Bu Gerçekmi?Yoksa Uydurma Mı?

Bu konuyu okuyanlar

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
merhaba herkese kolay gelsin

Biraz önce şöyle ilginç bir bilgiye rastladım doğrumu değilmi bi yazayım dedim.

Wordu açıyoruz ve Q33NY yazıyoruz böylece büyük harfle

Sonra yaz puntosunu 72 yapıyoruz(bunu niye yapıyoruz demeyin bunda bi numara yok ben bişey var zannettiydim:D)

Sonra yazı karakterinide Wingdings en alttan 3.cü ve bakın görüntüye

Q33NY 11 Eylül 2001'de Dünya Ticaret Merkezi Kuleleri'ne ilk bindiren, New York tarifeli uçağın uçuş

kodu ve çıkan görüntü şaşırtıcı aceba doğrumu yoksa uydurmamı bilen varmı

teşekkürler...

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Eğer Q33 NY değilde Q34 NY denerseniz daha farklı bir şeyler çıkıyor. Bu sayıyla oynadıkca farlı sonuçlar çıkıyor. Ayrıca yazı tipini wingdings değilde webdings yaparsanız dahada farklı şeyler çıkıyor. Bilgilerineze.

NOT: Anladığım kadarıyla her harf bir sembole denk geliyor. uçağın sembolu Q. eğer ilgili kodda Q yerine Z kulanırsanız ters hılal göreceksiniz. Yanı kodlar bilinçlı olarak oluşturulmuş.. Ayrıca yazının büyüklüğünü 48 yapmanıza gerek yok. her büyüklükte ilgili semboleri gösteriyor.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Birde bu var. :D Bu gerçek işte :D :D :D

[video=youtube;OIUp31F2Hmg]http://www.youtube.com/watch?v=OIUp31F2Hmg[/video]

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
adszbyf.png

Bu oldu :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Teee 1940 dan beri bu mevzu var :D

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Birde bu var. :D Bu gerçek işte :D :D :D

[video=youtube;OIUp31F2Hmg]http://www.youtube.com/watch?v=OIUp31F2Hmg[/video]

:lol: samilcandan bi bomba daha aga :mrgreen: bi gün senin yüzünden ölücem ne kadar güldüysem hep senden :D

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
abiler ben sadece meraktan sordum bi yerde gördüm heycanlıca anlatmış adama windows 95 dede oluyo diye merak ettim bende ordanda şöyle bişey çıkartmışlar 95 oluyosa bunlar planlı şeylermi yoksa bizmi üşütüyoruz gibisnden bi yazıyım bakıyım dedim sadece merak:D

bu arada dj rapix 3 değil 1 yapacaksın Wingdings ı:D

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu sayılar çarpan uçağın numara değilmiş ... Yani böyle çıması için bir uydurma :)

Reaksiyon puanı
66
bunu bende 2-3 sene önce biliyordum. sadece bu değilde adam 20 doların üstünde oynuyordu. ikiz kullelerin yandığını gösteriyordu. sonra bu uçağın kodu çıkıyordu. beyaz saray yanıyordu. osama diye bir yazı çıkıyordu:)tabi video tahminen 5-6 yıl vardır diye biliyordum. ilk izlediğimde şok oldum:)

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bunu bende 2-3 sene önce biliyordum. sadece bu değilde adam 20 doların üstünde oynuyordu. ikiz kullelerin yandığını gösteriyordu. sonra bu uçağın kodu çıkıyordu. beyaz saray yanıyordu. osama diye bir yazı çıkıyordu:)tabi video tahminen 5-6 yıl vardır diye biliyordum. ilk izlediğimde şok oldum:)

osama ne ya?:D

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Buradan vardığımız sonuç, adamlar Microsoft ürünü kullanıyor. :p

ıslamaköfte

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Saldırıların olduğu gün ya da ertesi gündü sanıyorum.ATV ana haber bülteninde Murat Birsel bunu göstermişti.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
[video=youtube;OV-Rz0MjlWE]http://www.youtube.com/watch?v=OV-Rz0MjlWE&feature=fvst[/video]

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
videoda ilginçmiş gerçekten var bi iş demekki:D

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bu yazı tipinin baş tasarımcısı olan charles bigelow amerikanın yahudi vatandaşlarına yakınlığı ile bilinen RIT'de 2006'dan beri profesör olduğunu da söylersem pek şaşırtıcı olmaz herhalde.

buradan yahudilerin amerikayı müslümanlara saldırmak için zorladığı ve toplumsal desteği yaratmak için sahte saldırılar düzenlediği sonucu çıkartamadıysanız yardmıcı olabilirim. yada boşverin başıma bir iş gelmesin durup dururken :)

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
bu yazı tipinin baş tasarımcısı olan charles bigelow amerikanın yahudi vatandaşlarına yakınlığı ile bilinen RIT'de 2006'dan beri profesör olduğunu da söylersem pek şaşırtıcı olmaz herhalde.

buradan yahudilerin amerikayı müslümanlara saldırmak için zorladığı ve toplumsal desteği yaratmak için sahte saldırılar düzenlediği sonucu çıkartamadıysanız yardmıcı olabilirim. yada boşverin başıma bir iş gelmesin durup dururken :)

ayıryetten o binaların 2sindede o gün bitane bile yahudi yokmuş ve ölmemiş...

Son mesajlar