Bu kodu nasıl çözebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Birsorumvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
<script> (function(w,d,o,g,r,a,m){ var cid=(Math.random()*1e17).toString(36);d.write('<div id="'+cid+'"></div>'); w[r]=w[r]||function(){(w[r+'l']=w[r+'l']||[]).push(arguments)}; function e(b,w,r){if((w[r+'h']=b.pop())&&!w.ABN){ var a=d.createElement(o),p=d.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1; a.src='//cdn.'+w[r+'h']+'/libs/e.js';a.onerror=function(){e(g,w,r)}; p.parentNode.insertBefore(a,p)}}e(g,w,r); w[r](cid,{id:1594769487,domain:w[r+'h']}); })(window,document,'script',['ftd.agency'],'ABNS'); </script>

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Javascript ile yazılmış görgüğüm kadarıyla 2 adet fonksiyon bloğu mevcut.. değişkenlere atanmış parametreler zaten açık ?

sizin değiştirmek, çözmek istediğiniz şey nedir ?

Şayet düzenli olarak görmek isterseniz (satır satır), o zaman ";" nokta sonrasında enter e basarak önceki değerleri bir alt satıra indirin. Sonrasında köşeli parentezler içinde aynısını yapabilirsiniz.

Birsorumvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Javascript ile yazılmış görgüğüm kadarıyla 2 adet fonksiyon bloğu mevcut.. değişkenlere atanmış parametreler zaten açık ?

sizin değiştirmek, çözmek istediğiniz şey nedir ?

Şayet düzenli olarak görmek isterseniz (satır satır), o zaman ";" nokta sonrasında enter e basarak önceki değerleri bir alt satıra indirin. Sonrasında köşeli parentezler içinde aynısını yapabilirsiniz.
Bu kodu script koduna çevirmem gerekiyor. Aslında bu kodu bir reklam şitketinden aldım. Footer reklam alanı için kendim için dönüştürmek istiyorum. Alt footer alanı için uzunlamasına kendş bannerimi yayınlayabilmek için dönüştürmek istiyorum.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Kodun düzenli halini bırakıyorum, gerisini foruma bırakıyorum.
JavaScript:
 (function (w, d, o, g, r, a, m) {
    var cid = (Math.random() * 1e17).toString(36);
    d.write('<div id="' + cid + '"></div>');
    w[r] = w[r] || function () {
        (w[r + 'l'] = w[r + 'l'] || []).push(arguments)
    };

function e(b, w, r) {
        if ((w[r + 'h'] = b.pop()) && !w.ABN) {
            var a = d.createElement(o),
                p = d.getElementsByTagName(o)[0];
            a.async = 1;
            a.src = '//cdn.' + w[r + 'h'] + '/libs/e.js';
            a.onerror = function () {
                e(g, w, r)
            };
            p.parentNode.insertBefore(a, p)
        }