Bu Macbook Pro Modeli Nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Merhaba ben mobil yazılım geliştiricisiyim. Oyun oynamayacağım. sizce bu bilgisayar modeli bana yeterlimidir?

aynı anda vscode açıkken chrome ve spofity vb uygulamalar rahatca kasmadan kullanabilmek istiyorum.

bilgisayar: 13 inç MacBook Pro - Uzay Grisi

yardımcı olacak arakdaşlara şimdiden teşekkürler..

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Merhaba ben mobil yazılım geliştiricisiyim. Oyun oynamayacağım. sizce bu bilgisayar modeli bana yeterlimidir?

aynı anda vscode açıkken chrome ve spofity vb uygulamalar rahatca kasmadan kullanabilmek istiyorum.

Bunu al

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Söz ettiğiniz uygulamaları rahat kullanırsınız. Ancak mobil uygulamalar için Xcode veya Android Studio ile beraber emulator açtmanız gerekirse daha fazla RAM'in daha iyi olacağını tahmin ediyorum. Bahsettiğiniz modeli kullanmadığım için kesin bir şey diyemiyorum.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Intel 10. nesile bakın derim.

CHEF OKTAY USTA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Ben Air 2020 i5 kullanıyorum. Her türlü işi yapıyor. Bence Pro size çok fazla gelecektir. Bu yüzden Air i5 öneririm. Oyun dışında her istediğinizi yapabilir. Fakat Spotify kullanırken şarj biraz hızlı gidiyor. Ve Safari dışında farklı bir tarayıcı kullanırsanız su gibi akıyor şarjı.

Ichilai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
66
Ben Air 2020 i5 kullanıyorum. Her türlü işi yapıyor. Bence Pro size çok fazla gelecektir. Bu yüzden Air i5 öneririm. Oyun dışında her istediğinizi yapabilir. Fakat Spotify kullanırken şarj biraz hızlı gidiyor. Ve Safari dışında farklı bir tarayıcı kullanırsanız su gibi akıyor şarjı.
ben de Air 2020 i3 kullanıyorum , bütçe düşünülür ise i3 bile her türlü işlemi sorunsuzca halleniyor.

Bu arada Safari gerçekten çok ama çok iyi olmakla beraber şarjın daha uzun gitmesi adına AdBlock Pro indirmenizi ve tüm reklamlardan kurtulmanızı öneririm.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
ben de Air 2020 i3 kullanıyorum , bütçe düşünülür ise i3 bile her türlü işlemi sorunsuzca halleniyor.

Bu arada Safari gerçekten çok ama çok iyi olmakla beraber şarjın daha uzun gitmesi adına AdBlock Pro indirmenizi ve tüm reklamlardan kurtulmanızı öneririm.
Birde hackintosh da görün :D