Bu sefer bisiklet yolu yapılsın diye pedala bastık!

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Trakya Çevre mühendisleri çevre günü kutlamaları ve çorluya bisiklet yolu yapılması için bisiklet turu düzenledi ve biz de katıldık. Son anda belediyeden hava muhalefeti dolayısıyla gelen katılmama kararına rağmen katılım güzeldi.
Grubun en önüne geçip geçiş videosunu çektim :)
[video=youtube;d-A6G21eMLs]http://www.youtube.com/watch?v=d-A6G21eMLs&feature=share[/video]

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bisiklet yolları yapılmıyor sonra deniliyor bizim ülkemizde neden bisiklet kullanıcısı az diyorlar, BİSİKLET YOLU ŞART HEMDE HER ILE HER ILCEYE,

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=47620]spybot[/MENTION] ne diyorsun ? Sen akan trafikte çok sürüyorsun :)

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bisiklet yolları yapılmıyor sonra deniliyor bizim ülkemizde neden bisiklet kullanıcısı az diyorlar, BİSİKLET YOLU ŞART HEMDE HER ILE HER ILCEYE,
Kardeşim haklısın ama halkı da bilinçlendirmek önemli. Halkı geçtim dün caddebostan sahilde kron'umla sahil turu yaparken bir tane polis aracı bisiklet yoluna park etmişti. POLİS bu bir de POLİS! :( Halkın çoğu bisiklet yoluna kaldırım ve beleş park yeri olarak baıkyor artık!

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
134
Eskişehir'in her tarafı bisiklet yollarıyla çevrili,avrupa ülkeleri bile kıskanıyor bu konuda...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kardeşim haklısın ama halkı da bilinçlendirmek önemli. Halkı geçtim dün caddebostan sahilde kron'umla sahil turu yaparken bir tane polis aracı bisiklet yoluna park etmişti. POLİS bu bir de POLİS! :( Halkın çoğu bisiklet yoluna kaldırım ve beleş park yeri olarak baıkyor artık!

Cadde bostan sahilde ben hiç rastlamadım öyle sürekli görevliler bisiklet yolunda devriye atıyor, öyle bir durum olsa kaldırırtırlar gibime geliyor ama kaldırtmasalar bile senin uyarman gerekiyor burada, bir nevi senin önünden yemeğini almak gibi birşey hakkın olan yolu kapatmaları.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Eskişehir'in her tarafı bisiklet yollarıyla çevrili,avrupa ülkeleri bile kıskanıyor bu konuda...

Keşke İstanbul da öyle olsa, nerdeee :D

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cadde bostan sahilde ben hiç rastlamadım öyle sürekli görevliler bisiklet yolunda devriye atıyor, öyle bir durum olsa kaldırırtırlar gibime geliyor ama kaldırtmasalar bile senin uyarman gerekiyor burada, bir nevi senin önünden yemeğini almak gibi birşey hakkın olan yolu kapatmaları.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Keşke İstanbul da öyle olsa, nerdeee :D
Abi ben akşamları sürüyorum ve özellikle yazın millet pikniğe gelince çok oluyor. Bu arada pardon caddebostan demişim. Kartal Küçükyalı arasında sürüyordum. Lafın gelişi direk orayı yazdım. Uyarmak diyorsun da oraya park eden adamın okumuşluğu medeni düzeyi belli. 14 yaşımda kalkıp adamı uyarsam nasıl bir tepkiyle karşılaşacağımı bilemem. :(

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Çorluda Cumhuriyet parkında tek sürdüm ben geçen gün, hiç keyifli değil ya siz nasıl bu sahil yollarında parklarda vs. sürüyorsunuz da keyif alıyorsnuz ?

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Polisi uyarırsan dayak yersin demedi deme .Bisikletten in yüz metre ötesinden git o derece yani hani olur da devletin aracına yan gözle baktin diye dayarlar gazi cop u.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Abi ben akşamları sürüyorum ve özellikle yazın millet pikniğe gelince çok oluyor. Bu arada pardon caddebostan demişim. Kartal Küçükyalı arasında sürüyordum. Lafın gelişi direk orayı yazdım. Uyarmak diyorsun da oraya park eden adamın okumuşluğu medeni düzeyi belli. 14 yaşımda kalkıp adamı uyarsam nasıl bir tepkiyle karşılaşacağımı bilemem. :(

Sende haklısın ne diyelim zamanında torpil ile oldukları mevkilere gelmişler de var haklısın kardeşim,

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Türkiyede yaya kaldırımı kalmadı ki, siz bisiklet yolu diyorsunuz :D
Önce yaya olarak yürüyebileceğimiz yaya kaldırımları olsun. Hani arabaların park etmediği kaldırımlar :)