Bu Sınıfı Nasıl Geçerim ?

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhabalar herkes gibi bende bugün karnemi aldım ancak çoğu insan kadar iç açıcı bir karnem yok iddia kuponundan birazcık farklı
smile.gif

Şimdi ben 3 dersten kaldım.İngilizce , matematik ve temel işlem ( bölüm dersi) . Karnemde sınıf tekrarı yazıyor.Ancak hemen solunda ortalama yükseltmeye girmesi önerilir yazıyor ve bende zaten bu sınavlara gireceğim.

Bu sınıf geçme konusunda herkes bir şey söylüyor.Bir arkadaştan şunu duydum . " Ortalama yükseltmeden herhangi birini geçsen bile sınıfı geçiyorsun.Diğerlerinden tekrar kalsan bile geçiyorsun". Bu doğru mu arkadaşlar . Şimdi benim sınıf geçmem için bu 3 dersin birini geçmem yeterli mi ? ( ben yinede hepsine girerim) .

Ortalamam 2,57 . Biz anadolu mesleğiz bizde geçme puanı 3.00 .

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhabalar herkes gibi bende bugün karnemi aldım ancak çoğu insan kadar iç açıcı bir karnem yok iddia kuponundan birazcık farklı
smile.gif

Şimdi ben 3 dersten kaldım.İngilizce , matematik ve temel işlem ( bölüm dersi) . Karnemde sınıf tekrarı yazıyor.Ancak hemen solunda ortalama yükseltmeye girmesi önerilir yazıyor ve bende zaten bu sınavlara gireceğim.

Bu sınıf geçme konusunda herkes bir şey söylüyor.Bir arkadaştan şunu duydum . " Ortalama yükseltmeden herhangi birini geçsen bile sınıfı geçiyorsun.Diğerlerinden tekrar kalsan bile geçiyorsun". Bu doğru mu arkadaşlar . Şimdi benim sınıf geçmem için bu 3 dersin birini geçmem yeterli mi ? ( ben yinede hepsine girerim) .

Bölüm Dersinden Geçmek Zorundasın Zaten. Bende Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Mezunuyum. Hiç Öyle Derdim Olmadı. Ama Tek Bildiğim Bölüm Dersinden Geçmen

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Sınavlara kadar çok zamanın var, otur hepsine adam gibi çalış. İşinin adı ne sanki, öğrencisin oturup çalış hepsinden yüksek not al geç. Bu sınıfı nasıl geçerim diye soruyorsun ya işte sana cevap.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Sınavlara kadar çok zamanın var, otur hepsine adam gibi çalış. İşinin adı ne sanki, öğrencisin oturup çalış hepsinden yüksek not al geç. Bu sınıfı nasıl geçerim diye soruyorsun ya işte sana cevap.
Bunu elbette yapacağım ama her ihtimale karşı hazırlıklı olmak istiyorum :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
bölüm dersini kesin geçmeye bak. Ama ortalamayı tutturacak kadar diğer derslerini yükseltirsen geçersin. Bölüm dersini geçemessen sınıfı ortalama ile geçsende sorumlu ders olarak kalır.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
smile.gif

sınıf geçme puanı 3 se ya bu ortalamayı tutturacak şekilde diğer derslerden sınava girip ortalamyı yükselteceksin ya da benim gibi zayıf olan 3 dersinide geçip sorumluluıkla filan uğraşmadan sınıfını geçeceksin.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bölüm dersini kesin geçmeye bak. Ama ortalamayı tutturacak kadar diğer derslerini yükseltirsen geçersin. Bölüm dersini geçemessen sınıfı ortalama ile geçsende sorumlu ders olarak kalır.

o zaman benim bu bölüm dersini kesinlikle geçmem gerek çünkü haftada 12 saatlik bir ders diğer dersleri düzeltsem bile ortalamam 3 olmaz sanırım.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
o zaman benim bu bölüm dersini kesinlikle geçmem gerek çünkü haftada 12 saatlik bir ders diğer dersleri düzeltsem bile ortalamam 3 olmaz sanırım.
O zaman çıkışa tıkla ve çalışmaya başla. Lise 1 bende de 4 ders vardı. İngilizce 10 saatti. Onu 4 yapmıştımsınavda rahat geçmiştim sınıfı.

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Lise bitti başıma hiç böyle bişey gelmedi .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler benım 9 sınıftan mat fizik kımya zayıf bu sene 10 dayım genel lise tm bölümü ortalamam 2.96 3 zayıfım var mat geo ing gecermıyım karnede ne yazar ort ile gectı yazarmı