Bu Monster Marka Notebook Sizce Nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Ekran kartı çokta iyi değil. Fiyat ise olması gerekenden birazcık yüksek bana göre.

Heartles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.500TL ye bundan iyi pc bulamazsın :biggrin: veya bunla aynı özellikte bence donanım olarak çok iyi. Her oyunu yüksek çözünürlükte sıkıntısız oynatır.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Bence fiyat fazla, yakın özellikleriyle o bilgisayarı çok daha ucuza bulursun iphone gibi bu yani marka yüzünden pahalı.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bence fiyat fazla, yakın özellikleriyle o bilgisayarı çok daha ucuza bulursun iphone gibi bu yani marka yüzünden pahalı.

Her parçası oyun ve performans için tasarlanan laptopla diğer laptoplar aynı olmaz

S

SDN Anonim 1

SDN Okuru
Monster markası profesyonellere ve yüksek bütçelere hitap ediyor.Fiyat/Performans ürünleri değil.Bu fiyata daha iyi özellikli notebook bulunabilir bencede.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Ekran kartı çokta iyi değil. Fiyat ise olması gerekenden birazcık yüksek bana göre.
860 m ekran kartı suan Türkiye piyasasindaki en iyi ekran kartlarından(Laptop için konuşuyorum). Bu fiyata böyle çok nadir notebook bulursun. Lenova y50 var lakin ram 4 gb hdd 500 gb. Acer var ayni ekran kartına sahip oda neredeyse aynı fiyat. Bana gelipte victor marka notebook söylemeyin 200-300 tl daha az vereceğim diye adı duyulmamis servisinden emin olmadığımız bir marka almaya gerek yok. O fiyata çok daha güzel masaüstü toplanır ama notebook zor bulunur.

Son mesajlar