Bu iphone 6 ekranı orijinal mi?

Bu konuyu okuyanlar

Byseus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bu ekran sizce orijinal mi? Yan Sanayi ekranlarda Apple logosu olmaz diyorlar. Ama bana göre bu ekranı yapan adam logoyu neden koymasın?

IMG_20200402_193509.jpg

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Gerçek olabilir, olmayadabilir. Gerçektir büyük ihtimalle

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,948
Bu ekran sizce orijinal mi? Yan Sanayi ekranlarda Apple logosu olmaz diyorlar. Ama bana göre bu ekranı yapan adam logoyu neden koymasın?

Ekli dosyayı görüntüle 91797
Orjinal gibi duruyor, ama iPhone'larda ekranın çakmasını ayırt etmek çok kolay. Orjinal ekranlar daha canlı gösterir, ekranın daha soluksa TFT gibiyse replikadır.

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Dostum cidden bu konu ilgimi çekti ve gelişme olduğunda bildirim almak için yorum yazıyorum

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
O panel yüksek ihtimalle orjinal
1.dayanak:Apple logosu.İyide kardeş çakma panele logo basmakta ne var diyebilirsiniz,dediniz zaten:Apple orjinal parçaları sadece kendi servislerine verdiği için apple logolu çakma ürünler gümrükten geçerken sorun yaşamamak için çinliler logodan uzak duruyor.Çakma samsungların üstündeki olimpiyat logosunu hatırlarsınız.Tabi logolu ütünlerde geçmiyor değil
2.%100 sonuç verir.orjinal panele sahip bir tane iphone cihaz bulun.İnternette ingilizce başlıkla orjinal ve çakma iphone 6 panel karşılaştırması izleyin.Zaten orada apaçık farkı bulacaksınız.Panel tonundan tutunda paneli zorlayınca bozulan renkler falan hepsi bariz.İyi forumlar☺️