Bu ne demek oluyor (deliriyorum galiba)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
artık kendimden korkmaya başladım benim psikoljık yardım almam gereklimi anlatacağım şeyi hiç duydunuzmu çevrenizde rüya ile gerçeği ayır edemiyorum örneğin her sabah işe gitmek için telefonum 07.00 a ayarlıdır kalkıyorum ihtiyaçlarımı karşıladıktan sonra elimi yüzümü yıkıyorum odama geliyorum kendimi yatakta görüyorum ve sanki 5 dakikadır nefesimi tutmuş gibi uyanıyorum derin bir nefes alarak yolda yürüken gelip geçen araçların içinde kendimi görüyorum uykumda bir yerde yürüyosam veya koşuyosam düştüğümde gerçekte düştüğüm yer ciddi bir derecede acıyor acıyla uyanıyorum arkadaşlarımla gezerken yolda bi kız çoçuğu görüp yanımdakine şuna baksana ne tatlı bir kız çoçuğu diyorum yanımdakiler hani nerde deliriyorum heralde

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=156007]djvietnam[/MENTION] sen bitmişin okeye dönüyon...
psikolojik tedavi görmek şart olmuş sana

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yakın zamanda bir travma mı geçirdin?
Gerçi ne olduğu önemli, vakit kaybetmeden bir psikiyatriste görün.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bırak psikolojik yardımı falan git bi senariste anlat, olsun sana Oscara aday gerilim-korku filmi. Psikoloğa tonla para vereceğine senaristten para alırsın...!

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İlk önce bir nöroloji doktoruna görünmenizi tavsiye edebilirim.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Uyku bozukluğu tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. Vakit kaybetmeden bir uzmana görünmeniz gerekmekte.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Durumun pek iyi gözükmüyor öncelikle psikiyatri doktoruna gitmeni tavsiye ederim, biraz ilerlemiş durumda rahatsızlığın

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doktora gitmeni öneririm.Burada vakit harcamadan direk doktora.

mela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamsız olacaksın bu hayatta( aşırı saçmalamamak kaydıyla ).Ufak şeyleri dert etmeyeceksin.Benimde sorunlarım oldu halen de oluyor.Günlerce uyuyamadığım,sonra sınavda,dolmuşta veya başka alakasız bir yerde uyuya kaldığım oldu.Saçma sapan şeyler gördüğüm oldu.Yardım alman gerekir.Geçmiş olsun kardeşim..

Duvarı eklenti,İnsanı Beklenti yıkar...Elindekilerle mutlu olmaya bakacaksın bu hayatta.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Psikiyatr a gitmeyecek isen sana tavsiyeler sunlar:gereğinden fazla uyuma yani on oniki saat ve fazlası yani Maximun sekiz saat uyumaya bak .2)Yatma pozisyonu da önemli sağ tarafın üzerinde uyuyup yatarken de dizlerini karnına doğru çekmeye çalıs 3)Yatmada önce bildiğin bütün Sure ve dua ları oku hatta yattaga girmeden önce abdest alman iyi bir uyku çekmen de faydası olur.4)Gun içerisinde fiziksel olarak kendini çok fazla yormak ta iyi gelebilir5)Tedbili mekan da ferahlık var derler tatil Olmazsa bile memlekete akrabalara falan ziyaret iyi olabilir.