Soru Bu forumda neden cevap alamıyorum?

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Arkadaşlar saati farketmeksizin bazen gece bazen hafta sonu öğlen gibi attığım konuların hiçbirine cevap gelmiyor o rakip olan forumda bile cevap gelirken burda hiçbir şekilde cevap yok. Hayır yani herkese hitap edecek basit genel konular açıyorum ama yok tık yok forumda eskiden cayır cayır işleyen ne zaman konu açsam bir sürü mesaj gelen forumdan şimdi tık yok. Ama başka konulara baktığım zaman cevaplanıyor bana mı özel anlayamıyorum muhtemelen bu konumda cevaplanmayacak ama sadece sormak istedim...

Son düzenleme:

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
Arkadaşlar saati farketmeksizin bazen gece bazen hafta sonu öğlen gibi attığım konuların hiçbirine cevap gelmiyor o rakip olan rezil forumda bile cevap gelirken burda hiçbir şekilde cevap yok. Hayır yani herkese hitap edecek basit genel konular açıyorum ama yok tık yok forumda eskiden cayır cayır işleyen ne zaman konu açsam bir sürü mesaj gelen forumdan şimdi tık yok. Ama başka konulara baktığım zaman cevaplanıyor bana mı özel anlayamıyorum muhtemelen bu konumda cevaplanmayacak ama sadece sormak istedim...

Hocam herkesin işi gücü olabiliyor, açığınız konu o gün olan ve açılan konular yüzünden arkalara düşebiliyor. Ama kimsenin size garezinin olduğunu sanmıyorum.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Hocam herkesin işi gücü olabiliyor, açığınız konu o gün olan ve açılan konular yüzünden arkalara düşebiliyor. Ama kimsenin size garezinin olduğunu sanmıyorum.
Hocam çok haklısınız o manada demek istemedim ama eskiden yoktu böyle bir şey gerçekten yardım beklediğim durumlarda konuların cevapsız kalıp 10 dk sonra tozlu rafa kalkması insanın canını sıkıyor.

Orm

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,009
Hocam çok haklısınız o manada demek istemedim ama eskiden yoktu böyle bir şey gerçekten yardım beklediğim durumlarda konuların cevapsız kalıp 10 dk sonra tozlu rafa kalkması insanın canını sıkıyor.
Konularınızı öne çıkarabilirsiniz.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961

Konunun linkini atın buraya biz tekrardan öne çıkaralım. Ya da siz de yapabilirsiniz. Ben her konuda elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama olay donanıma gelince duraksıyorum :)

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Konunun linkini atın buraya biz tekrardan öne çıkaralım. Ya da siz de yapabilirsiniz. Ben her konuda elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama olay donanıma gelince duraksıyorum :)
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben çıkardım. Konumda sistem toplama ile alakalı idi :) Umarım cevap gelir çünkü ben de pek bilgisayar toplama işlerinden anlamıyorum.

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,206
Yapsam da pek fayda etmiyor ki
Etmez çünkü ofis tarafından görevlendirilen, shiftdelete.net'deki haberleri durmaksızın foruma konu halinde yayınlayıp, yardıma ihtiyacı olan insanların konusunun ana sayfadan düşmesine sebebiyet veren birisi var ve ne talihsizliktir ki haftalardır bunun çözülmesini isteyen, bunu eleştiren insanlara verilen cevap "önerilerinizi dikkate alıyoruz."

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Etmez çünkü ofis tarafından görevlendirilen, shiftdelete.net'deki haberleri durmaksızın foruma konu halinde yayınlayıp, yardıma ihtiyacı olan insanların konusunun ana sayfadan düşmesine sebebiyet veren birisi var ve ne talihsizliktir ki haftalardır bunun çözülmesini isteyen, bunu eleştiren insanlara verilen cevap "önerilerinizi dikkate alıyoruz."
Çok haklısınız hocam yani suyun diğer tarafındaki forum böyle işlerde gayet iyi sırf ordaki banımız yüzünden buranın çilesini çekiyoruz.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961

Hocam memnun değilseniz forumu kullanmayabilirsiniz. Kimseyi zorla tutmuyoruz burada. O sizin dediğiniz sorunun bizde farkındayız. Özellikle ben Alanur zamanından beri diyorum. Yavaş yavaş çözülecek. Burada herkes gönüllü olarak bir şeyler yapmaya çalışıyor ve herkesin normal yaşantısı, işi-gücü, özel hayatı var. Admin arkadaşımız müsait olur olmaz dediğiniz şeylerle ilgileneceğimizi defalarca söylememize rağmen hala hiç konuşulmamış gibi başkalarının profillerinde, alakasız alakasız konularda bu konuları tekrardan gün yüzüne çıkarmanın ne faydasını görüyorsunuz anlamıyorum ?

Usain

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,153
Yazdım yazdım sonra sildim gereği yok. Eleştiri yapıcı olmadıkça bir işe yaramıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar saati farketmeksizin bazen gece bazen hafta sonu öğlen gibi attığım konuların hiçbirine cevap gelmiyor o rakip olan forumda bile cevap gelirken burda hiçbir şekilde cevap yok. Hayır yani herkese hitap edecek basit genel konular açıyorum ama yok tık yok forumda eskiden cayır cayır işleyen ne zaman konu açsam bir sürü mesaj gelen forumdan şimdi tık yok. Ama başka konulara baktığım zaman cevaplanıyor bana mı özel anlayamıyorum muhtemelen bu konumda cevaplanmayacak ama sadece sormak istedim...
Aktif kullanıcı azlığından kaynaklı

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,732
Üyeleri başka yerlere kaçırdılar. Şimdi Sinek avlıyorlar.
Zamanında demiştim de başka yerlerden şikayetçi olanlar sorununu orada çözsün, burada bizi ilgilendirmez diye.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
@Usain Hocam rahatsız ediyorum ama valla burdan illallah geldi hesap kapatılabiliyor mu yoksa kendimi banlatmam mı lazım