Bu Fotoğrafı Nasıl Yorumluyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338

Reaksiyon puanı
2,146
İçindeki bayrağa aldırmadan beşiktaş atkısı yakan fenerliler

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Valla yorum yapacamda :D Tartışma çıkmasın diye yapmak istemiyorum. Ama yinede Tüm taraftarlara yıkmamak lazım O Atkıyı yakanın insansızlığı

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Amaan elbruz gereksiz işler bunlar.Milyonlarca taraftarı olan iki kulüp..bir diğeride çıkar senin taraftarının yaptığı olumsuzluğu koyar önüne..sonra sen başka bir örnek verirsin uzadıkça uzaaar gider..

BJK taraftarının hastasıyım hayranıyım...Ama şimdi nereden çıktı bu.. Bayram ağzı gerginliğe mahal vermeyelim..:)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kendilerini sözle ifade edemeyen insanların yapacağı işler bunlar.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Soldaki türkiyenin en büyük takımı ve taraftarı sağdaki ( Bu konunun düşünce yapısı ile yazılmıştır)

---------- saat 18:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:28 eklenmişti ----------

Amaan elbruz gereksiz işler bunlar.Milyonlarca taraftarı olan iki kulüp..bir diğeride çıkar senin taraftarının yaptığı olumsuzluğu koyar önüne..sonra sen başka bir örnek verirsin uzadıkça uzaaar gider..
:thumbup1:

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Al işte ben demiştim işin ucu buraya varacak.. hiç bir zaman f5 6s 8taş kelimelerini kullanmadım.Kullananların da espri anlayşlarının 9 yaş civarında olduğunu düşünüyorum..lütfen sizler de tekedin bu lakap olayını..herşey zamanında güzel..sıcağı sıcağına zamanında bu espriler yapıldı bitti geçti....yıllar geçmiş hala 5s f5 8taş ama olmaz ki

sizi esefle kınıyorum..yani bu konuyu açan elbruzu ve hem gerilip hem geren siz forum arkadaşlarımı:)

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Soldaki türkiyenin en büyük takımı ve taraftarı sağdaki sekiztaş ( Bu konunun düşünce yapısı ile yazılmıştır)

---------- saat 18:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:28 eklenmişti ----------

:laugh::laugh: doğru söyle atkıyı yakan sensin dimi :D bi beşiktaşlı olarak 2-2 diyorum size ve susuyorum :lol:

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Soldaki türkiyenin en büyük takımı ve taraftarı sağdaki sekiztaş ( Bu konunun düşünce yapısı ile yazılmıştır)

Arkadaş 2 dakka sonra anlıyormuş konunun amacını..

Kızmayın:)

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hep demişimdir. Kaldırın Türkiye'de futbolu. Ne zevk veriyor ne başka bir şey.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Beşiktaş kadar büyük bayraklar açmamışlar, ufak çaplı şeyler yapmışlar ama daha öncede çok kez yaptılar. Fenerbahçe Cumhuriyetiymiş. Peh. Gitsinler bide bağımsızlıklarını ilan etsinler tam olsun.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Böyle resim koyup ; aradaki farkı bulun , anlamaya çalışın türü sosyal içerikli ve ahlak dersi vermeye çalışmaya gerek yok.
Müktesebat arkadaşımızın dediğini yukarda ek yaptım , ''başka biri takımının bi hareketini koyar vb.'' dediği gibi , sen takımının yada grubunun böyle hareketler yapmadığından emin ol. Sonra böyle bir resim koy , yayınla helal olsun.

Bak bunuda 4 dk sonra düzenledim senin için süpermen :)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Yapılan soysuzluktur, şerefsizliktir. Her ne olursa olsun armasında vatanının bayrağını taşıyan bir atkıyı yakmak vatan hainliğidir. Ancak bir bir pkk'lı ya da Türk düşmanının yapacağı iştir. Aynı şekilde Fenerbahçe Cumhuriyeti diye bir safsatayı bir Türk evladının kabullenmesi de buna eşdeğerdir.

Ancak birkaç kendini bilmezin yaptığı bir hareketi de bütün Fenerbahçe taraftarına yıkmak büyük insafsızlık, büyük bir yanlış. Kan kardeşim koyu bir Fenerbahçelidir ve adım gibi eminim ki o atkıyı yakan şerefsize onun vereceği tepki de benden farklı olmaz.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Yakın zaman önce PAOK'lu taraftarlar Fenerbahçe bayrağının üstünde zıplıyodu , Çarşı alkışlıyodu önünde. İşte burda tepki veren olmadı.

metinaksaray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 beş densizin yaptıgı bu formda ne işi var?

Bayrak namustur bizde ..................

yazmayacagım ahamda.........anladılar

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Asıl konuya dönelim , resim neyi kıyaslıyor. Koy git resmi sonra bir kelime yazma , işte bu böyle şu şöyle

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Yakın zaman önce PAOK'lu taraftarlar Fenerbahçe bayrağının üstünde zıplıyodu , Çarşı alkışlıyodu önünde. İşte burda tepki veren olmadı.

Türke karşı Türk düşmanını savunan bizden değildir. Bu sözü Fenerbahçe-PAOK maçı öncesinde de söyledim. Eski yorumlarıma bakarsan görürsün arkadaş.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Hep tartışma çıkaracak şeyler ya neyini yorumlayayım?

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Fenerbahçe Tribündeki Olaylar Hİç Hoş Değil Ama Tüm Fenerbahçe Taraftarına Yıkmamak Lazım Olayı.Bir Kaç Deyuz.Yapmış.
Ayrıca @SKYNET Yorumlarınla Kendini Belli Ediyorsun Senin Ne Olduğunu Herkes Anladı....

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Türke karşı Türk düşmanını savunan bizden değildir. Bu sözü Fenerbahçe-PAOK maçı öncesinde de söyledim. Eski yorumlarıma bakarsan görürsün arkadaş.

Ben forumda seni takip etmiyorum , elbruz nerede yazsın bir cevap bi yorumda bulunsun. Foto koy tahrik et , karşılık verilmesini bekle pusuya yat.

---------- saat 19:15 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:13 eklenmişti ----------

Fenerbahçe Tribündeki Olaylar Hİç Hoş Değil Ama Tüm Fenerbahçe Taraftarına Yıkmamak Lazım Olayı.Bir Kaç Deyuz.Yapmış.
Ayrıca @SKYNET Yorumlarınla Kendini Belli Ediyorsun Senin Ne Olduğunu Herkes Anladı....

Kaptan Ben Fenerbahçe'liyim :laugh:

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Beşiktaş taraftarının nasıl bir yapıda olduğunu bütün Dünya çok iyi biliyor.Fenerbahçeye çamur atmaya çalışmayın.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ilk yorumumu özellikle öyle yazdım , fotodaki tartışmanın gereksiz olduğunu anlatmak için. Nasıl 8taş kelimesi gibi rahatsız ediyosa bu fotodada iyi kötü çirkin tartışmasına odaklamış. kötü fenerbahçe taraftarı iyi bjk inönü stadı .

Neyse arkadaşlar ben derdimi anlatamadım . Mesele resimdir sadece . Tekrar yazıyorum Fenerbahçeli arkadaşları tahrik etmek amaçlı koyulmuş , aklınca mesaj veren , tartışma çıkarmak amaçlı bir konu. Konuyu açan bir tek bile yorum yazmadı buda kanıtı

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Konu için yapılabilecek çeşitli yorumlar var fakat tartışma çıkma olasılığından dolayı birşey yazmıyorum.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Fenerbahçe taraftarlarından birkaç embesilin yaptığı hareketi(Şampiyon olamayınca birkaç dediğimiz bir grup olup stadı yaktı orası ayrı) bütün fenerlilere yıkmak doğru olmaz. Dediğim gibi birkaç embesil onu yapan. Ama unutmadan Türk bayrağını açan ise tüm bjk taraftarı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...