Bu Göktaş'ı Düşmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Çeteci diye tutuklanan Albay Göktaş'ın 40 askeri ile Irak kuzeyine baskın yapıp 240 teröristi öldürdüğünü biliyor muydunuz?
Peki bunları? ASKERHABER ANALİZ

1. Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın en seçkin subaylarının eğiticisi ve bir çok birliğinin kurucusudur.

2. Yüksek atlama serbest paraşütçü, dağ ve sualtı komandosu olan ilk ve tek subaydır.

3. Erken terfisi olan ender subaylardan biridir.

4. Yalnızca bir seferde, yaklaşık 40 askeriyle Irak'taki terör kampına girip 240 civarında teröristi etkisiz hale getiren bir komutandır. Bu operasyonların sayısını kendi de hatırlamaz.

5. Arazide pusuya düşen ve kuşatılan askeri birlikle teröristler arasına tek başına girip, elindeki makinalı tüfekle teröristlere göz açtırmadan askeri birliğin pusudan çıkmasını sağlayan cesur bir askerdir.

6. Onun vücudunda et ve kemiğe ilave olarak metal de (Ameliyatla çıkarılamayıp halen vücudunda bulunan kurşunlar ve kırık kemikleri
birbirine tutturmak için kullanılan metal parçalar) bulunur.

7. Barzani ve Talabani'nin, adını duyduklarında kaçacak delik aradıkları tek Türk'tür.

8. Ulkemizi ziyarete gelen Makedonya Genelkurmay Başkanı'nın, uluslararası bir ortamda, "Benim hocam (Özel Kuvvetler), hayran
olduğum ve örnek aldığım subay'dır" dediği Türk Subayı'dır.

9. Eşi Yargıtay'da görevli bir hukukçudur.

Ve o kahraman albay Levent Göktaş şu an (SÖZDE) Ergenekon'da tutuklu.

Göktaş'ın başarılarına devam edelim:

10. En çok üstün cesaret ve feragat madalyası ve takdirname sahibi asker.

11. Kara Harp Okulu İşletme Bölümü mezunu.

12. Gazi Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalı Üretim Yönetimi-Planlama yüksek lisansı sahibi.

13. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.

14. İngilizce, Rusça, Arapça biliyor.

15. Üç tane "Üstün Cesaret ve Feragat Madalyası" sadece onda var. Başka hiçbir subayda yok.

16. Ayrıca altı tane "Üstün Birlik Yetiştirme Beratı" sahibi.

17. 180 tane "Takdirname" sahibi

18. Sayısı bilinmeyen şerit rozeti.

19. Irak kuzeyine yapılan bütün operasyonlara katılmış.

Şimdilerde Göktaş Albay terörist ilan edilmiş durumda. Peki kime göre? Bizce Amerika ve baldırı çıplak Barzani'ye göre. Peki sizce?

ASKERHABER / ANALİZ

O kaynak MSB, GENELKURMAY BASKANLIĞI VE TSKGV TARAFINDAN TANINMAKTADI... Konu açılmayacaksa bunu belirtmenizi rica ediyorum...

bu da 6. burhanın belirtmek istediği bir durum ekleyim dedim

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Etkileyeci... Kurtlar Vadisi filmine şimdi hak veriyorum. Sen devlet adına çalış o kadar devlet seni bitirsin. Helal olsun Albay'ımıza... Şimdi bu adamada karşı çıkan biri olur forumda fitil ederler insanı...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bizim şehitler boy boy tvlerde günlerce toprak altına girene kadar gösteriliyor bir kerede şu ölü teröristleri görsekya, bizim mahallede bir abide şırnakta tek başına 25 terörist öldürdüğünü söylüyor. herkez bu kadar terörist öldürdüyorsa acaba terörist sayısı bizim askerlerden fazlamı diye düşünüyorum.

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bizim şehitler boy boy tvlerde günlerce toprak altına girene kadar gösteriliyor bir kerede şu ölü teröristleri görsekya, bizim mahallede bir abide şırnakta tek başına 25 terörist öldürdüğünü söylüyor. herkez bu kadar terörist öldürdüyorsa acaba terörist sayısı bizim askerlerden fazlamı diye düşünüyorum.

Dediğiniz abinin kaç tane madalyası var?
Kaç tane rozeti var?
Kaç tane başarı belgesi var?
Kaç birlik eğitmiş?
Kaç operasyona katılmış?

Albayımızı küçük düşürmek amaçlı bu tür basit benzetme olayları olmasın...

Ayrıca internette bir sürü video mevcut. Onları seyredebilirsiniz. En basitinden arama motoru olan google ile "dağdan öyle indirilmez" şeklinde arama yapabilirsiniz:thumbup1:

Ayrıca devlet tarafından "ölü teröristler" gösterilemez!

Ayrıca bir şey daha eklemek istiyorum; Albayımızın yanında 40 tane özel kuvvet askeri bulunuyor, dikkatli okumakta fayda var:flowers:

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Böyle kahramanlar suçlu; dağdaki kalleşlerde haklı onlara göre :mad:

Adamın silahı alıp gidesi geliyor arkadaş. Tutamıyorum kendimi.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
martaval okumayı bırak ben 2007 de dağlıcada yaptım askerliği çatışma çıktımı ortalıkta 1 tane rütbeli göremessin, çatışmada binbaşıyı tankta uyurken üsteğmenide 2 gün sonra ranzanın altında sürünerek çıkarken gördüm, 4 gün süren dağlıca çatışmasında albayın nerdeydi helikopter bile 9 saat sonra geldi.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
martaval okumayı bırak ben 2007 de dağlıcada yaptım askerliği çatışma çıktımı ortalıkta 1 tane rütbeli göremessin, çatışmada binbaşıyı tankta uyurken üsteğmenide 2 gün sonra ranzanın altında sürünerek çıkarken gördüm, 4 gün süren dağlıca çatışmasında albayın nerdeydi helikopter bile 9 saat sonra geldi.

Arkadaşım saçma ve kafanda kurduğun hayallerini başka konulara saklarmısın lütfen...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
sözlerine dikkat et ben terörist savunmuyorum daha gerçekçi düşünüyorum, dediğiniz gibi öyle 1 albay 40 kişi gidip 250 kişi öldürebilseydi 30 senedir terör belası devam etmezdi, eğer öyleyse demekki karşımızda çin ordusu var öldür üldür bitmiyor. bu arada yaptığım askerlik ver anlattığım yaşadıklarımın %10 sadece siz tv demi izlemiyorsunuz helikopter çizilmesin diye tümen göndermiyor. etin kilosu kaç para?

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Kaynak ? Adı duyulmamış, herhangi bir internet sitesi. Atlamamak lazım, olumlu ya olumsuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...