Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. üye olun 50 TL Kazanın!

Bu konuyu okuyanlar

blackheader

Öğrenci
Katılım
12 Kasım 2018
Mesajlar
20
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. Boğaziçi Üniv. çıkışlı bir platformdur. Para vermesinin nedeni reklam yerine böyle daha etkili bir kampanya düzenliyor.

Önemli not: 10 Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. hediye 5 Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir.'e düşmüştür. bu durumda 5 exen 40-45 TL civarındadır. 50 TL Ulaşınca yine aynı işlem ile para çekebilirsiniz. (Gün içinde 1 Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. değeri inip düşer takip ederek 50 TL kısa sürede ulaşabilirsiniz)

Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir.'i duymayan kalmamıştır. Öncelikle her coin sitesi gibi güvenlik amaçlı ikametgah ve kimlik fotokobisi ile sizi doğruluyor. E-devletten pdf olarak indirebilir ekran görüntüsü alıp png veya jpg olarak sisteme yükleyin. (kimlik için ise kimliğinizi fotoğrafını çekin ve aynı sayfaya fotoğrafları koyun gönderin)

Sonrasında 10.00 Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. hediyenizi TRY çevirin. sonrasında sisteme 1 TL ziraat veya vakıf banktan para yollayın. artık 88.59 TL'nizi çekebilirsiniz. yapmanız gereken TRY çevirdikten sonra TRY'yi çekin. işlem masrafı 3TL.Size 85 TL kalıyor.


refsiz link:
https://Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir./


ÖDEME KANITI:
1351916379.jpg
 
Son düzenleyen moderatör:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Katılım
26 Ocak 2018
Mesajlar
5,729
Reaksiyon puanı
9,724
Puanları
113
Yaş
29
Bedava peynir sadece fare kapanın olur derler. Yapay zekamız bizden önce linkleri zaten temizlemiş. Bu tür şeylerden siz dahil herkesin uzak durmasını öneriyorum.
 

Latiroz Kaipa

Profesör
Katılım
22 Şubat 2020
Mesajlar
1,031
Reaksiyon puanı
636
Puanları
113
Bu forumun dolandırıcısı bulunuyor birde Technopat'a bakın isterseniz? Ne dersiniz?
 
Üst