Donanım bu hatayı almaya başladım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

CapScroLL

Profesör
Bir şeyler "sysinfoapi.exe" adlı uygulamayı açmaya çalışıyor gibi fakat Windows'ta böyle bir uygulama yok. Görev yöneticisine girip arkaplanda çalışan yazılımları kontrol eder misiniz?

EnesOlcar

Üyecik
bu var
Mesaj otomatik birleştirildi:

çalışan uygulamalarda bunlar

yardımcı olursanız sevinirim tamama basıyorum komut istemi ve aynı yazı tekrar çıkıyor

Ekli dosyalar

hmyilmz7

Üyecik
bu var

çalışan uygulamalarda bunlar

yardımcı olursanız sevinirim tamama basıyorum komut istemi ve aynı yazı tekrar çıkıyor
Hocam tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz da bu çıkıyor karşınıza? Oyun mu, görsel mi... Açmaya çalışıyorsunuz?

Hocam tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz da bu çıkıyor karşınıza? Oyun mu, görsel mi... Açmaya çalışıyorsunuz?
dosya yolunda , dosya’da veya dosya uzantısında bir problem vardır.

Bu tür problem fiziksel olarak değilde genelde bilgisayarda yüklenen programlar veya başka bir virüsler aracılığı ile bu tür hatalar alınabilir. Bir başka Hata ise bir program yüklü ve ilerleyen zamanlarda aynı programdan yüklendiğinde bu tür hatalar ile karşılaşa biliniyor.

Bu tür dosyalarda açılmaya çalışılan bir resim dosyası ve müzik dosyaları ise bu dosyaları farklı bir programlar ile çalıştırmaya deneyiniz örnek bir resim dosyasını Windows Fotoğraf Görüntüleyici yerine Paint veya Google Picasa gibi alternatif programlar deneyebilirsiniz..

Son mesajlar