Bu konuyu dikkate almayın

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Bu bölümde sevdiğiniz sanatçıların hoşunuza giden videolaranı paylaşabilirsiniz.

Eklediğiniz videonun kime ait olduğunu ve parça ismini lütfen belirtin

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
http://www.youtube.com/watch?v=04JGSjyvA6s<br /><br />Hayatımı değiştirdin ve bütün hedeflerimi<br />Ve aşk sarhoştu ne zaman olduğunu biliyorum<br />Kalbim seninle sarhoştu<br />Dudaklarından öptüm ve ellerini tuttum<br />Yatağını ve rüyalarını paylaştım<br />Seni iyi biliyorum,kokunu iyi biliyorum<br />Sana düşkün oldum<br /><br />Güle güle aşığım<br />Güle güle arkadaşım <br />Sen tektin<br />Sen benim için tektin<br /><br />Ben bi rüyadayım ama uyandığımda<br />Ruhumu alamazsın , aldığın hayallerimdi<br />Ve hareket ettiğinde beni hatırla<br />Bizi hatırla , yaptıklarımızı<br />Seni ağlarken gördüm , seni gülerken gördüm<br />Seni kısa bir süre uyurken gördüm<br />Çocuğunun babası olabilirdim<br />Seninle bi ömür geçirdim<br />Bütün korkularını biliyorum ve sen de benimkileri<br />Şüphelerimiz vardı ama şimdi iyiyiz<br />Ve seni seviyorum ,yemin ederim doğru<br />Sensiz yaşayamam<br /><br />Güle güle aşığım<br />Güle güle arkadaşım <br />Sen tektin<br />Sen benim için tektin<br /><br />Ve ellerini hala bende tutuyorum<br />Uyuduğum zaman bende<br />Ve zamanında ruhumu alacağım<br />Ayaklarına kapandığımda<br /> <br />Güle güle aşığım<br />Güle güle arkadaşım <br />Sen tektin<br />Sen benim için tektin<br /><br />Çok kötüyüm bebeğim,çok kötü<br />Ben,ben,ben çok kötüyüm<br /><br />NOT: Çeviri netten alıntıdır..

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
green day güzeldi gercekten

sez_in84

Asistan
Reaksiyon puanı
3
My Immortal Acoustic-Evanescence<br />http://www.youtube.com/watch?v=p1Y9ccRg7gw<br />çevirisi;<br />[size=8pt]I'm so tired of being here suppressed by all my childish fears <br />Burada, çocukça korkularım tarafından bastırılmış halde bulunmaktan çok yoruldum <br /><br />And if you have to leave <br />Ve eğer gitmek zorundaysan <br /><br />I wish that you would just leave <br />Hemen gitmeni dilerim <br /><br />'Cause your presence still lingers here <br />Çünkü varlığın hala burada oyalanıyor(takılıp kalıyor) <br /><br />And it won't leave me alone <br />Ve beni yalnız bırakmayacak <br /><br />These wounds won't seem to heal <br />Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor. <br /><br />This pain is just too real <br />Bu acı fazla gerçek <br /><br />There's just too much that time cannot erase <br />Zamanın silemediği çok fazla şey var <br /><br />Nakarat : <br />When you cried I'd wipe away all of your tears <br />Ağladığında, tüm gözyaşlarını silerdim <br /><br />When you'd scream I'd fight away all of your fears <br />Çığlık attığında, tüm korkularınla savaşırdım <br /><br />I held your hand through all of these years <br />Tüm bu yıllar boyunca elini tuttum. <br /><br />But you still have all of me <br />Fakat hala bana tamamen sahipsin<br /><br />You used to captivate me by your resonating light <br />Sen beni tınlayan ışığınla büyülerdin. <br /><br />Now I'm bound by the life you left behind <br />Şimdi geride bıraktığın hayat tarafından bağlandım <br /><br />Your face it haunts my once pleasant dreams <br />Yüzün, benim bir zamanlar tatlı olan rüyalarımı ziyaret ediyor <br /><br />Your voice it chased away all the sanity in me <br />Sesin, tüm akıl sağlığımı kovaladı <br /><br />These wounds won't seem to heal <br />Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor. <br /><br />This pain is just too real <br />Bu acı fazla gerçek <br /><br />There's just too much that time cannot erase <br />Zamanın silemediği çok fazla şey var <br />[/size]

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
sez_in84 dedi ki:
My Immortal Acoustic-Evanescence
çevirisi;
[size=8pt]I'm so tired of being here suppressed by all my childish fears
Burada, çocukça korkularım tarafından bastırılmış halde bulunmaktan çok yoruldum

And if you have to leave
Ve eğer gitmek zorundaysan

I wish that you would just leave
Hemen gitmeni dilerim

'Cause your presence still lingers here
Çünkü varlığın hala burada oyalanıyor(takılıp kalıyor)

And it won't leave me alone
Ve beni yalnız bırakmayacak

These wounds won't seem to heal
Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor.

This pain is just too real
Bu acı fazla gerçek

There's just too much that time cannot erase
Zamanın silemediği çok fazla şey var

Nakarat :
When you cried I'd wipe away all of your tears
Ağladığında, tüm gözyaşlarını silerdim

When you'd scream I'd fight away all of your fears
Çığlık attığında, tüm korkularınla savaşırdım

I held your hand through all of these years
Tüm bu yıllar boyunca elini tuttum.

But you still have all of me
Fakat hala bana tamamen sahipsin

You used to captivate me by your resonating light
Sen beni tınlayan ışığınla büyülerdin.

Now I'm bound by the life you left behind
Şimdi geride bıraktığın hayat tarafından bağlandım

Your face it haunts my once pleasant dreams
Yüzün, benim bir zamanlar tatlı olan rüyalarımı ziyaret ediyor

Your voice it chased away all the sanity in me
Sesin, tüm akıl sağlığımı kovaladı

These wounds won't seem to heal
Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor.

This pain is just too real
Bu acı fazla gerçek

There's just too much that time cannot erase
Zamanın silemediği çok fazla şey var
[/size]

Teşekkürler sez_in84 ..

sez_in84

Asistan
Reaksiyon puanı
3
erkeklerin çok beğeneceği bi şarkıı!duygularınıza tercuman olacak :*<br /><br />Cake-Short Skirt/Long Jacket<br />http://www.youtube.com/watch?v=Vd34vJohGXc<br /><br />[size=8pt]I want a girl with a mind like a diamond<br />I want a girl who knows whats best<br />I want a girl with shoes that cut<br />And eyes that burn like cigarettes<br />I want a girl with the right allocation<br />Whos fast, and thorough, and sharp as a tack<br />Shes playing with her jewelry, shes putting up her hair<br />Shes touring the facility and picking up slack<br />I want a girl with a short skirt,<br />And a loooooooooooooooooooooooooooooooong jacket<br /><br />I want a girl who gets up early<br />I want a girl who stays up late<br />I want a girl with uninterrupted prosperity<br />Who uses a machetti to cut through red tape<br />With fingernails that shine like justice<br />And a voice that is dark like tinted glass<br />She is fast, thorough, and sharp as a tack<br />Shes touring the facility and picking up slack<br />I want a girl with a short skirt,<br />And a long, long jacket<br /><br />Nanananananananananananananananananananananananananananana<br /><br />I want a girl with a smooth liquidation<br />I want a girl with good dividends<br />At citi bank we will meet accidentally<br />Well start to talk when she borrows my pen<br />She wants a car with a cup holder arm rest<br />She wants a car that will get her there<br />Shes changing her name from kiddy to karen<br />Shes trading her mg for a white chrysler le barron<br />I want a girl with a short skirt,[/size]

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Cake-Short Skirt/Long Jacket' i bende beğendim teşekkür ederim.. :)

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Buradan izlenemiyor, YouTube'a gönderiyor link ver istersen

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
sez_in84 dedi ki:
warkortali dedi ki:
Barathrum - Regent of Damnation

Çok korkunç bunlar. Feleklerini Şaşırmışlar :S >X< :S

Benim kadar korkunç olamazlar .. Ayrıca Müziklerini çok beğendim ..

Saner Apaydın dedi ki:
Buradan izlenemiyor, YouTube'a gönderiyor]

Farkındayım video üzerine çift tıklayınca bulunduğu link'e direk gönderiyor yani sayfa açıldığında bu video izlenebiliniyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...