Bu ikisinden hangisini önerirsiniz??

Bu konuyu okuyanlar

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
T7'yi bilmiyorum ama T5 kullanıyorum, gayet memnunum.

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
bu ikisinden birini kullanan varsa yorum yapabilir mi qcy ninki kulağa nasıl oturuyor rahat mı

T7'den video izlerken ses görüntü gecikmesi oluyor diye duymuştum ama kesin doğru diyemem.

YsfHYLD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
bu ikisinden birini kullanan varsa yorum yapabilir mi qcy ninki kulağa nasıl oturuyor rahat mı

Qcy t5 kullanıyorum. Ses kalitesi çok iyi. Kutusunun malzeme kalitesi kötü. Şarjı uzun süre gidiyor. Kulağın ıslaksa kulaktan kayıyor. Bluetoothda kopma olmuyor. Oyunlarda gecikme oluyor ama müzikte ya da videolarda olmuyor. Mikrofonu iyi ancak çok ilerdeki sesleride aldığı için görüşmeler dışardayken çok kaliteli olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Qcy t5 kullanıyorum. Ses kalitesi çok iyi. Kutusunun malzeme kalitesi kötü. Şarjı uzun süre gidiyor. Kulağın ıslaksa kulaktan kayıyor. Bluetoothda kopma olmuyor. Oyunlarda gecikme oluyor ama müzikte ya da videolarda olmuyor. Mikrofonu iyi ancak çok ilerdeki sesleride aldığı için görüşmeler dışardayken çok kaliteli olmuyor.
Birde hiç bir ses oynatmazsan kulaklıktan bi ses geliyor. Ses oynattığında ses gidiyor.

Haylou markaya bakabilirsin. Bi arkadaşım ve ablam kullanıyor. Onun seside iyi.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

Birde hiç bir ses oynatmazsan kulaklıktan bi ses geliyor. Ses oynattığında ses gidiyor.

Haylou markaya bakabilirsin. Bi arkadaşım ve ablam kullanıyor. Onun seside iyi.
Katılıyorum ama ben bataryadan memnun değilim.

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Önerebileceğiniz başka modeller de varsa onlara da bakabilirim

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Qcy t5 kullanıyorum. Fiyatına göre çok kaliteli.