Bu sistem nasıl olur da kasar ?

Bu konuyu okuyanlar

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
a>
arkadaşlar bu sistemim fifa 16da arada kasmalar oluyor mesela bi oyun oynarken anlık fps düşüşleri asırı fazla ne yaptıysam sorunu çözemedim 8 gb ram mhz leri aynı fakat farklı ramler onun sorunu olabilrmi?

amd fx 6300
asus hd 7850 dcuii 2 gb 256 bit
8gb ram 1600 mhz
win10 64 bit
600 watt power

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sıcaklık değerlerini yükte ve boşta AIDA64 Extreme yazılımıyla kontrol et. Daha önceki oyunlarda böyle bir sıkıntı var mıydı yada diğer oyunlarda şuan bir sıkıntı var mı ? Temiz format atıp ve sürücülerini güvenilir kaynaklardan yükleyip test etmen gerekiyor. Bu gibi sorunlar AMD tabanlı sistemlerde çok yaygın. Güvendiğin teknik servisten destek alman senin için daha iyi olur burada kapalı kutu üzerinden tahmin yürütmek epey zor. Donanımlarını tek tek denemeniz gerekiyor.

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sıcaklık değerlerini yükte ve boşta AIDA64 Extreme yazılımıyla kontrol et. Daha önceki oyunlarda böyle bir sıkıntı var mıydı yada diğer oyunlarda şuan bir sıkıntı var mı ? Temiz format atıp ve sürücülerini güvenilir kaynaklardan yükleyip test etmen gerekiyor. Bu gibi sorunlar AMD tabanlı sistemlerde çok yaygın. Güvendiğin teknik servisten destek alman senin için daha iyi olur burada kapalı kutu üzerinden tahmin yürütmek epey zor.
sıcaklıkları test ettigimda işlemci asırı ısınıyordu 120 tlye yeni bi işlemci fanı aldım ama halen sorun devam ediyor anakart msı 760pm (fx) cok eski sorun olurmu

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
sıcaklıkları test ettigimda işlemci asırı ısınıyordu 120 tlye yeni bi işlemci fanı aldım ama halen sorun devam ediyor anakart msı 760pm (fx) cok eski sorun olurmu
Söylediğim gibi başka bir anakartla,işlemciyle, güç kaynağıyla, ramle, harddiskle ve ekran kartıyla denemeniz sizi sonuca ulaştırır.