Bu işlemci ve PC nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

ExpertGamer90

Doçent
Özel başlık
asd qwe

Bu PC'deki İşlemciyi ilk defa görüyorum. Ekran kartı ve diğer bileşenlerle uyumlu mu?Güvenemiyorum da. Nasıl bir işlemci bu?
ve PC alınabilir mi? İyi mi yani?

Özellikle PUBG Mobile Gamellop'ta ?

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Re-Reconqista!

Bu PC'deki İşlemciyi ilk defa görüyorum. Ekran kartı ve diğer bileşenlerle uyumlu mu?Güvenemiyorum da. Nasıl bir işlemci bu?
ve PC alınabilir mi? İyi mi yani?

Özellikle PUBG Mobile Gamellop'ta ?
10. Nesil bir pentium. Uyumlu yani. GameLoop da pişman etmez kesinlikle.

bedirhandjdk

Asistan
Cezalı
4000tl gibi bir mevalan varsa bence bunu al üstüne rx560 4gb 128 bit çakarsın efsane olur bi bak
bilgisiyar ve ekran kartı bilgisiyara 2x8gb ram ekle şiddetle öneririm çünkü 10fps arttırıyor amd işlemcilerde önemli bir unsur bu işlemci soğutucuda alabilirsin amd uyumlu olmasına kesinlikle bak

ExpertGamer90

Doçent
Özel başlık
asd qwe
Tamam 2 Dakika Beklersen Bütçeye Uygun Donanım Hazırlıyacağım
Yalnız tplama alma ha bide sinerji olmasın game garaj hepsiburada yada trendyoldan al.
Güvenlik her zaman daha önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

4000tl gibi bir mevalan varsa bence bunu al üstüne rx560 4gb 128 bit çakarsın efsane olur bi bak
bilgisiyar ve ekran kartı
Neyleri değiştireyim PC de ?

bedirhandjdk

Asistan
Cezalı
dediğim bilgisiyarın parçalarına bakıp trendyoldan veya hepsiburadadan topliyabiliirsin

illa benmi sana topliyem :)

ExpertGamer90

Doçent
Özel başlık
asd qwe
dediğim bilgisiyarın parçalarına bakıp trendyoldan veya hepsiburadadan topliyabiliirsin

illa benmi sana topliyem :)
Toplama değil knk direkt olarak hazır. ben bakıyorum da heryere bulamıyorum düzgün pc

şu oyunlarda
PUBG Mobile - düşük
cs go - yüksek ama o kadar değil
valorant - yüksek
mount blade warband - Ultraya yakın

bedirhandjdk

Asistan
Cezalı
Toplama değil knk direkt olarak hazır. ben bakıyorum da heryere bulamıyorum düzgün pc

şu oyunlarda
PUBG Mobile - düşük
cs go - yüksek ama o kadar değil
valornat - yüksek
warband - Ultraya yakın
knksen hazır sistem aramican dolandırılırsın

pc toplican toplamayı bilmiyorsan toplama hizmetleri var

videoları var

Fakehero

Profesör
Özel başlık
English Teacher

Alacaksan bunun ramini 2x8 yapıp anakartı B550 işlemciyi de Ryzen 5 pro yaparsın 4K civarına gelir. İleride de ekran kartı ekleyebilirsin. En azından sorduğun sisteme göre daha güncel olur.

bedirhandjdk

Asistan
Cezalı

Alacaksan bunun ramini 2x8 yapıp anakartı B550 işlemciyi de Ryzen 5 pro yaparsın 4K civarına gelir. İleride de ekran kartı ekleyebilirsin. En azından sorduğun sisteme göre daha güncel olur.
bu çöp işlemcili bilgisiyar alınmaz

SDN Son Haberler

Son mesajlar