Bu sistem kaça toplanır?

Bu konuyu okuyanlar

Velizade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba. Aşağıdakı sistem nasıl ve türkiyede kaça toplaya bilirim? Cevaplarsaniz sevinirim.

Kuller-1fan rf120fs rgb deep cool.
Power supply-850w 80plus deep cool.
Ana kart-Asus rog strix z490 ATX
Processor-Intel core-I7 10gen.
Processor/kuller-Deep cool l240 v2- su
soyuducusu.
Yaddas-ssd-Samsung evo970 nvme 500gb.
Yaddas-hdd-Toshiba 1tb.
Video card-rtx3080/10gb.
Video card saxlayici deep cool gh-01-rgb.
Ram-Crusial ballistix 2x16gb 3200hz.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
istediklerinizin birebir aynısını bulmak zor olabilir. tek tek araştırmanız lazım. toplama işini yapan pekçok yer var. internetten de alabilirsiniz toplama hizmeti veren sitelerden. ben kötü bir üne sahip olmasına karşın vatan bilgisayarda toplattım 40k tllik pcmi. şansım yaver gitti ve tecrübeli iyi bir arkadaş topladı benim bilgisayarımı gözümün önünde. biraz şans işi. bol şans dilerim. umarım güzel bir şekilde toplanır, içinize siner ve uzun süreler sorunsuz kullanırsınız. şimdiden hayırlı olsun.

Velizade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
istediklerinizin birebir aynısını bulmak zor olabilir. tek tek araştırmanız lazım. toplama işini yapan pekçok yer var. internetten de alabilirsiniz toplama hizmeti veren sitelerden. ben kötü bir üne sahip olmasına karşın vatan bilgisayarda toplattım 40k tllik pcmi. şansım yaver gitti ve tecrübeli iyi bir arkadaş topladı benim bilgisayarımı gözümün önünde. biraz şans işi. bol şans dilerim. umarım güzel bir şekilde toplanır, içinize siner ve uzun süreler sorunsuz kullanırsınız. şimdiden hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim. Sadece tahmini ne kadar çikar onu sormak istedim.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
17-20 bin arasında tutar ayrı ayrı parçaları indirim kovalayarak alırsan biraz daha ucuz alırsın

Psu deep coolldan alma
Soğutucuyuda aynı şekilde
Ramleri Corsair Vengance Yap

Daha iyi olur