Bu kadar nicki hayatta bulamazsınız

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
{ gitme yoksa sonum olursun BILIYORUM sen benim AZRAILIMSIN }
YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..

ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı....

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. . .

Yıkık Dökük Sevdanın Enkazından Kurtulmanın En İyi Yolu Parçaları Çiğneyerek Uzaklaşmaktır.

Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!

..///Uyandım, bakakaldım, hayali bir parmağın Bıraktığı yazıya, pencere camının buğusuna ''HOŞÇAKAL''

Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEzMİŞ SnA

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiN é Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN KöpeK oLan Buyursun KarışTırsın !

GöZlEriMdEn yÜzÜnÜ ÇıKaR Da aL Aşq yaLaNsA HeR MewSiM SoNbAhAr YaşNcAk dAhA BİR ÖmÜr wAr yIkIlCk kAlIn bR DvArR!!
hayat yaşandığı kadar vardır.Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir.Hüsranı ise bi tek yerde kabul ediyorum;yaşamak varken yaşayamamış olmakta..

''Ben insanları tanıdıkça Köpeğimi daha çok sewiorum

Sen kaLbime giren bir sevda kurŞunusun, Seni ya orada bırakacakLar yada çıkarırken canımı aLacaklar...

gerçekçi olun imkansızı başarın

Hayatta her şeyin bir bedeli vardır. Ödenmiş ya da ödenecek sendeki değerim unutulmaksa bu bedelin karşılığı seni ASLA UNUTMAYARAK ödeyeceğim

hayatta en kötüşey MERHABA diyerek birleşen ellerin ELWEDA diyerek ayrılmasıdır en güzelşey ise değişen zamanın değişmeyen arkadaşlıklarıdır..............,
sιlємιуσѕαи кαяαlαуα¢αкѕıи вυ кαdαя вαѕιт●

Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin bütün güzellikler senin olsun..

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

Yatağını gül yapraklarıyla, Hayallerini papatyalarla süsledim Üzerini sevgimle örtüp kabuslarını da ben aldım ki En tatlı rüyalar seninle olsun.

Rüyaların en güzelini görürken, Tanrının seni korumak için gönderdiği Meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki En masum anında bile kimse sana zarar veremesin.

Öyle insanlar tanıdım, her biri gökte bir yıldız gibi parlıyordu Oysa ben seni güneşim seçtim Ve bir güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim.

Hayallerin okyanuslar kadar büyükse Ve sen içinde bir kum tanesi gibiysen Umudun sesini dinle İçindeki kıpırtının okyanuslardan büyük olduğunu göreceksin.

Sevgiler vardır uğrunda ölmeye değer, Aşklar vardır ölünceye kadar yaşamaya değer, Ama öyle insanlar vardır ki Tanrıdan tapmaya değer.

Nehirler denizlere karışır dalgalanır fırtına olur durulur, Kalbimdeki kasırga hiç dinmez benliğim senle erir bütünleşir Ateş yanar küllenir ama sönmeyen bir ateş var senin ateşin !!

Bir gün bunalır çok özlerse yüreğin beni, Bir yıldıza takılsın gözlerin Çünkü aynı özlemle aynı yıldızda seni arıyor olabilirim.

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni Taa ki beni sende bulana kadar.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri aglatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk varya seni bana anlatır..

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: Geçip giden zaman.

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir. YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın. Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır.

Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !!

1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO…
2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın
3- kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım
4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL…SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN…
6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN…
7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR…
10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN…
11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI…
12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE…
13- AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM…
14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle… Git…Ama birgün aklına geleceğim!..
19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır…
20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla…

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM …
25- Bana ” Seni Seviyorum ” diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
28-Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!
29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
30- sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür….!!!
31- akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

espirili nikler

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan’ın alnı sonunda ensesine ulaştı.

Bak Barbie’ciğim,sen daha TOY sun.

Türkiye’de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor…

Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine…

Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım..

Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!..

Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu…

Ödümü patlattın.. 80 yıla kadar ölürsem sebebi sensin.

Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.

Maaş 250 milyon mu? Aaa başlarım böyle işe haa

beNi kaça böLerseN böL... yNe seNi 2ye katLarım

olur hani canın çeker beni görmek hayal gücünü çalıştr yokum artık.. bugnlerde yeni hobim seni üzmek kendini buna alıştr zorum artık...

bana geçmişimle ilgili bişe sorma geleceğim ol.geçmişimi karıştıracak olursan geleceğimden kaybol..

KİMSENİN HAYATINA KALBİNİ KIRMAK İCİN GİRME...SEVGİ DOLU BAKAN GÖZLERE ASLA YALAN SÖYLEME,CÜNKÜ BİRİNE VEREBİLECEGİN EN BÜYÜK ACI ; AŞIK OLMADİGİN BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETMEKTİR

Ben senın ılkokul yıllarımda sık sık yere dusurdugun kursun kalemın gıbıyım! Dıstan bakıldıgında sapasaglam, ama ıcı paramparca...

şimdi gitmek zamanı belki geride yaşanmış yada yarım kalmş anları bırakark...

Bedeli Be$ Para Etmiyor A$kın,İ$ime
Gelmedimi Çeker Giderim, Yeni Gelenlere
Fedadır A$kım, Bilirim Kendimi Ben Kolay
Severim..

sİL göZüNün YaLnızLıkLaRıNI O aN FıSıLdA dUvaRLaRa AdImı

ßénî øLdûrméyên âcî,ßénî Gû¢Léndîrîrir

çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok
tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar ...

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
1-İnsanları Çılgına Çeviren Şey Bu Günün Deneyimi Değil, Dün Olan Bir Şeyden Pişmanlık Duymak Ve Yarının Getireceklerinden Korku Duymaktır. Çünkü Aşk Karşındakini Bulunmaz Hint Kumaşı Sanmanla Hıyarın Teki Olduğunu Anlaman Arasında Geçen Zamandır.

2-Yitirdiğin herşeyde kazandığın birşey var, kazandığın herşeyde biraz yitirdiklerin, bu yüzden birileri hep ısınıp dururken senin dinmez üşümelerin.

3-Bir zamanLar neŞem varDI... Hayata güLen gözLerim , GüzeL konuŞan DiLim , HerkeSe SevgiyLe yakLaşan bir kaLbim varDI !.. Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var !.. YanLIzCa agIr SözLerim , NefretLe bakan gözLerim , Kin DoLu bir yüregim var!

4-Düşünüyorumda bazen seni sevdiğimden daha çok seviyorum, seni seviyor olmamı ve bazende seni seviyor olmamdan daha çok istiyorum benim olmanı!

5-Uzak dağ başları Yalnızlıkları getirir aklına Bir de efkarlı türküleri Ve senin yalnızlığın Ancak dağlara sığabilir Bir de türkülere .

6-KORKUM sevmek degil, KORKUM sevip de ayrilmak, KORKUM kursun yemek degíl, KORKUM kallesce vurulmak, KORKUM ölüm degil, KORKUM sizler tarafindan unutulmak.

7-Uzaktaki ¥ıldızlar Parlak Geli¥orsa Insana , Uzakta Olduğun Için Tutkunum Sana , En Güzel Aşklar Imkansızsa , Imkansızı ¥aşamak Için Tutkunum Sana.

8-İLkiNDe BaŞaRaMaDıYSaN BiR DAha DeNe!..SoNRa BiR DaHa..BiR DaHa... SoNRa VaZGeÇ SaLaKLıĞın ALeMi YoK.

9-Sanirim seni cok sevdim'ki ayrilamiyorum , Baglandim'ki unutamiyorum , Yakinlardasin'ki hissediyorum , Gizlemiyorum çünkü SENİ COK SEVİYORUM

10-Sen sütlaç kadar tatlı lahmacun kadar sıcak çiğköfte gibi yakıcı dolma gibi çekici bulgur gibi asil aşure gibi karışık içliköfte gibi mükemmelsin

11-Hani İnsan AğLamak İster, GözLerinden Yaş GeLmez, Hani Gülmek İster, Yürekten Gülmez! Hani ßirini ßekler O Hiç Gelmez, Hani Onu Severde Hiç Söyleyemez Tam Söyleyeceği Zamanda O Başkasını Sever Ya, İşte O Zaman İnsan Ölmek İsterde £CEL Gelmez.!

12-Dün akşam SENİ düşünüyordum.Yatağıma girdim hala aklımdaydın.Rüyamda SEN vardın.Öyle güzeldin ki doyamadım SANA.Sıkıca sarıldım.Gözlerimden yaşlar akmaya başladı.Silmek istedin,izin vermedim.Onlar mutluluk gözyaşlarıydı.Bırak aksın dedim.En kötüsü uyandığım andı.Bu sefer gerçekten ağlıyordum.

13-Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin

14-Güneş dünyaya aşık olmuş ama bir türlü yaklaşamamış:Çünkü yaklaştığında dünyağdaki tüm güzelliklerin yok olacağını biliyormuş bu yüzden uzaktan sevmeyi öğrenmiş:...Benim Gibi...:

15-Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim.

16-Biz eLa Göz,inCe BeL,SütuN BacaK iÇin SevMediK yawRum,Her KavgaDa GümbüR GümbüR ataN BiR yüRek DiLediK,aTeşiN yAnınDa Barut Barut'un yAnınDa ise aTeş oLduk,raKI SofraLarıNda acı Tütün iÇercesine SewdiK

17-Kimi SeVSem seNSin, haYRet! seVGi hePSini naSıL değişTiRriYor, göZLeri maviYKen yaPRak yeşiLi, seNin seSiNLe koNuşuYor eLBet, yaRım baKışları o kaDar teHLiKeLi, seNin siGaRanı seNin giBi içiYor, kiMi seVSem seNSin, senNDen neDeNSe VaZGeÇiLMiYoR!

18-Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

19-Güzel duygularla mutlu hayallerle ama gözü yaslı gözlerle seni arıyorum sonra bir gurur düsüyor içime bir daha düsünmeyecegim diye sonra bir çiçek görüyorum onda buluyorum seni anlıyorumki seni UNUTULMAZ yapmısım

Dalga ile kıyının aşkını bilir misin? Öncesinden başlayıp, sonsuza giden dalga, Hep aşka kavuşma özlemiyle atılır kıyıya. Dalga-seven, kıyı-sevilendir. Dokunur parmaklarının ucuyla sevdiğine dalga, Ve döner hep geriye, Bilir kavuşamayacağını ama hep koşar..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

-IsLIğIm ağzImda,eLLerim ceßimde yürekten sana iki kelime;Sen`i Seviyorum!!!.Tütün yakmIşIm,Rüzgara kapILmIsIm rüzgar git ona söyLe;O`nu gerçekten Sevmisim...

DüŞ lerin Gerçekle Buluştuğu An ... Çok Yakında Tüm Hayalleri Gerçek Yapacağım Sırf Senin Uğruna Gerekirse Dünya`yı Yakacağım..!

TÜM YAPRAKLARINI YOLSAM AGAÇLARIN, GÖKYÜZÜNÜN YILDIZLARINI TOPLASAM SERSEM AYAKLARINA, BANA GELIRMISIN GELIRDE MUTLULUGUN EN BÜYÜGÜNÜ VERIRMISIN..?

Ben garip bir sevda yolcusuyum.Tek yüküm mutluluk, katığım ise sevgi.Ve sevgi dolu yüreğinde katığımı paylaşmak ve gözyaşına dokunmak istiyorum.

Aşkın kalbindeyse, mutluluğun elindeyse, istediğin iki kelime ise Seni Seviyorum...

Niceleri geldi neler istediler sonunda dünyayı bırakıp gittiler,Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de senin gibiydiler.

Hani birbirimizi ölene kadar sevecektık ne oldu sevgılım ölen kim?

Oysa Ne Cok Sevmiştim Seni Serefs*z

Ben Gecenin İsyankar Kızıyım Alnımda bela Yuregımde SeN VaRsIn

Sevgılım bana bır gul verdı bu gül solunca donerımde dedı ama sevgılım hıc donmedı cunku verdıgı gul plastıktı

Dogum yerımız CANKIRIDIR dılımız bıraz kabadır korkmadıgımız tek sey beladır canımız bu mesajı okuyana fedadır

ölüm yanlızlıgın son basamagıdır

İSTANBUL COCUGU DEGILIZKI FERRARIMIZ OLSUN IZMIR COCUGU DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN BIZ GEBZE COCUGUYUZ BIRAKINDA KAFAMIZ GUSEL OLSUN
C:%5CDOCUME%7E1%5C-GOLDC%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Ccl ip_image001.gif

SOYTARILAR KRAL OLMUS KAHPELERSE SULTAN AMA UNUTMAYINKI SIZIN MARKA OLDUGUNUZ YERDE ETIKETI BEN BASARIM

ŞİMDİ BEN SENSİZLIGE YANARKEN BELKI SEN BENSİZLIGE
SEVINECEKSIN AMA UNUTMAKI GUSELIM BIRGUN SENDE SEVECEKSIN

KIZLAR COK KURNAZ BU HAYAT BOLE TUTMAZ

Eskiden Olsa Arkandan ßakar ağLardım,Şimdi Arkama ßile Dönüp ßakmam,Eskiden Uğruna Dünyaları Yakardım..ŞİMDİ İSE SADECE GÜLERİM

Cüzdanım Esrar doLu gidiyorum hayat kumarına, dünyaLarı kaybettim güLüşün 10 numara. Asmışım bi Resmini karşımdaki duvara, her sana bakışımda yakarım bi Cigara...

Kalbimi kırarsan öperek yapıştır, hasretinle delirirsem sözlerinle yatıştır, sana darılırsam gözlerinle barıştır, ama unutacaksan önce beni ölümle tanıştır...

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
«§»}¦{«[Senin Sevgin Öldürecek se Beni Hiç Durma Sevbeni Senin Sevgin den Yoksun Yaşayacagıma Ölürüm Daha iyi Begülüm ]»}¦{«§»

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM..

bir dost yuzu gorme ihtiyaci hissettiginde basini cevir ve gokyuzune bak gunduzleri bulutlarin geceleri yildizlarin arasindan sana gulumsuyor olacagim

GÜLLER BAHÇESİNDE GEÇSEDE ÖMRÜM SENDEN BAŞKASINI TANIMAZ GÖNLÜM SENİN YOLUNDA OLSADA ÖLÜM SENİN İÇİN ÖLMEYE DEĞER BE GÜLÜM

bir solucan derısının ıslattıgı topraga karısan bır bocek yüregındekı kanın savrulup yukselerek yıldız oldugu gokyuzu kadar cok sevıyorum senı...

Sen yıldızlar altında uyurken sıcak yatağında, kimdi sanıyorsun yüreğini ışığa boğmak için çırpınan?

ben kadere celme takmıs , kaderın yerıne kendı dusmus adamım.....

SEVMEKTEN KORKMAYIN, SEVDIKÇE DÜNYANIZ RENKLENECEK, YALNIZLIK NEDIR BILMEYECEKSINIZ…

MUTLULUK BANKASININ SAGLIK VE GUZELLIK SUBESINDEKI 2004 NOLU HESABINIZA 365 GUN DAHA SEVGI YATIRILMIŞTIR.GÖNLÜNÜZCE KULLANMANIZI DILERIZ

BEN KİRPİKLERİNDE BİR NEM TANESİYİM,GÖZLERİNDE BİR GÖZYASI DAMLASI,SAKIN UYNMA GÖZLERİNİ SAKIN AÇMA ÇÜNKÜ O GÖZLERİN İÇİNE İKİNCİ KEZ GİRMEYE HAZIR DEĞİLİM...

Sevmek ölmektir bence, Bende sevmiştim ölmeden önce..

ne zamanki sagir bir ressam yere dusen kristal bir gulun cikardigi sesin resmini cizecek,sana sevgimde o o an bitecek

BİR BAKIP GÖZLERİME HER SEYİ ANLARSIN YA BENİMLE KEDERLENİR BENİMLE AĞLARSIN YA ŞU KARANLIKLAR UMRUMDA DEĞİL BATMAYAN GÜNEŞ GİBİ İÇİMDE SEN VARSIN

Yıkıntılar altından çıkıp ben seni sevdimse, kimse yıkamaz sevgimi, depremler de...

Seni tanimadan önce yalnizligi;Seni tanidikten sonra varolmayi;Sensiz kalinca yok olmayi ögrendim.

YAZIN KAVRULAN SICAGINDA AY GECENİN KARANLIĞINA GÖLGE DÜŞÜRDÜĞÜ ZAMAN YÜZÜNDE SONSUZ BİR TEBESSÜM GÖNLÜNDE SEVGİLERİN EN YÜCESİYLE MUTLU OL.

RAHATSIZ OLUYORSAN BAKISLARIMDAN,KAPATIRIM GÖZLERIMI,BIRDAHA ACMAM!VARLIGIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,ÖLDÜRÜRÜM KENDIMI,BIRDAHA CIKMAM KARSINA!EGER SENI RAHATSIZ EDEN "SEVGIMSE",ÜZGÜNÜM,BUNA ENGEL OLAMAM!!!

Sevmek uykuda O'nu sayıklamaktır.Sevmek O varken Ben demeyi unutmaktır.Sevmek O yokken zindanı tatmaktır.

AKLIMA GELMEZDI BÖYLESI BIR SEVDA. NASIL OLDUYSA ASIGIM BEN SANA. SAGIMDA SOLUMDA HERZAMAN YANIMDA... BASKA BIR SÖZÜM YOK, TEK SEN VARSIN CANIMDA

ÖnCe düŞtüĞüMde KaLKmaYı öĞReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduĞuMda aCıYı...SeVmeYi öĞReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi..SayeNde uNuTuLMayı da öĞReNdiM..heR ŞeYi öĞReNdiM de yaLnız uNutMaYı öĞReNeMeDim

Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız doğsa da etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık,kargalar SÜRÜYLE ama kartallar YALNIZ UCAR!

aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... bir gün ne oldu biliyormusun ? Yağmur yağdı.

Hakiki arkadaşlık sıhatten farksızdır,kıymeti ancak elden gittikten sonra anlaşılır.

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmak

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbirşey kalpleri birbirine bağlamaz.

Kaplumbağaya dikkat et.Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor.

Ne olurdu bir yaprağın daha olsa!Bak sevmiyor işte beni hain papatya!.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..Çünkü sen benim için daima tektin.

Sen bir güneşsin ekvatorda, bense kutuplarda bir yıldız.Asla birleşemeyecek iki şeydi varlığımız

İnsan gitmesi gereken yere yüreğiyle beraber gitmelidir. Yoksa gittiği yerde barınamaz

Aski reddetmek,günesin batisini görmekten üzüntü duyduğun için doğusunu izlemekten zevk almayi reddetmeye benzer.

Hergün birbirini görmenin tadı başka,ayrılıp kavuşmanın tadı başka.

En tatlı balın bile fazlasının tadı bile bıkkınlık verir.

Küçük şeylere gereğinden çok önem verenler,elinden büyük iş gelmeyenlerdir.

Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır.

Ben gelmedim Dava için, benim işim Sevgi için

Düşünüyorumda, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken, Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi

Ben seni seçtim sen benim için yalan dünyadaki tek gerçeksin

Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin onlara inat sanki bir liman...Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

İnsanlar bir kırmızı gül peşinde koşarken, ayakları altında ezilen papatyaları görmezler!!!

Ask gunah olmayacak kadar masum,kole olmayacak kadar ozgur,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yasanmayacak kadar takımdır.

nice insanlar gördüm üstlerinde elbise yok...nice elbiseler gördüm içlerinde insan yok

Hayat kazanmayı öğrendik ama Yaşamayı öğrenemedik. Hayatımıza yılları kattık ama yıllara hayat katamadık.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

Çalışmak hayat,düşünmek ışıktır

Sana nasıl davranılmasını istersen sende başkalarına öyle davran fakat ilk iyi davranışı sen yap.

Yumuşak olma ezilirsin sert olma kırılırsın.

Geçmiş dert için yakınmak ,yeni dert edinmektir.

Eğer herkes dost sandığı kimselerin birde kendi arkasıından söylemiş olduklarını duysaydı,dünyada dost kalmazdı.

Dünyada Paylaşıldıkça büyüyen tek şey sevgidir.Haydi o zaman paylaşalım.

Aşık olmak olabildiğim en güzel şeydi

Umuda kurşun sıksa da ölüm, Umuda kurşun işlemez GÜLÜM

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalbleri birbirine bağlamaz.
Evlenmek kafese benzer içindekiler çıkmak için,dışardakiler girmek için uğraşır.

Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir.

Unutma Ki ; İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir..

Life.. has betrayed me once again(hayat..bana birkez daha ihanet etti)

DuNyA YaLaN SeN YaLaN sÖlEmİSsİn CoK mU ama Bu KdRı CoK FaZlA anlıosun dmi

◦●◊●◦Śęń ßėŃįΜ ƒǺŗĶıΜı ƒǺŘĸ ĚđēΜēĎįń ĄΜå ãřŢıĸ ƒǺřķ ëŦŜēńĐê ƒǺřĸıΜı ƒǺřĸ èĎéńŁëŗ ŜëńĐéń ĈôĶ ƒǺřĶŁı.◦●◊●◦

SeVmEk SuÇsA CeZaM IdAm olSuN

·$8,2·#gєяçєкℓєя α¢ı∂ıя, вαкℓανα тαтℓı∂ıя. σ zαмαη вαкℓανα gєяçєк ∂єğιℓ∂ιя

MuTLuLuK HeDiYeM OLsuN!..

Kimseye kendinizi "sevdirmeye kalkmayın! Yapılması gereken tek şey, sadece kendinizi "sevilmeye bırakmaktır ..

PoPçU oLuP yasak sALLaYcAğInA rOcKçI oL eLiNiNi SaLLa

єששєlเ๓รєภ๏l๔ยภคђเгเ๓รєภรเภﻮöz אคşเ๓รєภ๏l๔ยภ zєђเгเ๓รєภรเภ

ڪєŋi ڪєvﭑYoRuΜ ¸ǺگҚιм LoVe۩۞۩๑!s๑۩۞۩๑FoReVeR๑۩۞۩

ÜZDÜYSEM BİLMEYEREK KIRDIYSAM İSTEMEYEREK ÖZÜR DİLİYORUM SENDEN SENİ SEVİYORUM DİYEREK

Değerin BiLe Değeri KaLMaMıŞşŞ!

·$12 gïdêñ gïtmïŞtïr gïttïğï güñ ßïtmïŞtïr ßêñ gïdêñï dêğï£ gïdêñ ßêñï kâÿßêtmïŞtïr ·$12

uslu bir insan evladıyım

çişimi yapiom çişimi yapiom çişimi yapiom popom kuğu kalıyo

çadırının üstüne şıp deyip damlayan bir de utanmayıp üzerinde hoplayan devekuşu.!

"hayatınyalan,herşeyinyalan,allahbelanıversin"

tüm hakkı hakkikatı suyunkedisininsuyuna aittir; kaynak göstermeden bu nikle ortalıkta fingirdeyen dombilidir, taocudur.

"canım sıkıldı senden, nick değiştirdim emesenden"

"bir anlatabilseydim"

"yüksek yüksek tepelere baz istasyonu kurmasınlar"

"herkes bi maazeret yazmis yk yemekteyim yok disardayim yok doncem ben sana bişiler hayat mazeret kabul etmiyo arkadaslar yaa."

"zoru başarırım, imkansızı belki"

14 subat sevgililer günü bayan eleman alımları baslamıstır!.

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
"allah uçmamızı isteseydi bize kanat verirdi"

karinca yiyenin de bir yiyeni bulunur

nisan mayis aylari gev$er buzuk yaylari

'timsah kristofir msnde online olmayanlari da yesin'

allahım canımı alacak azraili dişi gönder de ölümle sevişeyim

güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak

cay mi sogudu yoksa ben mi ondan

"hayatın en hüzünlü anı mevsimine kapıldığın kişinin bahçesinde açabilecek bir çiçek bile olamayacağını anladığın andır"

"allah chat yapmamizi istese klavyeyle dogardik"*

"ceketimin kolu yok..çapkınlıqın sonu yok... aramazsan arama..zaten bende kontör yok"

gargamelin herkesden gizlediği karısı

"bak şu çeşmenin haline , su içmeye tası yok... kırma insanoğlunu , yapacak ustası yok :$"

"umut denizin ortasındaki deniz anası gibi açılıp kapanır"

"dürümüm, çöp şişim ve ayranım;
insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım.."

"lütfen rahatsız edip konsantrasyonumu bozmayınız, bulaşık yıkıyorum."
bi daha da nick deiştirenin

''düşenin önde gideni''

"sevgi daima beraber olamak deyil sen uzaktaykende seninle yaşamak seni sevmektir gülüm" *

"pamuk prensesin üvey annesi uyuyan güzele elmayı verse, rapunzelin eline iğne batsa ve pamuk prenses kuleye kapatılsa nolurdu?"

"paramiz olmasada cebimiz de her kahvede masamiz , her kavgada şeklimiz her kızda bir resmimiz vardir"

"öküz gibi bakmakla tren durmaz ki!"

"sev ama mevsimlik olmasın, yaz'ın açıp kış'ın solmasın"

"hayat oyunu iyi bir ele sahip olmak değil kötü bir eli iyi oynamaktir"

'' DùNYâ BíZí ¥âKLâŞTı®MâK ÎÇíN DóNù¥o ! ''
KêNDí ÎÇíNDê Vê BíZíM ÎÇíMíZDê DóNù¥o...
... TâKí KêNDí ÎÇíNDêKí GùCù Fâ®KêDêNê DêK...

яυнυмυи υуυ∂υğυ ѕσğυк уєя...

Her limana uğra ama; Demir atma
Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα ßu ßεήįм Ŧεκ hαŦαм

Įήگaή ßazεή Ўa doگttuя گaήa Ўada Düگмaή ;Ўa hįc Ўoκмuگگuή Gįßį uήuŦuℓuяگuή Ўa da ßįя aή ÇįκмaZگήή aκℓįήdaή įگtε ßεή ήε Ўazįκκį HεP UήutaмaЎaή

Beni bir Sen Anladin Sende Yanliş Anladin
ßεήį ßįя گεή aήℓadįή ; گεήdε Ўaήℓįگ Aήℓadįή

УêģмцгĻц ﮎǿκąκĽáгđê ΉêУátιмι Ąгιעøгцм

SALAK KIZ NASIL TAVLANIR
گaℓaκ κįz ήaگįℓ Ŧavℓaήįя

Waz geçtim Gözlerinden
WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

Yalnızlık Paylaşılmaz,Paylaşılırsa Yalnızlık Olmaz
Ўaℓήįzℓįκ PaЎℓaگįℓмaz, PaЎℓaگįℓįяگa Ўaℓήįzℓįκ Oℓмaz ))))

Balık olmak isterdim maviliklerde ağladığımı kimseler anlamasın diye...

Harabe,Kendi haline terk edilmiş bir limanım Yalnızca ufuktan senin gelmeni bekleyen..

Bu gece Yakamoz vardı seni sularda gördüm;Ama nafile ne yapsam sana dokunamadımm..

Hadi bir toğum ek yüreğime..Açan fidanlar haykırsın aşkımı sana ömrümce..

Süslü aşk kelimeleri yok bisde bakışımız yeter gerçekten sevene...

Denedim yine sevmeyi.. ama olmadı beynimdeki seni silemedim..

Gün geceye warmadan, toz duman eder bu $ehir.. YaLnızLığa inat ikLimLer dei$ir ! Ah, her mewsim bana sonbahar yaprak dökümü ..

ßen Seni Sevdim.. AnLadım ki kederLerden öLüm seçtim !! oLmayacaksın ya, kaLsan da bende.. öLümdür dier yarım.!!

>Sana çok kızmı$ oLsamda ara beni Lütfen!!<

Bana senleyken bile sensizliği yaşatan sen, ilk kez bensiz kalıyorsun. Bekleme “elveda” demem, dilim varmaz.

Geceleri ‘SeN’ die kapattım gözLerimi.. Ve nihayetinde, uykuda terk etti beni !!

Bir Gün Dönüpte Baktığında, Beni BuLamazsın Yanında !! HatıraLarLa Boğu$tuğunda yoLLar girmi$ oLur aramıza..!

Ne böLe snle ne de snsz y$nmıor çarsz..Ne 1 arda ne de ayrı olmk imknsz hç sbpsz! SçLu ne snsn ne de bnm, $imdi snszm snde bnsz..

Gurur a$kı ziyan eder.. Sözümü tutacağım, seni unutacağım... A$k romandı £skiden.. Sewen Kızın Romanı! $imdi, Veda Zamanı..!

Sewda ate$n aynı deiL, iLk defa ü$üorm koLLrnda.. Kim ßu GzLrndeki Ybncı?! YaraLr ßni Yüreimdn.. Hni bn oLcktm yLncı, bşnn tacı!!

Sen ßeni kimLere, neLere deiştin ?!? Oysa 'SeN' !! Canım, sewdiğim, sewgiLim.. NeLere değmi$tin.. :^)

Seni çaLan $imdi mutLu, $imdi zaLim.. Çok ösLedim seni, esmer yarim..!

zindan gözlerini gördüm ya bugün…kilit vurdum gözyaşıma…, mevsimsiz hüzünleri yaşıyorum sende…

güzler düşer, sen düşersin yüreğime… ne olur gitme…

sevenler günahını bu dünyada yaşarmış ya! ölmek tek çare! kıyılara vurduğunda bir umarsız kader, ben günahımı yaşıyorum sende!

Dokunsam da saramadığım... Gidemem,yok sığınağım... Sarılamam yalancı sevdalara!! Sen sandığım...

Her a$k ardına saklar acısını ya! ßen acılara sarıldım!... Sen yanımda olmayınca!

OFFF YA bunlari yazana kadar neler cektim hehe ama sizlere deger canlarim insallah begenirsiniz

beLki umrunda biLe deiL ama ben sensizLii sewmedim..

bana bulaşma kalbini kırarım_üstüme gelme dünyayı yakarım_bu sevgi sana fazla geldi_BUNDAN BÖLE UZAK OLALIM....

ceWaßını aLamadığım SoruLar waR hayaTtan..ama oLsun heR soruma cwP buLaßiLseydim hayaTın 1taDı kaLmasdı ki....

Yüreğime basıp geçtin... Şimdi mutlu musun ?

BANA BENDEN BAŞKA DOST VARSA BİLMEM LAZIM.....

Lay Lay Lom qaLißa sna qöre sewmeLeer!!!

BUGÜNE KADAR NE BANA YAPILANI UNUTTUM NEDE KENDİMİN YAPTIGI ŞEYLERİ UNUTTUM...

Biz öle yüzsüz p.çler gibi her gördüğümüz çocuğa asık olmayız olduğumuzda da ASLA UNUTMAYIZ !!!

Ne Aşk Var, Ne MutLu SonLar Buz GiBi YaLnızLık Var GüCün YetMez ıSınMaya HapSoLunca yaLnızLığa...

@fF£tM€k £n BüYük !nt!K@mdıR...

sEniN bAna kAlan hAtıRaLaRınDa eN bÜyüĞü aCı ÇekmEK !!

1 / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..
C:%5CDOCUME%7E1%5C-GOLDC%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Ccl ip_image001.gif
[fade][align=justify]

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..]

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -

Love İs NoThinG..

Maybe one Day..(L)

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

SusuN ..! :S / KonuşmayıN / :S / Don'T SpeaK :S / DIDIDI yapmayın be! yeter! :S ( bu bnm en sık kullandığım nicklerden biri )

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)

NicK Şuan MeşguL..

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...-

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

[ - thïs ïs lätër not lovë ïs cÿbër - ]
2 Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

вєη∂єη αуяı ѕєη şιм∂ι мυтℓυмυѕυη؟؟ вєη вöуℓє αğℓαякєη нυzυяℓυмυѕυη؟؟...

(¯`•._ﻯ€йЇ• ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ _ .•´¯)

ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ..
3 αşк нαуαℓ кυямαк кα∂αя кσℓαу,υηυтмαк ιѕє нαуαℓιη gєяçєкℓєşмєѕι кα∂αя zσя...

...віℓмεzðім віяðана віяðана ѕενεcεĝімі γіηε õĝяεттіη ваηа ѕενмεγі γεηіðεη ðоĝðμм ѕεηℓε õĝяεηðім γũяũмεγі ηοℓμя вιяакма εℓℓεяімі...

§êñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ...

รєภเ ђєг özlє๔เğเ๓๔є ﻮöкtєภ๒เг אıl๔ız ๔üşรєא๔เ๔üภאค кคгคภlığค๒๏ğยlยг๔ย!!...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

BiR Hİç OlUp İmPaRaToR OlMaKTaNsA,OnuRlU Bir HiÇ OlMaYı TeRcİh EdeRiM..

Bir güzel söz istersin!! “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok...

Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...

Hayatın en acımasız şartlarında bile yüzümüzden bedava tebessümü eksik etmedik biz insanları insan olduğu için sevdık...

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım..!

Dağların bile sesi çıkmaz,bakma suskun durduğuma!..

Ağladığımı kimseye söyleme anne onlar benim içimin sızladığını yüreğimin yandığını bilmiyor....

' Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim '

Yalan ne kadar hızlı olursa olsun gerçek onu yakalayıp mutlaka geçer...
4 ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım....

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der...

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin...

4 duvar arası bana mesken...

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç

sSAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr..

aAşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!

şŞimdi qit istemiyorum qelme Sakın...
5 | | уαραмαz,уαşαуαмαz вυ кαℓвιм ѕєηѕιz нєяşєуιм ∂υя gιтмє..! | |

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

..!!öl๓üş кคгﻮคﻮöz๓ü ๏אรยภ кเ๒๏ş tüŦк שยгรยภ кเรรยz ђשยz๔ค๒๏ğlยא๓ кเ๒๏zยк คгค๒ค çคгקรภ кเ şยคภรภเ๔üşüภא๏гยM..!!

°•уαğмυя мυтℓυℓυğмα göℓgє ∂üşüямєк ιçιη уαğıуσяѕυη вιℓιуσяυм ηιуєтιη вєηι αğℓαтмαкѕα вєη zαтєη αğℓıуσяυм•°
6 ~ ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_кα∂α∂ ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

1-)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM
2-)ﮓeniﺄﮕevﺂﬠﻩrﺙm
3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ
4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »»
5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
6-)ÚÏtŕaejdéŔ
7-)Pﯼ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™
:cool:ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи...
уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя..... уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи
9-).ץ.ą.Ł.й.Į.ž.Ł.Į.ķ .ρ.å.ץ.Ł.å.ş.Į.Ł.м.ą.Ź.
10-)ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
αℓℓαн;вιявιяιηι ѕєνєη ιкι кιѕι∂єη ∂αнα ¢σк ѕєνєηι,∂αнα ¢σк ѕєνєямιş...ѕєνgι∂є уαяıѕмαℓı вєη¢є.

ѕєνgι ∂ємєк;ιѕтє∂ιgιη ѕєуℓєяι єℓ∂є є∂євıℓмєк ∂єgιℓ,ѕєν∂ιğιη ιηѕαηı мυтℓυ є∂євιℓмєк α∂ıηα ((αℓℓαн'тαη вαѕкα)) нєяѕєу∂єη ναzgє¢євıℓмєктıя..

"ѕєνgι"∂üηуαηıη мαуαѕı∂ıя zιяα...ιѕтє вυ уüz∂єη,"вıяıηı ѕєηı ѕєνєηє ∂єк,вιя _нιç_ѕιη∂ιя...νє ιşтє вυ уüz∂єη,єgєя вιяι ѕєηı ѕєνєяѕє_нιç_ σℓмαктαη кυятαяıρ ѕєηı ∂єgєяℓι уαρтıgı ιçιη σηυ ιкι мιѕℓι ѕєνмєℓιѕιη...!!!

ѕєνєи ѕєνιℓмєz, ѕєνιℓєи ѕєνмєz ¢üикü вυ ∂üиуα∂α уαℓαи∂αи ѕєνєи $єяєfѕιzℓєя тüкєимєz !!
*нαуαтι кєи∂ιиє мєи∂ιℓ є∂єяѕєи,σ ∂αιмα ѕєиιи gσzуαѕιιи σℓυя !!
*вєи ѕєиιи gιвιℓєяι вιя вαя∂αк яαкıуα göмєяιм!!!
*кöя∂єи ∂єgιℓ иαикöя∂єи уüzѕüz∂єи ∂єgιℓ 2 уüzℓü∂єи тιρι ßσzυктαи ∂єgιℓ ѕüтü ßσzυктαи кσяк
*вιя zαмαиℓαя кαяαиℓιктαи кσякαя уαgмυя∂αи кα¢αя∂ιм,ѕιм∂ι ιѕє уαgмυяℓαя gσzуαѕιм кαяαиℓιιк ιѕє ѕıя∂αşıм σℓ∂υ
*нєякєz αуиιукєи вєи fαякℓιу∂ιм,ѕιм∂ι нєякєz fαяк ρєѕιи∂є..вєи αуиιуιм.. ιѕтє вυ∂α вєиιм fαякιм
*уüяєgιи ναяѕα gєℓ,,ѕєνgιи ναяѕα gєℓ,,нαѕяєтιи ναяѕα gєℓ..ѕєνєи ιиѕαи тαиιмαz єиgєℓ
*иαикσя ιиѕαи нєяѕєуιи fιуαтιиι вιℓєи fαкαт нι¢вιяѕєуιи ∂єgєяιиι вιℓмєуєи ιиѕαи∂ιя..
*ѕσи иєfєѕιм∂є вιℓє α∂ıи кαℓвιм∂є ѕαкℓı σℓα¢αк
*ßαѕιтℓєя ιfтιяα є∂єя ! / α¢ιzℓєя şιкαуєт є∂єя.! / αѕιℓℓєя ∂є ι∂αяє є∂єя..!
*кαℓвιмι кıя∂ığıи güиü нαтıяℓıуσяυм∂α..кαℓвιмιи кıяıк ραяçαℓαяı αуαğıиα вαтмαѕıи ∂ιує уєяℓєя∂єи тσρℓαмışтıм
*αşк αşк ∂ιє öℓмüşтüм вιя zαмαи...αмα şιм∂ι αşıк σℓ∂υğυм кιşι ιçιи öℓüимüує¢єğιиι αиℓα∂ıм
*ѕαиα уαz∂ığıм мєктυρℓαяı çöρє αтмışѕıи...υмяυм∂α ∂єğιℓ...çüикü ѕєиιи∂є вαиα уαz∂ığıи мєктυρℓαяı вєи∂є çöρє αтмışтıм вιя zαмαиℓαя
*вєиιм кαℓвιмιи вιя тєк кαиυиυ ναя...öℓєиє кα∂αя ѕα∂є¢є νє ѕα∂є¢є ѕєиι ѕєνмєк
*вυgüи вυ мαѕα∂α ιкι тαиє кα∂єн ναя...ѕєиѕιzιм αмα ѕєиιи нαуαℓιи ναя...∂üşüи∂üкçє αиℓıуσяυм...şєяєfι σℓмαуαи вιяιиιи şєяєfιиє ιçιуσяυм
*gözüиüи öиüи∂є αğℓıуσяυм..вαиα ∂ємιуσяѕυикι αğℓαмα σ gözℓєяιиє уαzıк ∂ιує...ιşтє ѕєи вυиυ ∂ιуємι¢єк кα∂αя şєяєfѕιz νє кαℓρѕιzѕιи
*кαℓρℓєя вιяєя ¢αм gιвι∂ιя ∂ιккαт єт кιяιℓαвιℓιя
*şυ çєşмєиιи нαℓιиє вαк ѕυ ιçмєує тαѕι уσк кıямα ιиѕαи кαℓвιиι уαρα¢αк υѕтαѕι уσк
*уαℓαиℓαяιмιz güzєℓ,ιиαимαѕι zєνкℓι,вιяѕєу ѕєνмєує ∂єğєяѕє öℓмєує∂є ∂єğєя мι
*вєи ѕαиα ∂üşüи∂üкℓєяιмι αиℓαтαвιℓѕєу∂ιм zαтєи ѕєи∂є уαиıм∂α σℓυя∂υυи
*кιмѕєуι вυ кα∂αя ѕєνмє∂ιм çüикü ∂αнα öи¢є нιç ѕєνмє∂ιм
*вєиιм ιçιи нαуαт кαραℓı вιя кυтυ∂αи ιвαяєт,нєя ιℓєяℓєуιşιм∂є кöşєує çαяρıуσяυм
*нєя ℓαfα νєяє¢єк ¢єναвıм ναя∂ıя єℓвєт! αмα вι ℓαfα вαкαяıм ℓαfмı ∂ιує вιя∂є ѕöуℓєуєиє вαкαяıм α∂αммı ∂ιує
*üzüℓмєм νєуα мυтℓυ σℓмαм ιçιи кιмѕєує ιнтιуα¢ıм уσq кυяαℓℓαя ∂єğι$тι σуυиα ∂єωαм..!
*мυтℓυℓυкℓαя ∂ιℓєяιм уєиι αşкıиℓαѕєи вєиι ∂üşüимє∂єи уαşαмαиα вαк ѕєиιи ∂єятℓєяιи ναяуα вєиιм уαиıм∂α вєи σиℓαяℓα уαşαяıм
*вüтüи ѕυçℓαя şυ αи∂α вαиα уüкℓü ∂αуαиαмıуσяυм нαуαтıи νє ѕєиιи çιℓєиє
*ѕєиιи ιçιи ¢αиıмı νєяє¢єк кα∂αя ¢єѕυя,ѕєиι вιя кαℓєм∂є ѕιℓє¢єк кα∂αя уüяєкℓιуιм
*вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öиємι уσк, иє∂єи ∂ιує ѕσямα иєує вαкѕαм ѕєиι göяüуσяυм иαѕıℓ σℓѕα..

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Her ne kadar sosyetenin üst basmaklarında adımız olmasada her kahvede yerimiz her mevzuda ismimiz her güzelde bir resmimiz vardır

Ne polat gibi kafa kesenlerdeniz nede çakır gibi kurşun yiyenlerdeniz biz sadece bir grup arkadaş ESRAR çekenlerdeniz!!!

Erkeklerin kalbi mezar gibidir bi giren bi daha çıkamaz,Kadınların kalbi beş yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli olmaz...:

Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaşTIR,Maksat sevgi uğruna ÖLmek değil uğruna ölecek sevgi bulmaktır

Kimine göre kralız, Kimine göre yalan,Herkes rahat olsun biz adam gibi ADAMIZzz

Çekmiş esrarı gözleri kanlı,sahilde yuruyor bir delikanli,boş gezmez belinde sılahi,sevdigine yurekten baglı cunku o DERELİİ DELİKANLI

Ben büyük davaların çocuğuyum...Sevdam büyük olur öfkemde......Seversem destan kızarsam katliam olur........

Bizim rahat edemedigiz yerde kimse istirahat edemez,Keyife keder istedigine degil lan alayına gider!

Soranlara yalanız,Bilenlere kralız,Şan söhret sizin olsun,Biz falan filanız!!

Bu gece kendimden geçebilirim,Sokaklarda gezip içebilirim,Sanmayın bi ayyaş bir serseri,Yıllar önceki mazimdeyim

...... severse kimse durduramaz,....... ağlarsa kimse güldüremez,....... giderse kimse bulamaz,unutma herkez......gibi Olamazz..!noktalı yerlere isim yazın)

!!!Kahretmişim hayatıma her gece içiyorum,Sevilmeden sevmenin cezasını çekiyorum!!!:

Bitanem beni artık iki yerde bulursun,Ya mezarlın karşısındaki meyhanede,Yada onun karşısındaki mezarlıkta

Ölümden korkma benden korktuğun kadar,Hayeller kur ama ben koyana kadar..

Mecidiyeköy Merkez Kafasına Göre Herkes,Çatılır Kaşlar,Kesilir Başlar,En Güzel AşKlar MeCiDiYeKöYdE Başlar

!!!!Acıma yok Nefret var,Taviz yok İşkence var,Sen yoksun Sadece ben Varımm !!!

Bir gün kıyamet kopar çöker karanlık,Allah bizi affetmez çok günah aldık,Sevenler ayrılmaz bir plan yaptık,Bütün çarşı cehennemden kombine aldık

Kaderde varsa düzülmek,Neye yarar üzülmek..

Aşkıma değerimi sordum,Dünyalar kadar dedi,Dünyanın değerini sordum,Beş para etmez dedi...

Bizi Eskiler Tanır , Yeniler Örnek Alır , Görenler Anlatır . . .

Son bir sigara içelim öyle git gideceksen ne olur yavaş iç yavaş iç dönmiyeceksen

Esrarım 3'lü Olsun,Hapım Bol Olsun,Şarabım Şişede Olsun,Tek Bir Sevdiğim Olsun

SiGaRam SaNa BnZiYoRr İçErKn GöZleRiMi YaşArTTıĞı OlUyOr aRaSıRa,çEkeRkN BiTTiğİmİ AtArKeN bİttİĞiNi ANlıYoRuM..!!!

BiZ MeCiDiYeKöYlÜ DeĞiLiZ kİ PaRaMıZ oLsUn, GüLbAğLı DeĞiLiZ kİ MaNiTaMıZ oLsUn,DeReLiYiZ bIrAkTa KaFaMıZ gÜzEl OlSuN

(um)·@·#nİcKiNi bİLe GöRmEk İsTeMiYoRuM,iLeTi YaZmAsAn İyİ eDeRsİn,E-mAiLiM sAnA aĞıR mI gElDi,EnGeLlEdİm SeNi AfFeDeRsİn(um)

Penceremin Perdesini Havalandıran Rüzgar,Denizleri Köpük Köpük Dalgalandıran Rüzgar,Gir İçeri Usul Usul Beni Bu Derrten Kurtar...

Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!

Eqer Hayat Bir Gün Bize Oyun Oynayıp Seni Benden Alıp,Başkasının Kollarına Atarsa ; Seni Dansa Kaldıracak İlk Müzik Cenaze Marşım OLsun.!!

GiDeN GiTmİşTiR GiTtİğİ An BiTmİşTiR BeN gİdEnİ DeĞiLdE GiDeN BeNi KaYbEtMiŞtİr..!

Ben Hangi Sonbahar Akşamı kiminle Nerede Sevişsem Hala içimde ki Seni Aldatıyorum...

fizik ile araştırdım, kimya ile cözdüm, edebiyat ile söylüyorum seni çok seviyorummmmm

Cndn öte sevmedkmi sni KANARYA Issız geclrde gittk deplasmnlra Öl dedinde ölmedikmi senin uğrna FENERBAHÇEM fda olsn bu cnlr sna!:

BiR çErÇeVe AsTıM oDaMa İçİ bOş ÖnEmİ yOk, NeDeN dİyE sOrMa NeYe BaKsAm SeNi GöRüYoRuM NaSıl oLsA

FARKEDİLMEK İÇİN FARK YAPMAK FARK YAPMAK İÇİN İSE MEYDAN OKUMAK GEREKİR

Duru bir suya baktığımda,eğer tertemiz yüreğin yansıyorsa gözlerime
BEN SENİ SEVİYORUM...

Aramadığın sormadığın,zamanlarda, eğer yüreğimde inceden bir sızı duyuyorsam
SENİ ÖZLÜYORUM.

Her şarkıda, her şiirde ve okuduğum kitabın tüm satırlarında seni yaşıyorsam
SENİ ÖNEMSİYORUM.

Ve uğrunda vazgeçebileceğim mutluluğumken, düşünmeden feda edebiliyorsam
SEN BENİM İÇİN ÖZELSİN...

sigarayı bıraktm sni beş paraya sattm
Herkes, insanlığı değiştirmeye çalışıyor, kimse, kendini değiştirmeyi aklından geçirmiyor

Basit bir insan zamanını nasıl öldüreceğini, değerli bir insan da nasıl kazanacağını düşünür

Kibir, bele bağlanmış taş gibidir. Onunla ne yüzülür nede uçulur.

Sevmek, birbirine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır.

Bir fikrin acemi savunucusu, usta saldırıcısından daha zararlıdır.*

Herkes aya benzer, çünkü; herkesin kimseye göstermediği bir karanlık yüzü vardır

Taşı delen, suyun kuvveti değil, dalgaların sürekliliğidir.

Sakladığın sır, senin esirindir, açığa vurursan, sen onun esiri olursun.

Haklı olmak kral olmaktan daha iyidir

Eğrinin gölgesi de eğridir.

Akıllı adam aklını kullanır, daha akıllı adam başkalarının aklını da kullanır.*

Aradığını bilmeyen bulduğunu anlamaz.

Elmas yontulmadan, insan yanılmadan mükemmelleşemez.*

Olgun adam bilgisini saat gibi taşır, çıkarıp herkese göstermez, lüzumu olunca kullanır.

Parayı köleniz yapın, yoksa siz onun kölesi olursunuz.

insan düşeceği yere çıkmamalıdır.

Kusursuz dost arayan, dostsuz kalır.

Paylaşılan sevinç iki kat olur, paylaşılan acı yarıya iner.

İhtiyaçları yüzünden küçülmeyen insan büyüktür.

insanların yaptığı sahte paralar kadar, paraların yaptığı sahte insanlarda vardır.

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.*

Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında.*

Geleceği satın alabilecek tek şey, bugündür.

Uçurtmalar rüzgar gücüyle değil, o güce karşı uçtukları için yükselirler.*

Dünyada hiçbir yol, kalp ile beyin arasında ki kadar uzun değildir.

Para her şeyi yapar diyen adam, para için her şeyi göze alan adamdır.*

Ümit iyi bir kahvaltı; fakat kötü bir akşam yemeğidir.

Dünya tuzlu su gibidir, içtikçe susatır.

Ölümün bizi nerede beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim.*

Her istediğini söyleyen, istemediğini işitir.

Herkes yanlış yapar, ancak aptallar yanlışlarında direnirler.

Savaşta dövüşenler den çok kaçanlar ölür.

Kabul edilen bir yanlışlık, kazanılmış bir zaferdir.

En yükseğe erişmek için, en aşağıdan başlayın.

Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez.*

Mutluluk bizde olmadan başkasına verebileceğimiz tek şeydir.

Küçük şeylere gereğinden fazla önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir.*

Hedefsiz gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez.*

Zaferin büyüklüğü, mücadelenin zorluğu ile ölçülür.

İnsanın yalnız ekmeğe değil, şerefede ihtiyacı vardır.

Aptallarla tartışmayın. Görenler aranızda ki farkı anlamayabilirler.*

Özü doğru olanın, sözü de doğru olur.*

Geçmişler geleceğe, suyun suya benzemesinden daha çok benzer.

En basit şey insanın kendisini kandırmasıdır; çünkü insan genellikle istediği şeyin gerçek olduğuna inanır.

Tatlı suyun başı kalabalık olur.

Bir bu gün, iki yarına bedeldir.

Zor iş, zamanında yapmamız gerekip de, yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle meydana gelir.

Hakikat belki yaşanır, fakat ölmez.

Dosttan beklenen, yanlış davrandığımızda yanımızda olmasıdır. Doğru iken, herkes yanımızda olur.

Ülkeler kılıçla alınır, fakat adaletle korunur.

Çözümde görev almayanlar, sorunun bir parçası olurlar

İsteyin size verilecektir, arayın bulacaksınız, kapıyı çalın size açılacaktır.

Uzak mesafelere ulaşmak, yakın mesafeleri aşmakla mümkündür.

İçki kadehinde, denizde boğulanlardan çok daha fazla insan boğulmuştur.

Kadınlar, erkekler kadar başarılı olamazlar. Çünkü onların hanımları yoktur.

Para her şeydir diyen para için her şeyi yapabilir.

Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.

Atalarının dindarlığı ile kurtulacağını zannedenler; babalarının yemesiyle kendi karınlarının doyacağını, içmesiyle susuzluklarının gideceğini, okumasıyla bilgili olacağını sananlara benzerler.

Borç köleliğin başlangıcıdır.

Önce insanlar binaları düzenler, sonra da binalar insanları.

Güzel söz söyleyen, kimseden kötü söz işitmez.

Güçlü olan, zayıf yanını herkes den iyi bilendir; daha güçlü olan zayıf yanına hükmedebilendir.

Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol

Hayatın her anı bir karar zamanıdır.

Hakikate, yalnız bir yoldan gidilir, fakat ondan uzaklaştıran yol binlercedir.

Tuhaf şey! Yabancılar girmesin diye evlerinin kapılarını kilitliyorlar; sonra da Televizyonlarını açıyorlar.

Bir neslin kaderini, bir evvel ki nesil tayin eder.

Tecrübe, herkesin hatalarına verdiği isimdir.

Büyük acılar kadar bizi olgunlaştıran bir şey yoktur.

Gerçek arkadaşlık sağlık gibidir, değeri ancak yok olduktan sonra anlaşılır.

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır.

Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol.

İyi kanunlar, vicdanların yazılmış şekilleridir.

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sevgi her zaman karşılık görür, ki de.

Fırtınalar insanın denizi sevmesine engel olamaz.

Yanşadığında çocuklarından bekleyeceğin şey, senin babana yaptığındır.

Aşağıda olan, düşmekten korkmaz.

Hiçbir şeye gülmeyenle, her şeye gülenden sakının.

Dünyanın en yoksul insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır.

Ne kadar yaşadığımız değil, nasıl yaşadığımız önemlidir.

Tek bir soru bin cevap dan daha güçlü olabilir.

Hekimlerin yaptığı en büyük hata, ruhu düşünmeden yalnız bedeni tedaviye teşebbüs etmeleridir.

İnsanı iki şey öldürürmüş; birincisi sevmediği insanın silahından gelen mermi, İkincisi sevdiği insandan gelmeyen ilgi.

H_ı_Ç_B_i_r_Ş_E_y_Y_o_K_k_E_n_A_ş_K_v_A_r_D_ı_H_e_ R_ş_E_y_b_İ_t_i_n_C_E_s_A_d_e_C_E_A_ş_k_K_a_l_a_C_ a_K

bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi yine öğrettin bana sevmeyi yeniden doğdum senle öğrendim yürümeyi ne olur bırakma ellerımi

∂ışαя∂α уαğмυя ναя αℓ∂ıямıуσяυм мαѕαм∂α яєѕмιη ναя кαℓ∂ıямıуσяυм ѕєν∂ιğιη şαякıуı çαℓ∂ıямıуσяυм ∂υуα¢αкѕıη ∂ιує ö∂üм кσρυуσя

bu kalp senden başkasına kilitli kalcak

Bir diLek tuttum adı İBO oLdu...
Bir diLek tuttum adı SENSİZ Lik oLdu...
Bir diLek daha tuttum AŞKIM

adı-->>BİZ HİÇ AYRILMAYALIMM oLdu..

alem oyuncu olmuş sokaklar sahne

!!!!!_....SEN..... OLMAYINCA BU... DÜNYANIN .....TADI.... ÇIKMAZ ...Kİ..._!!!!!!

kaptan ali sesleniyor kaptanali sesleniyor:ÇIKARIN BENİBU KAPTAN

bni seven böle sevsin işine gelıosa artq

wazgeç gönül wazgeç sesini duyan yoqq

ıch lıebch dıch
anlamı=seni seviyorum

git ne olur git yüreginin götrdügü yere gitt
ι¢н ωєιѕѕ ηι¢нт σв ∂υ єιηє тяäηє ωєят вιѕт!!!
anlami: Bir göz yasina degermisin bilmiyorum!!!

σнηє ∂ι¢н нαт αℓℓєѕ кєιη ѕιηη!!!
Anlami: Sensiz hic birseyin anlami yok!!!

∂υ ωєιѕѕт ηι¢нт , ωιє ωєятνσℓℓ ∂υ ƒüя мι¢н вιѕт!!
Anlami: Benim Icin Nekadar Degerli Oldugunu Bilmiyorsun!!

σнηє ∂ι¢н нαт мєιη ℓєвєη кєιη ѕιηη!!
Anlami: Sensiz Hayatin Anlami Yok!!

[ιѕтαηвυℓ][вєη∂єη][вüуüq][σηℓα][вαѕα][¢ιqαмαм][qü¢ü¢üq єℓℓєяιм'ℓє] » ѕєηι « [gєяι][αℓαмαм][. . . !!]

вєℓкι ѕσкαк кαℓ∂ιяιм'∂α ѕєнιя кαяαкσℓℓαяιη'∂α ιѕмιмιz »яαρ¢ι« ∂ιє gє¢єя αмα ѕυηυ υηυтмα'кι вυ »яαρ¢ι« ѕηη ι¢ιη ¢αηιη'∂αη вιℓє ναzgє¢єя ...

уαѕαмαк ιѕтєякєη ∂єℓι¢є öℓüмü özℓє∂ιм αηηє öℓüмü ...!

ιηѕαηℓαя öℓмєк ι¢ιη ∂σgαям, öяηєк σℓмαк ι¢ιη уαѕαя, нєѕαρ νєямєк ι¢ιη öℓüя ...

● вυ ∂üηуαуι αтєѕє νєяѕєк ι¢ιη∂єкι кα$αяℓαя єяιямι α¢αвα ؟ ●

● нєякєzιη тαяzι вσѕ, »вηм'кι« нσѕ ! ●

gzℓ σℓмαη αятι ѕαуιℓмαz, ѕηι вιяαz кαη∂ιямιѕℓαя, вιяαz ƒαѕℓα αвαятмιѕℓαя, ∂ιѕαя∂α ѕη∂η 100'ℓєя¢є, αηℓαт вαкαℓιм ѕηη ƒαякιη ηє؟
ღ*•.¸¸.♥.TטяκіڰђĐЄζĨġђŤ.♥.¸¸.•*ღ
«°•.•˙·٠•●●•▪∙ ιη¢єℓιк вєℓ∂є ∂єgιℓ ∂ιℓ∂є σℓмαℓι, ∂σgяυℓυк ѕöz∂є ∂єgιℓ öz∂є σℓмαℓι, güzєℓℓιк уüz∂є ∂єgιℓ уüяєкtє σℓмαℓι ∙▪•●●•٠·˙•.•°»

güzєℓιк ιzмιяℓι кιzℓαяα кαℓѕιη,»αмαѕαуαℓι кιzℓαяα« уüяєк уєтισ...

уα нєρѕι уα нι¢ уα »тüякѕüη« уα∂α ρι¢ !

öηüм∂є ∂ιz ¢öкєη ∂αgℓαя ναякєη gιвιρтє кü¢üк тєρєℓєяє уαℓναямαм!

αѕк уαѕαк, ѕєνgι уαѕαк ηєумιѕ єƒєη∂ιм уαѕιм υƒαк…

Bizi taniyan tanir yabanciya gereek yok biz kendimie yeteriz düsmana ihtiyacimiz yok ...

DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir

BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi

SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim

SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin?

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor

Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M.

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M.
Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın aglayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.

Aglayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğinide alıp gittin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbini güzelliği gibi geçsin.Sevenlerin için iyiki varsın.

Maviliğin gökyüzüne sığmayan sonsuzluğunda ve herkes uykudayken güneşin doğuşunu seyretmek gibi bir şey;sevdiğine sevildiğin için dua etmek.

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaslarin yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben çünkü birtek istediğim sensin.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

İçimde bir SEVGİ var ta kalbimde. Anlatılmayacak kadar derinde.Canım desem.sevdiğim, sevgilim, birtanem desem bütün sözler yetersiz. ASKIN icimde tarifsiz.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Cılgınça vursamda dalgaları kıyılara , bir rüzgarım sonucta. İstesemde esemiyorum o kadar uzaklara, ama benim varlığım hep orada senin yanında.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutluluklari gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Seni anayasanın 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin köşesine hap ediyorum avukat tutmana gerek yok bitanem, çünkü SENi ÖLÜMÜNE SEViYORUM.

Bir ilk gibi yaşayaçağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle. Sakın ayrılmayalım sevgilim, gitsem bile yadellere...

Dünde,bügünde,yarında yüreğin kadar yanındayım.Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;Ben hep ordayım...

Bir gün zaman kayar ellerimden tutamazsın sel gibi akan yaşları kurutamazsın. öylesine bendesin ve öylesine sendeyim ki artık unutmak istesende unutamazsın.

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi cınlarsa,bilki biryerlerde özlenmişsindir.

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Başka bir rengi sevmeyen renk ölür. Ben seni seviyorum kalbim gök kuşağı .

İkiden bir çıkınça bir kalırmış..YALAN! Sen gidince ben kalırmıyım sanıyorsun?

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...
:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη
вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ..

...gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz....

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя.. кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

Size iyilik yapmak için yaklaşan birini görürseniz, KAÇINNN !...

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!
Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir doSt oLki, DoStun oLmayanLar UTANSIN.

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi

SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim

SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin?

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor

Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

msn nick bölümüne geldiktem sonra kopyala yapıstırın kodu ¤ ·$4(TT)
Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!
SüRDüğünü öğReTmeDiLer

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM..
Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?

Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman Uykusun da bir kuş ölür ecelsiz Alıp ta başını gitmek istersin Karanlık sokaklar kör sağır dilsiz ve unutma ben seninle o gecenin eşsis güzelliginde warım

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için
Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da Öğren Sevdiğin Kadar Sevilirsin...

Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis...

seni her düşündüğümde bir yıldız çiziyorum,bilmiyorum kaç yıldızoldu ama artık benimde bir gökyüzüm var
aşk bir mumdur senide yakar benide mumu hiç söndürme
Su iner yokuşlardan basamak basamak benimse alın yazımyokuşlarda susamak

Hayal olmak isterdim mutlu olmak icin aşık olmak isterdim sevilmek icin.aptal olmak isterdim üzülmemek icin bu msj olmak isterdim SANA KAVUSMAK İCİN...

Sanmaki yerin dolacak,senden başkası benim olacak!Ne bana senin gibi bir sevgili,nede seni benim kadar çok seven olacak....

Herkes sever ama aşık olamaz ben seni sevmedim taptım...

SENİ SEWDİGİM KADAR ALLAH SEWSEYDİM PEYGARBER OLURDUM

Karanlık geceri sırdaş buldum kendime seni hep onlara şikayet ettim sensizliği yorgan gibi örtüp üstüKaranlık geceleri sırdaş buldum kendime seni hep onlara şikayet ettim sensizliği yorgan gibi örtüp üstüme sana bile çaktırmadan seni sevdim...
me sana bile çaktırmadan seni sevdim...

dun çiçeklerin önunden gecerken bır gul gordum dunyanın enguzel gülü benım dıye haykırıyordu o gulu aldım fakat guzel oldugu için değil seni görüp utansın diye

AY YILDIZLARA MUTLULUK FISILDARKEN GÖKYÜZÜ SEVGYYSNY YERYÜZÜYLE PAYLA?IRKEN BEN SANA BYR PARÇA MUTLULUK YOLLUYORUM YÇYNDEKY UMUT ÇYÇEKLERY SOLMASIN DYYE...

OMRUME YETECEK BiR ASK ARARKEN SENi BULDUM, SiMDiYSE ASKIMA YETECEK BiR OMUR ARIYORUM, CUNKU SENi COK SEViYORUM

Ne varsa aradygim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik senin olmusum.

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın. Onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım. Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım
Bir gül yetiştirdim adını aşk koydum kopardılar, bir gül daha yetiştirdim adını sevgi koydum kopardılar, son bir gül daha yetiştirdim adını ayrılık koydum onu herşeye rağmen yaşatıyorlar sen gullere ozenme, guller sana ozensin. Uzme tatli canini sen gullerdende guzelsin. sevgi kadar masum sevilecek kadar ozelsin, sen birtanesin herseye bedelsin...
Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.
Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim...
Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..
Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!
Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,
Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.
Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman
ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR
DEWAMI SONRA... MESAJLARINIZI BEKLİYORUMMM
Gözleri kanlı çekmiş esrarı,yürüyor sokakta bir delikanlı,bakışları mahsun ama belalı,hayata küsmüş ama dostlarına sevdalı,bir insan görürsen beni hatırla

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Nefes nefes çekilen ,Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana

Tane tane yutulan,Çay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana

sevene can feda sevmeyene elveda

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!
Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M.

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm… S.S.M.

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi S.S.M.

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M.

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M.
Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın aglayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.

Aglayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğinide alıp gittin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbini güzelliği gibi geçsin.Sevenlerin için iyiki varsın.

Maviliğin gökyüzüne sığmayan sonsuzluğunda ve herkes uykudayken güneşin doğuşunu seyretmek gibi bir şey;sevdiğine sevildiğin için dua etmek.

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaslarin yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben çünkü birtek istediğim sensin.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

İçimde bir SEVGİ var ta kalbimde. Anlatılmayacak kadar derinde.Canım desem.sevdiğim, sevgilim, birtanem desem bütün sözler yetersiz. ASKIN icimde tarifsiz.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Cılgınça vursamda dalgaları kıyılara , bir rüzgarım sonucta. İstesemde esemiyorum o kadar uzaklara, ama benim varlığım hep orada senin yanında.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutluluklari gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Seni anayasanın 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin köşesine hap ediyorum avukat tutmana gerek yok bitanem, çünkü SENi ÖLÜMÜNE SEViYORUM.

Bir ilk gibi yaşayaçağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle. Sakın ayrılmayalım sevgilim, gitsem bile yadellere...

Dünde,bügünde,yarında yüreğin kadar yanındayım.Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;Ben hep ordayım...

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bir gün zaman kayar ellerimden tutamazsın sel gibi akan yaşları kurutamazsın. öylesine bendesin ve öylesine sendeyim ki artık unutmak istesende unutamazsın.

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi cınlarsa,bilki biryerlerde özlenmişsindir.

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Başka bir rengi sevmeyen renk ölür. Ben seni seviyorum kalbim gök kuşağı .

İkiden bir çıkınça bir kalırmış..YALAN! Sen gidince ben kalırmıyım sanıyorsun?

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...
:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη
вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ..

...gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz....

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя.. кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

Size iyilik yapmak için yaklaşan birini görürseniz, KAÇINNN !...

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!
Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir doSt oLki, DoStun oLmayanLar UTANSIN.

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO...
2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın
3- kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım
4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...
13- AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...
14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...
20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...
25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
28-Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!
29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
30- sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!
31- akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Her ne kadar sosyetenin üst basmaklarında adımız olmasada her kahvede yerimiz her mevzuda ismimiz her güzelde bir resmimiz vardır

Ne polat gibi kafa kesenlerdeniz nede çakır gibi kurşun yiyenlerdeniz biz sadece bir grup arkadaş ESRAR çekenlerdeniz!!!

Erkeklerin kalbi mezar gibidir bi giren bi daha çıkamaz,Kadınların kalbi beş yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli olmaz...:

Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaşTIR,Maksat sevgi uğruna ÖLmek değil uğruna ölecek sevgi bulmaktır

Kimine göre kralız, Kimine göre yalan,Herkes rahat olsun biz adam gibi ADAMIZzz

Çekmiş esrarı gözleri kanlı,sahilde yuruyor bir delikanli,boş gezmez belinde sılahi,sevdigine yurekten baglı cunku o DERELİİ DELİKANLI

Ben büyük davaların çocuğuyum...Sevdam büyük olur öfkemde......Seversem destan kızarsam katliam olur........

Bizim rahat edemedigiz yerde kimse istirahat edemez,Keyife keder istedigine degil lan alayına gider!

Soranlara yalanız,Bilenlere kralız,Şan söhret sizin olsun,Biz falan filanız!!

Bu gece kendimden geçebilirim,Sokaklarda gezip içebilirim,Sanmayın bi ayyaş bir serseri,Yıllar önceki mazimdeyim

...... severse kimse durduramaz,....... ağlarsa kimse güldüremez,....... giderse kimse bulamaz,unutma herkez......gibi Olamazz..!noktalı yerlere isim yazın)

!!!Kahretmişim hayatıma her gece içiyorum,Sevilmeden sevmenin cezasını çekiyorum!!!:

Bitanem beni artık iki yerde bulursun,Ya mezarlın karşısındaki meyhanede,Yada onun karşısındaki mezarlıkta

Ölümden korkma benden korktuğun kadar,Hayeller kur ama ben koyana kadar..

Mecidiyeköy Merkez Kafasına Göre Herkes,Çatılır Kaşlar,Kesilir Başlar,En Güzel AşKlar MeCiDiYeKöYdE Başlar

!!!!Acıma yok Nefret var,Taviz yok İşkence var,Sen yoksun Sadece ben Varımm !!!

Bir gün kıyamet kopar çöker karanlık,Allah bizi affetmez çok günah aldık,Sevenler ayrılmaz bir plan yaptık,Bütün çarşı cehennemden kombine aldık

Kaderde varsa düzülmek,Neye yarar üzülmek..

Aşkıma değerimi sordum,Dünyalar kadar dedi,Dünyanın değerini sordum,Beş para etmez dedi...

Bizi Eskiler Tanır , Yeniler Örnek Alır , Görenler Anlatır . . .

Son bir sigara içelim öyle git gideceksen ne olur yavaş iç yavaş iç dönmiyeceksen

Esrarım 3'lü Olsun,Hapım Bol Olsun,Şarabım Şişede Olsun,Tek Bir Sevdiğim Olsun

SiGaRam SaNa BnZiYoRr İçErKn GöZleRiMi YaşArTTıĞı OlUyOr aRaSıRa,çEkeRkN BiTTiğİmİ AtArKeN bİttİĞiNi ANlıYoRuM..!!!

BiZ MeCiDiYeKöYlÜ DeĞiLiZ kİ PaRaMıZ oLsUn, GüLbAğLı DeĞiLiZ kİ MaNiTaMıZ oLsUn,DeReLiYiZ bIrAkTa KaFaMıZ gÜzEl OlSuN

(um)·@·#nİcKiNi bİLe GöRmEk İsTeMiYoRuM,iLeTi YaZmAsAn İyİ eDeRsİn,E-mAiLiM sAnA aĞıR mI gElDi,EnGeLlEdİm SeNi AfFeDeRsİn(um)

Penceremin Perdesini Havalandıran Rüzgar,Denizleri Köpük Köpük Dalgalandıran Rüzgar,Gir İçeri Usul Usul Beni Bu Derrten Kurtar...

Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!

Eqer Hayat Bir Gün Bize Oyun Oynayıp Seni Benden Alıp,Başkasının Kollarına Atarsa ; Seni Dansa Kaldıracak İlk Müzik Cenaze Marşım OLsun.!!

GiDeN GiTmİşTiR GiTtİğİ An BiTmİşTiR BeN gİdEnİ DeĞiLdE GiDeN BeNi KaYbEtMiŞtİr..!

Ben Hangi Sonbahar Akşamı kiminle Nerede Sevişsem Hala içimde ki Seni Aldatıyorum...

fizik ile araştırdım, kimya ile cözdüm, edebiyat ile söylüyorum seni çok seviyorummmmm

Cndn öte sevmedkmi sni KANARYA Issız geclrde gittk deplasmnlra Öl dedinde ölmedikmi senin uğrna FENERBAHÇEM fda olsn bu cnlr sna!:

BiR çErÇeVe AsTıM oDaMa İçİ bOş ÖnEmİ yOk, NeDeN dİyE sOrMa NeYe BaKsAm SeNi GöRüYoRuM NaSıl oLsA

FARKEDİLMEK İÇİN FARK YAPMAK FARK YAPMAK İÇİN İSE MEYDAN OKUMAK GEREKİR

If you show Me reaL Love baby i'll show you mine..
(bebeim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..)

You see that shackle..? I'm Your sLavee...!
(Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..)

I've become so numb , i cant feeL you theree..
(Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! )

Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming..
(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmi..radyonun kısık sesını arttırarak..Hıc kımse duymaz senın çığlıklarını..)

She said I'm leaving..Cause He cant take the pain..It is hard to continue this love it aint same..
(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi...)

Things I loved before, are now for saLe..
(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık..)

Here is a little story that I made up So Let's make believe
( benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım..)

I'm just a crazy kind of girl I wanna shop around , I've just begun
Don't wanna settle down
( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorum..daha yenı basladım durulmak ıstemıorm..)

Don't be scared of your shadow You can't hide from your sorrow
( Gölgenden korkma , kaderinden saklanamazsın )

I lie and I lie and I lie till there's no turning back;I don't know why
(Yalan söylüyorum yalan söylüyorum dönüşü olmayana dek;Bilmiyorum neden)

oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful
(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşiceki öylesine güzel)

No longer waiting, remove illusions;No more complaining, forget confusion
(uzun beklemeler yok,ilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yok,karışıklığı unut)

I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me
(Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter
(O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

know that i can't get over you;'cause everything i see is you and i don't want no substitute;baby i swear it's deja vu
(seninle baş edemediğimi bil;çünkü gördüğüm herşey sensin ve yedeğini istemiyorum;bebeğim yemin ederim bu bir deja vu)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same
(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

I'm so over being blue;Cryin over you;And I'm so sick of love songs;So tired of tears;So done with wishing you were still here;Said I'm so sick of love songs so sad and slow
(Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar)

Strange infatuation seems to grace the evening tide;I'll take it by your side;Such imagination seems to help the feeling slide.
(akşam vakti garip karasevda güzel görünür;bn onu senin yanından alacağımn;böyle hayal gücü hislerin kaymasına yardımcı olur)

I... Take the plan, spin it sideways.I... Fall. Without you, I'm Nothing.
(ben...plan yaparım yol kenarlarına ağ örerim.bn...yenilirim.sensiz ben bir hiçim.)

I've never written a love song.That didn't end in tears.Maybe you'll rewrite my love song.If you can replace my fears.I need your patience and guidance
(Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadım.Belki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsin.Eğer korkularımı silebilirsen.Senin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var.)

You put me through
(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

you won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago.
( Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun )

Though I'd die to know you love me I'm all alone.
(Beni sevdiğini bilmek için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım... )

listen to each drop of rain whispering secrets in rain...
(yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar. )

You're too important for anyone.
(Sen birisi için çok önemlisin)

i will not be drowned by your thoughtless screaming
(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

You will never be good enough
(Asla yeterince iyi olmayacaksın)

I have lived and I died for you
(Ben senin için yaşadım ve öldüm...)

perfect by nature icons of self indulgence
just what we all need more lies about a world that never was and never will be
(Doğuştan kusursuz Kendine hoşgörünün simgeleri Hepimizin tek ihtiyac duyduğu şey
bir dünya hakkında daha fazla yalan Hiç var olmamış ve olmayacak olan)

somehow now you're everybody's fool
(Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın )

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Birazda yanLızLık msjları koyaLım dimi ama
вιя ανυ¢тυ αяα∂ιgιм, уυяєgιмι кσуα¢αgιм, вιя ¢ιƒт gσz∂υ, gσzυм∂єη ѕαкιηα¢αgιм вαкмαуα кιуαмαуα¢αgιм. ηє ѕαιяℓєιη мιѕяαℓαяιη∂α ηє∂є ρι¢αѕѕσηυη мσηαℓιѕαѕιη∂α.

уυяυуσяυм уιηє ѕσкαкℓαя∂α, уαgмυя уαgιуσя ѕα¢ℓαяιмα, ѕυzυℓυρ кαяιѕιуσя gσz уαѕℓαяιмα, ∂αуαηαмιуσяυм уσкℓυgυηα, gєℓ gσтυя вєηι υzαкℓαяα.

αкℓιм∂αу∂ιη gυη gє¢єує ∂єνяιℓ∂ιgιη∂є, gє¢є υzυη∂υ, уαgмυяℓυу∂υ, нανα ѕσgυк ѕєη υzαктιη! σуѕα вιя ѕєη ναя∂ιη ι¢ιмι ιѕιтα¢αк.

gє¢є уσяυℓмυѕ σтυяυя вαѕυ¢υм∂α, уαℓηιzℓιкѕα υуυуα кαℓмιѕ уαтαgιм∂α, gσz уαѕℓαяιм вιя αякα∂αѕтαη σ∂υη¢, αgℓαуιρ gєяινєяє¢єgιм...

gσηυℓ ιѕтєя∂ιкι ¢αgяιℓαяιмιzα ¢αgяι αтιℓѕιη. gσηυℓ ιѕтєя∂ιкι ѕєν∂ιgιмιz αяαѕιη! нєяηєуѕє gσηυℓ вυηα∂α αℓιѕιяѕιη!

уαℓηιzℓιgιη вσуℓєѕι нαуαℓ єтмєк вιℓє мυмкυη ∂єgιℓ, αмα gєя¢єк, нαуαℓιη σтєѕιη∂є. вιя ѕυ ∂αмℓαѕι уαℓηιz вιя σкуαηυѕυη ι¢ιη∂є, σуѕα вιηℓєя¢є ∂αмℓαуℓα ι¢ ι¢є!

ιѕѕιz вαѕι вσѕ ∂єяуα∂α gєzιуσяυм. уαℓηιzℓιgιη α∂ιηι ѕєηιη α∂ιηιη уαηιηα уαzιуσяυм, уαzιуσяυм ∂υямαкѕιzιη, нαукιяιуσяυм ∂υηуαуα вι¢αяєѕιzℓιgιмι!

кєη∂ιмιzє υzαк вιя яυzgαяιz вιz, υzєяιηє кυѕ кσηмαуαη αgα¢ℓαя gιвι ∂υя∂υgυмυz уєя∂є σℓυя gι∂єяιz. вιя вαѕкα αℓєм∂є кєη∂ιмιz σℓмα∂αη єѕєяιz.

уσкℓυgυη ѕιятιмα ѕαρℓαη∂ι вιя вι¢αк gιвι αкιтιя тαѕα, тσρяαgα кαηιмι ∂υηуα ѕєηιηℓє αу∂ιηℓιк νє gυzєℓ∂ι ѕιм∂ι вιη gυηєѕ ∂σgѕα gσтυямєz кαяαηℓιgιмι.

вιя уєяℓєяє ναямα∂αη, ηαѕιℓ вσуℓє нι¢ ∂υямα∂αη αкιρ gι∂ιуσя gυηℓєя. уαѕαм ∂ιує νєя∂ιgιη вυмυ ѕσуℓє. σ мυ ѕιятιмα ѕαρℓα∂ιgιη нαη¢єя!

∂αуαηмαк zσя уαℓηιzℓιgιηα αкѕαмℓαяιη, υηυтмαк мυмкυη ∂єgιℓ ѕєηι вιя ѕαякι gιвι αgιя αgιя ιℓєяℓєуєη вυ zαмαη ι¢ιη∂є, нєя αη вιя ѕαянσѕℓυктυя ѕєηѕιzℓιgιη νєя∂ιgι.

ѕυ αη∂α нι¢вιяѕєу мυмкυη ∂єgιℓ. ѕυ αη∂α нєяѕєу∂єη αуяι, нєяѕєу∂єη υzαк νє нєяѕєу∂єη мαняυмυм вєη. ѕυ αη∂α ѕα∂є¢є уαℓηιzℓιк νє кαнιя.

αηℓαтѕαм ∂єя∂ιмι кιмѕє αηℓαмαz, ρєяιѕαη нαℓιмє gσℓgєм α¢ιмαz, σℓѕєм∂є αя∂ιм∂αη вιя кυℓ αgℓαмαz, вιя ∂σѕт αяιуσяυм вυℓαмιуσяυм!

gє¢єηιη кαяαηℓιgι σ∂αмα νυяυуσя, уαѕα∂ιк¢α уαℓηιzℓιgιмι нιѕѕє∂ιуσяυм, σуℓє α¢ι νєяιуσякι вαηα, α¢ιмι кα∂єнℓєяℓє ραуℓαѕιуσяυм

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

×÷•.•´¯`•)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(• ´¯`• .•÷

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO...

Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın

kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım

Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM

SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...

BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...

INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR
GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.

SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..

GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...

GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...

SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...

HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...

AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN
BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.

Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!

Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...

Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!

sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!

akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..

Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.

Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim
sonsuzdur, ancak mezarda biter.

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

вєη мє¢вυяυм ѕαηα ѕєѕιмι ∂υуѕαηα αℓℓαнιη αşкιηα кιумα вαηα υмυтѕα υмυт уσк çαяємє ναямαz уσк ѕєη∂єη ѕσηяαѕι уσк мє¢вυяυм ѕαηα!!..

»»-(¯`v´¯)-»_αтαм ιzιη∂єуιz вιz ∂є ƒєηєявαн¢єℓιуιz_»»-(¯`v´¯)-»:

нєя уαяıη∂α вιя υмυт , нєя υмυттα вιя özℓєм , нєя özℓєм∂є вιя ѕєνgι , нєя ѕєνgι∂є вιятєк ѕєη ναяѕıη αşкıм....

вιя güη тιтяєуєяєк υуαηιяѕαη вιℓ кι яєѕмιηι σρтügüм güη∂üя. αмα вιя güη ѕєвєвѕιz уєяє gσzуαѕℓαяιη αкαяѕα, вιℓ кι σℓ∂ügüм güη∂üя....

∂üηуα∂α 2 яєηк güℓ σℓѕυη,вιяι кıямızı ∂ιğєяι вєуαz.ѕєη вєηι υηυтυяѕαη кıямızıℓαя ѕσℓѕυη,вєη ѕєηι υηυтυяѕαм вєуαzℓαя кєƒєηιм σℓѕυη...

°¨¨°º”°¨¨°_.·´¯`·«¤°υçυяυмυη кєηαяιηα gєтιя∂ιη öмяüмü°¤»·´¯`·._°¨¨°º”°¨¨°

вєη ѕαηα уαğмυя уαğαякєη, göкуüzüηє вαкıρ ѕєνιηмєуι öğяєттιм! ѕєνмєуι нєѕαρℓα! güη gєℓιя; öℓüяüм...уσкℓυğυмυ нєѕαρℓα!!!

yα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιммм.....

уαρяαкℓαя ∂σкυℓυя,gυℓℓєя ѕσℓαвιℓιя,ѕєηι нєякєѕ υηυтαвιℓιя,вєη αѕℓα!!!

вıяαкıρ gιттιη вєηι..ѕєηι υηυттυм ѕαηмα, zαмαη αℓışмαуı öğяєттι вєℓкι αмα υηυтмαуı αѕℓα…

вєη ѕєηι кαяα тσρяαктα ∂α ѕєνєяιм…

gυηυη 24 ѕααтι υуυ∂υgυм ι¢ιη вαηα ∂єℓι ∂ιуσяℓαя αмα вυ ∂єℓιℓєя ѕυяєкℓι ѕєηι яυуαм∂α gσя∂υgυмυ вιℓмιуσяℓαя…

ѕєη gσzυм∂єкι вιя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ιη ѕєηι кαувєтмємєк ι¢ιη нι¢ αgℓαмαz∂ιм..

sєηι ѕєν∂ιgιм кα∂αя уαѕαѕαу∂ιм σℓυмѕυzℓυgυη α∂ιηι αѕк кσуαя∂ιм…

вєη ѕєηιη α∂ıηı ηє ѕαнιℓ∂є кι кυмℓαяα уαz∂ıм, ηє∂є σямαη∂αкι αğαçℓαяα кαz∂ıм. вєη ѕєηιη α∂ıηı gє¢є güη∂üz кαℓвιм∂є уαşαттıм.”αşкιм”

(F)вєη(F)ѕєηιη(F)вєηι(F)ѕєνєвιℓмє(F)ιнтιмαℓιηι(F)ѕ єνιуσя∂υм(F)αşкıм(F)

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ben şunları göremedim

.{¿?)ɹµSo Äчи Mµ·S¢hE ∂¹µ s¹¢h L+вĵи,
дlZ hâÄĵи s¹µ s¹¢h ·¹µ GµkдййÄ.!(¿?}..

BiLMiY0RDUM BENi 1 GÜN TERK EDECEGiNi BiLMiY0RDUM BU YÜREGiME CEKiLMEZ ACILAR VERECEGiNi

(*) •••••••••DUYGULARIM DARMADAGIN ANL4YAMAZSIN,B3ND3 KI KALP S3NDE OLSA TA$IYAMAZSIN•••••••••
(*)

±ℓ¹Á к¹яѕ±ℓ±я к±ℓєм¹м¹... к±и¹мℓ± у±z±я¹м у¹иє ѕєи¹ ѕє½∂¹g¹м¹..
••» TêQ TêSêLLîM GözLêRîN ••»

ҲҳҲ Sen Sevme Sevgin biTer, Sevildigini biL o yeTer ҲҳҲ

´¯`•»GµÇçì GµÇçì Bªb¥ »þ↵¥«²Þ£ª¥«•´¯`

» ••§€Ñ••» ••Bu••» ••|<ÅLBïÑ••» ••Bﮯ|¯ÅÑ€§ï§ïÑ••

[SêN BêNîM îCîN CôQ DêGêrLîSîN][Huh??]

×» d¼®aÊﯼҺ~Ъ¬ьўA/iÃÅى•‡&#822
6;~£àw №1~•‡•×

(¯`´¯) ** [» Señiiñ iiciiñ Ölü®üm «] ** (¯`´¯)

». . [ ? ] & [ ? ] . .« ich LieBe dicH

•» aªh†ê GøZ¥ª$£ª®îN ±µZ£µ aµÐâN 'ª®Qî ¥°Q±µ®_¦`••»

••¤ .A£s. .Gø††. ».dî©h.« .êrs©hu'. .wøllte. .êr. .ªñgêbêñ. ¤••

..»×[M]....:xXx.......:¦¨»×Prôûd Tô Bê Tûrkí`h׫¨¦:....xXx:.......[K]׫.
.

«• •» Kí`KâÑâѣ⮠çâT£â`íÑ «• ? & ? •» Kí`KâÑâѣ⮠çâT£â`íÑ «• •»

!nKaR edeMem Sen! Sevd!m AmA SerEfS!z Oldugunu TaHm!n edEmEd!m...

[•••--» â$kîM «--•••]

••»[°S° ?QâNQîZzZ? °M°]«•• [•¤•QâÑïMïZÐâ bή,©åÑïMïZÐå bή •¤•]

(¯`•[.. îHr sêîT dôCh nûR nêîDîsCh wêîL êbrû mêîn bâby îsT ..]•´¯)

»_(¯`PERIHAN´¯)_« & »_(¯`PINAR´¯)_«

••¦» Dú bìat éìn TéìL vôn mír ùnd ôhnè »DîCh« kânn ích nìcht sêín! «¦••

YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK...ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ

(¯`•.,.¤:|sözümüz|•|var|•|dostlar|•|beraber|•
|dogmadik|•|ama|•|beraber|•|ölecegiz|¤.,.•´¯)

• • • • • • • •pRíñZëSsîññëñ*küSsëñ ñT..sîë wëRÐëñ gëküSst• • • • • • • •

×___•mëin ªsKiim•___ו´¯`»WiLl di niiiie vaLian•• × stííck wîtµ û× ••

{ P&B ... unsere . Freundschaft .• fiiQt 3UR3N } st0lz Smiley « iiLd

________________ »1 N33D Y0U« » ASKIM «_________________

»»•(¯`•[D]

* [L][C][E] & [G][A][A][N][A]•´¯)•««

.. b ii z D .. a Y n .. t a ii L .. v o N .. m ii R ..

`•» p0âh bâby du biZt MêiN tRâum ¤[k]¤

×I aM wHaT i Am, CrÈmE De La cRÈmE×

••» ••» Ve®ÄñÐé®ë ÐîcH ñîë µM @nÐé®ëñ zµ GêF壣ën, Wênñ ÐîcH ëînê® ñî¢H± aø måg wîë dµ bîa†, H@± ë® ÐîcH åndë®$ âµcH nîcH± Vê®dîëñ± «•• «••

önce sagima ve soLuma baktim • yoksun ... sonra önüme ve arkama baktim • yine yoksun ... ve sonra hatirLadimki • BU KÜCÜCÜK KALBIMDEYMI$SIN • daLginLik i$te

•••» ••[Bû KâLp VârYá...?]•• «••• (..TêQ SéNîN íCîN âTíÝôÔ..)... [T&G]

SEVILIPDE_SEVMEYENI_SEVEN_AFFETSIN
___SEVIYORUM_DEYIPDE_SEVMEYENI____ __________ALLAH_KAHRETSIN__________

Sen! Sevd!g!mE P!smAn Deg!l!m Senin Gibi Bir Serefs!z!n Beni Sevmesini Bekledigime P!$man!m

SéVéCéKSéN süPhé étmé...SéVMéYéCéKSéN üM!T VéRMé...SeN! SéVMéYéN! SéNDé SéVMé...SéN! SéVéN! ASLA TéRK éTMe

.•´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯`•.CANIM.•´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯`•.

|| ••-•••.[`••» ÂSkim AYy LaWw YuU «••`].•••-•• ||x ..2o . o7 . o5..x

AdInI KaLbImE aSkLa YaZmIsTiM,AlDiRmA BiRgÜn SiLeRiM,gÜzEl BiR rÜyAyI gErCeK sAnMiStIm,SEnI SeVdIgIm ICiN ÖzÜr DIlErIm!

•••»S4NÂ BêNÎM G1B1 B4KÂN GÖZL3R KÖR ÔLSÛN«•••

::...A S K I M ::...S E N I:::... C O 0 O K :: : a M a ::.. C O O O K::: S E V i Y O R U M::...:: UnUtMa ::..

¯`••» wêiß± dû waRûm iCh [ Ð î ç h ] sôû £îëbë [?] wëîL [ Ð U ] ëînmâLîg bîs± [!]

UNUTMA! Bir kalb durdugu zaman degil Unutuldugu zaman ölür

Schönheit liegt im Auge des Betrachters
senin sevdinle degil seni sevenle evlen
cesaretin varmi aska??kalbim atiyor bi baska!!

Ù‡٠•●₪*´[aLem OyunCu oLmuS (*) SoKaKLar SahNe (*) BiR KiZ SevMiSdiM oLMuS KaHpE]`*₪●•٠

•••••[?] BûZ TúTmû$ Sû âQârMí [?..?] Bû gÔzLêR SêNí SêVDí Bâ$QâSíNâ BâQârMíí [?]•••••

`••» ÎCH LÎÊBÊ DÎCH, DÛ GÊHÔRST NÛR MÎR «••´

GüLüm SeNi DiKeNLeRiNLe SEVIYORUM
SEREFSIZ....lafi cok mu gücüne gidiyor...peki senin yaptigin SEREFSIZLIK degil miydi...bundan sonra sana SEREFSIZ dendiginde sakin alinma cünkü öylesin.....

...BİR TEK BİLDİĞİM VAR O DA SENİ SEVDİĞİM...

ïкï кï`ï вïWвïWïKï `é½éW`é `é½#ï QℓÅW вïWï 7±
±W ïxéWï 7Q½±ℓ±W`± ±`7 QℓÅW ïкï`ïé `é½éW ℓ±7ïK 7±½Å`±м±{± é'`±Ké ØℓÅW...

ugruna öLmekse seni ya$atmak, bin defa öLürüm de adina leke sürdürmem ! Gururdur, namuStur bayrak ve sanCak ! akSada kanim, k0rkma - haini güLdürmem !

BiR YERiN ADINA DENiNCE TÜRK ÜLKESi .. GÖZÜM BAYRAK ARAR, KULAGIM EZAN SESi ! ..

[•Wê ª®ë †hª† Whª† YOU ®é †ª£Kîñ ªBôÛ†•]

[?&?] bë~± & Hø±±ë$± ño¹ ®ëMi× [?&?]

•LôVê îZz p4în 3îN mÄdChêN d4zZ vî3l3 fRêûnDê hâT îZz ~>K4YN3<~ sChLâmp3! sî3 w4rt3t nûR nîCht âûF dêN rîChTîgêN sîê sûCht îHn!!!•

•`. » âskâdâîr « .´•
•¤• Nî¢h†z îs† vërg£êí¢hbár mî† dîr [Huh?]•• » ï £øvë ¥øú 4 eVë® •¤•

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ .D.µ. .b.î.s.†. .m.ë.î.ñ. .£.ë.b.ë.ñ.¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
•••*êsMêr stYlê*•••/`

Ü"•¤ bîZ yîGîT bâBâLâRîn dêLîKânLî oGlanlarîýîZ..NâmûsûmûZ îCîn yâ$âr, nâmûSûmûZ îCîn öLüRüZ ¤•"

•]» ...•[Y]iYéCéKSîN• [T]áTlîyî• éVéCéKSîN• [É]gÊLiiîYiiî•... !..•]»my favorite;)

(¯`•.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.•´¯)__SêNî SêVîYôRuM__(¯`•.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.•´¯)

»(¯`•(¯`.•(¯`.•»c[H] w[E]r[D]e [D]i[C]h [N]i[E] v[E]r[G]es[E]n«•.´¯)•.´¯)•´¯)«

==>>>>-------------> TüRkEn sîNd zû GeiL füR dîesê WeLt <-------------------<<<<==

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ellerinize sağlık ama kaynak belirtilmişmi, ben göremedim :)

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bana göre değil bunlar.Sadelikten yanayım..

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Nick değil de kişisel mesaj gibi olmuş bunlar daha çok. Bu kadar uzun nick mi olur? Adamı döverler :D

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Yahu Msn mi kullanıyoruz, yoksa Kamyon mu ? Bu ne dert, bu ne keder... Tek bir ifade yeter :) (tekerleme olmuş)

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
okunurmu hiç zaten bea :)

en kralı gözüme çarpan

"sιlємιуσѕαи кαяαlαуα¢αкѕıи вυ кαdαя вαѕιт" ;)

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
murmillo dedi ki:

en kralı gözüme çarpan

yürü beea kim tutar seni

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
alperveli dedi ki:
murmillo dedi ki:

en kralı gözüme çarpan

yürü beea kim tutar seni

cool ama dimi :p

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
murmillo dedi ki:
alperveli dedi ki:
murmillo dedi ki:

en kralı gözüme çarpan

yürü beea kim tutar seni

cool ama dimi :p
yani damardan gitmişsin murmillo valla

Fıldır Fış

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
köpüklü piril {Dışarıda}
faruk {Dışarıda}
şıf rıdlıf | fıldır fış {Dışarıda}

bu mahlaslar arasında değişkendir niklerim, sevmiyorum böyle çetrefilli şeyleri

from_hell_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beNi kaça böLerseN böL... yNe seNi 2ye katLarım
İLkiNDe BaŞaRaMaDıYSaN BiR DAha DeNe!..SoNRa BiR DaHa..BiR DaHa... SoNRa VaZGeÇ SaLaKLıĞın ALeMi YoK
SIZIN MARKA OLDUGUNUZ YERDE ETIKETI BEN BASARIM
insanları tanıdıkça Köpeğimi daha çok sewiorum
Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!
güseldi bunlar

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi de bunlar nick değil ki!
Bana göre de gereksiz ayrıca. Zevk meselesi tabii!!

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
konuyu açan arkadaş sağolsunda bunlar oku oku bitmez ki :D

ben zaten iletime ya oğuzzzz yazarım yada dinlediğim şarkıyı yada fb sadelik güzeldir diye düşünüyorum ;)

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ya iyi güzelde ben bunlarıun hepsini okuyama valla kusura bakma :D