Bu monitör nasıldır?

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Fiyatı gayet iyi geldi bana 24 inç 1ms ve 144hz ne dersiniz rampage markası sorun yaratır mı
sorun yaratmaz ve 144hz olması baya iyi,profesyonel oyuncu değilsen akışı iyi halde oyunlarını oynarsın

ArdaC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
sorun yaratmaz ve 144hz olması baya iyi,profesyonel oyuncu değilsen akışı iyi halde oyunlarını oynarsın
Şimdi bir inceleme videosuna denk geldim adam kötü olduğunu söylüyor ölü piksel sorunu varmış kararsız kaldım

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Şimdi bir inceleme videosuna denk geldim adam kötü olduğunu söylüyor ölü piksel sorunu varmış kararsız kaldım
ya onu tam bilmiyorum ama şöyle bişey de var ekran büyük olduğu için pc iyi değilse oyun için iyi performans yaratmayabilir ama başka monitör bakıcaksan da 144 hz bak.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Rampage ismini duyurmuş firmalardan biri ürün fiyat olarak güzel performans olarak durumu nedir bilmiyorum, ürüne puanı 4.8 sanırım kullanıcıları memnun

ArdaC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ya onu tam bilmiyorum ama şöyle bişey de var ekran büyük olduğu için pc iyi değilse oyun için iyi performans yaratmayabilir ama başka monitör bakıcaksan da 144 hz bak.
Aynen biliyorum 144 hz çok fark ettiriyor 60hze göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage ismini duyurmuş firmalardan biri ürün fiyat olarak güzel performans olarak durumu nedir bilmiyorum, ürüne puanı 4.8 sanırım kullanıcıları memnun
Biraz daha araştıracağım kötü bir şey görürsem yazarım buraya herkes bilgilensin

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,567
24 inç göz yoruyor bence 21.5 alınabilir.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Aynen biliyorum 144 hz çok fark ettiriyor 60hze göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha araştıracağım kötü bir şey görürsem yazarım buraya herkes bilgilensin
Eğer alırsanız kullanırsanız dönüş yapın lütfen, yada kötü incelemeler bulursanız onu da yazın.
Fiyatı güzel çünkü bende alabilirim belki

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Monitöre ben de başka bir konuda arkadaş için bakarken rast geldim biraz önce. Görünümü, çerçevesiz olması falan çok hoşuma gitti, güzel duruyor. Fiyat olarakta uygun olduğunu söyleyebiliriz.
Bir monitörde ölü piksel çıkması hepsinde çıkacağı anlamını taşımıyor biliyorsunuz. Tabii araştırmakta fayda var. Özellikle garanti durumuna vs bakın.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,567
Monitöre ben de başka bir konuda arkadaş için bakarken rast geldim biraz önce. Görünümü, çerçevesiz olması falan çok hoşuma gitti, güzel duruyor. Fiyat olarakta uygun olduğunu söyleyebiliriz.
Bir monitörde ölü piksel çıkması hepsinde çıkacağı anlamını taşımıyor biliyorsunuz. Tabii araştırmakta fayda var. Özellikle garanti durumuna vs bakın.
Evet bazı firmalar 5 ölü pikselde dahil ediyor garantiye, bazıları bir. Araştırmak lazım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,081
Monitör seçimi de en az kasa kadar önemli. Bütçe varsa, şöyle bir ürün alıp uzun süre rahat edebilirsiniz. Güncel bir ürün. Üstelik 1ms olmasına rağmen panelinin renk doğruluğu gayet iyi.