Bu saat gümrükten geçer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Enes Baz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Enes Baz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pahalı olması önemli değil gümrükten geçerse sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama işte korkuyorum geçmesse gümrükte tüm para yı kaybedebilirim

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Az para değil garantili ürün bkn trde bu fiyata saat bulunuyor eğer artı bi özelliği yksa

Enes Baz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar eğer bu ürünün özelliklerine bakarsanız tepesinde 13 megapixel kamera var o yüzden çok hoşuma gitti

Ayrıca bu kamera döndürülebilir

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Arkadaşlar eğer bu ürünün özelliklerine bakarsanız tepesinde 13 megapixel kamera var o yüzden çok hoşuma gitti

Ayrıca bu kamera döndürülebilir
Saatte kamera ne işe yarayacak ki? 13MP olsa bile kaliteli çekim yapacağını düşünmüyorum. Sonuçta bu kadar parayı bilinmedik bir markaya vermek bana kalırsa pek mantıklı değil.

Enes Baz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kamera bir yana wifi si var ayrıca 4gb ram 64 gb dahili depolaması var telefonundan uzakta bile olsan bildirimlere cevap verebiliyorsun ayrıca mediatek helio p22 işlemcisini kullanıyor yani bildiğin telefon ve ayrıca 20yi aşkın spor modu var su geçirmezliğide iyi seviyede ama benim korkum sim kart desteği de var gümrekten geçmez diye korkuyorum

Sim kart desteği olan cihazların gümrükten geçemediği doğrumu

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Sim kart desteği olan herhangi bir elektronik cihaz (laptop,saat,telefon vs) gümrükten geçmez.
İkinci olarak ürün kutusunda veya gönderilen kargo paketi üzerinde sim kart desteği belirtilmediyse ürün gümrükten geçer sadece paket üzerine yazılan tutar üzerinden vergi hesaplanır ve kapıda teslim alırken ödersiniz. Eğer gümrük memuru paket üzerinde yazan fiyatın doğru olmadığını düşünürse size bir kağıt gelir orada ürün faturası veya kredi kartı ekstresinde harcama tutarını işaretleyip ilgili mail adresine göndermeniz istenir. Ben zamanında Allcall W1 sim kartlı saat aldım sorunsuz elime ulaştı. Ayrıca bu tür saatlerin şarj ömrü 1 gün maksimum 2 gün dayanıyor. Bu yüzden Honor Magicwatch 2 - Huawei Watch GT 2 veya GT2 pro öneririm. İleride gelirse Realme Watch S alınabilir. Bahsettiğim saatlerde telefona gelen aramaları saatten cevaplayıp konuşmak var ama mesajlara cevap şu anlık yok. İlla mesajlara cevap verebileyim derseniz Huawei Watch 2-Samsung Galaxy Watch 3-Samsun Galaxy Watch Active ve Watch Active 2 saatlerinde bu özellik mevcut.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
kameralı saati napcan bilader birisi öğrense direk sapık gözüyle bakar sana

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
%25 gümrğk vergisi alınıyor sana 2 k olacak ayrıca gümrükten geçeceği muamma

Enes Baz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben bu ürünü banggood dan almak istiyorum vergiler dahil kargo seçeneğine tıklayıp alıcam ama sim kart desteği olan cihazlar geçemiyor la ilgili bir haber duyunca korktum paketi açıp öğrenebilirler belki ama sim kart desteği var mı yok mu onu bile bilmiyorum diğer saatler yani sizin önerdikleriz de wifi bile yok ama bu saatle telefonuna bağlanarak her türlü şeyi yapabiliyorsun play store den uygulama bile indirebiliyorsun saate

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
%20 miş kusura bakmayın
Gümrük vergisi AB ülkelerinden alınan ürünler için %18
ABD ve diğer ülkeler için %20dir.

Ben bu ürünü banggood dan almak istiyorum vergiler dahil kargo seçeneğine tıklayıp alıcam ama sim kart desteği olan cihazlar geçemiyor la ilgili bir haber duyunca korktum paketi açıp öğrenebilirler belki ama sim kart desteği var mı yok mu onu bile bilmiyorum diğer saatler yani sizin önerdikleriz de wifi bile yok ama bu saatle telefonuna bağlanarak her türlü şeyi yapabiliyorsun play store den uygulama bile indirebiliyorsun saate
Play storedan indirilen her uygulama %100 uyumlu olmayabilir. Bazı uygulamalar hata verip çalışmayabilir.

Telefona bağlanma kısmına gelirsek orada da problem çıkma ihtimali olduğunu unutmayın.

Enes Baz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Saatin kalitesi ile ilgili bir şüphem yok aslında çünkü kospet bilinen bir marka ve bundan önceki modelde çok satılmış ve beğenilmiş o yüzden kospet e güveniyorum ve ben yurtta okicam o yüzden telefonomdan uzak kalabilirim en azından telefondan bağımsız eylem gerçekleştirebilen bir saat p yüzden istitorum fakehero adını bilmiyorum kusura bakma sen daha önce sipariş etmissin galiba sim kart lı bir saat bana biraz yardımcı olurmusun geçer mi geçmez mi gümrükten

Nightny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saatin kalitesi ile ilgili bir şüphem yok aslında çünkü kospet bilinen bir marka ve bundan önceki modelde çok satılmış ve beğenilmiş o yüzden kospet e güveniyorum ve ben yurtta okicam o yüzden telefonomdan uzak kalabilirim en azından telefondan bağımsız eylem gerçekleştirebilen bir saat p yüzden istitorum fakehero adını bilmiyorum kusura bakma sen daha önce sipariş etmissin galiba sim kart lı bir saat bana biraz yardımcı olurmusun geçer mi geçmez mi gümrükten
Hocam aldınız mı saati?