

Siz verebileceğiniz max. u belirtin,ona göre önerelim.