Bu fıyata bu performans

Bu konuyu okuyanlar

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşalr uzun zamandır dizüstü almak için arastırma yapıyorum.Bugune kadar, tamam kesın bu cok ıyı deyıp, ertesı gun yokya bu daha ıyıymıs dıye daldan dala kona kona suana geldım:) ıkı gundur bu pc ye alternatıf olarak daha ıyısını bulamadım. bu konuyu aşağıda lınkı olan dızustu bilgisayar hakkında goruslerinizi almak hemde eğer buna fiyat ve performans olarak alternatıf olacak önerilerinizi öğrenmek için açtım şimdiden hepinize çok teşekkür ederim lütfen beni habersiz bırakmayın...

bence en buyuk eksığı draft-n ozellığı yok :(

Teknik Özellikler
Ürün Kodu R500-U.CPDIT
Aile R500
İşlemci Cinsi Intel Core 2 Duo İşlemci T9300, 2.5GHz, 6MB,800MHz FSB
İşlemci Hızı ( MHZ) T9300 İşlemci (2.5 Ghz)
Ön Bellek 6MB
Bellek 2048 MB DDR2 (2 X1024 MB) 667 Mhz
Maksimum Bellek ( MB) 4096-Mb DDR2 667Mhz
Bellek Slot Sayısı 2
Sabit Disk 250GB 5400RPM SATA
Ekran Kartı NV Geforce 8600M GS 256MB
Ekran Boyutu 15.4"
Ekran Tipi WXGA Finger Print
Ekran Çözünürlüğü (DPI) 1280 X 800
Optik Sürücü DVD Combo / DVD Super Multi Dual Layer (DVD-R/RW, +R/RW, RAM)
Ses Kartı 24bit HD Audio
İşletim Sistemi Vista Home Premium Edition Türkçe
Faks Modem VAR
Network Kartı Gigabit Ethernet
Kamera Var (1.3 Mega Pixel)
Bluetooth VAR
I/O Port 3xUSB, RJ11, RJ45,VGA, S-Video, HDMI, HP-out, Mic-in, Line-in, IEEE1394, Cable PR Port(Optional)
Wireless Var
Boyutlar 357.0 x 260.0 x 33.0 ~ 38.0 (mm)
Ağırlık (kg) 2.8 kg
Pil Tipi - Ömrü 6 Cell Lithium-Ion
Klavye Q Türkçe
Mouse Touchpad with Scroll Function
Garanti ( Yıl, Açıklama) 2 Yıl Servis Merkezinde

http://www.mavibilgisayar.com/ud/9745

not: anlam veremedığım bu fark neden kaynaklı ıste lınk:
http://www.mavibilgisayar.com/ul/194

kabzimal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyat korkunç düşük. konfigurasyon da gayet iyi. LG, bilgisayardan anlar mı bilmiyorum ama alet sağlam görünüyor.

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadasımda lg nın baska bır modelı var ısınma kesınlıkle yok kasa cok ıyı arthos marka wireless kart var sadece o sorunlu oda lg nın o modelıne has bır olay hemen değiştirdiler onun dısında baska bır problemını gormedım..

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
1700 tl mi düşük? bence pahalı özelliklerine göre.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bence ARtık aLmısken Quad aLmak gerek Tabi laptoplarda varmı biLmiyorum

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Pahalı bence...:)

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı kötü bence yorumlarda baya övmüşler fakar övüldüğü kadar iyi bir ekran kartı değil.Ayrıca fiyata yakın değerlerde daha iyilerini bulabilirsin bence.

gorelem

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ben nvdia geforce 512 lik ekran kartı , pentium dual core 1.6 yı 1260 a aldım canta falan d hediyeydi.

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben nvdia geforce 512 lik ekran kartı , pentium dual core 1.6 yı 1260 a aldım canta falan d hediyeydi.
hangi marka ve model acaba? arkadaslar alternatıf var demıssınız lutfen lınk verırmısınız?
Yorum ve Önerilerinizi bekliyorum..

ertugrul16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence LG alma LG laptop konusunda pek iyi sayılmaz
ısınma,fan gürültüsü,kilitlenme sorunlarıyla çok karşılaşan gördüm
başka markalara bak özellikleri iyi olsa bile LG tavsiye etmiyorum
ileride sorun yaşamak istemiyorsan LG alma çünkü servis olarak tam bir fiyasko

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar bana 2000 ytl ye kadar dizst onerırmısınız. yorumlarınız ıcın cok teşekkürler lg olayını kapattım yorumlarnızı esırgemeyın lütfen..

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
LENOVO (IBM) THINKPAD SL500 ekran kartı pek ıyı değil.diğer ozellıkler cok guzel bugun bakmıstım hosuma gıtmıstı ama ekran kartı yuzunden sımdılık ıkıncı plana atmıstım.

del pek özellik olarak tatmın edici degil fiyat olarak biraz tuzlu ıbm varken tercıh dısı..

acer massallah guzel ama bır o kadar ağır:) bırde acer marka olarak nasıl dır pek bılgım yok bırde amd nasıl ıntelde neye tekabul eder bılmıyorum:( on bellek bıraz dusuk:(

msı ve lenovo verdığın lınklerde gozume carpan guzel cıhazlar..

onerlerın ıcın cok teşekkürlr shadowfax_o7 arkadasım..

yenı alternatıflerde olursa ve bırlıkte yorum yapıp guzel bır sonuca ulasırsak en azından bu fıyatlarda bılgısayar arayan arkadaslarada yardımcı olmus oluruz yardım larınız ıcın sımdıden hepinize çok teşekkür ederim..

shadowfax_07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LENOVO (IBM) THINKPAD SL500 ekran kartı pek ıyı değil.diğer ozellıkler cok guzel bugun bakmıstım hosuma gıtmıstı ama ekran kartı yuzunden sımdılık ıkıncı plana atmıstım.

del pek özellik olarak tatmın edici degil fiyat olarak biraz tuzlu ıbm varken tercıh dısı..

acer massallah guzel ama bır o kadar ağır:) bırde acer marka olarak nasıl dır pek bılgım yok bırde amd nasıl ıntelde neye tekabul eder bılmıyorum:( on bellek bıraz dusuk:(

msı ve lenovo verdığın lınklerde gozume carpan guzel cıhazlar..

onerlerın ıcın cok teşekkürlr shadowfax_o7 arkadasım..

yenı alternatıflerde olursa ve bırlıkte yorum yapıp guzel bır sonuca ulasırsak en azından bu fıyatlarda bılgısayar arayan arkadaslarada yardımcı olmus oluruz yardım larınız ıcın sımdıden hepinize çok teşekkür ederim..

Lenovo daki 9300 ekran kartının aynısını arkadaş asus dizüstünde gta4 oynuyodu:happy: o kadar da kötü bir ekran kartı değil merak etme. İntel ile Amd nin mimari yapıları farklı o yüzden ön bellek olayına pek takılma ve pc kurdu bir arkadaş var bizimde :turned: acer marka iyi demişti kullanan bir arkadaşta vardı memnun, ASUS lara bakma sakın ekranın menteşelerinden kırılabilir o yüzden arkadaş destek koyuyo ekran arkasına :icon_-1:

bertan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sakın ve sakın LG ALMA.. 2 tane e500 serisi Laptop şuan işyerimde yatıyor, 2 kere gittiler garantiye çözemeden geri gönderdiler. 3. de para istediler.. sakın ve sakın diyorum... hem dandik hem teknik servis beş para etmez. uyarmış olalımda..

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar onerılerınız ıcın cok cok teşekkürler gercekten hepsi cok güzel makınalar marka olayı benı en cok dusunduren sorunlardan bırı aslında asus ıcın mentese acer ıcın kasa ve ısınma sorunu casper ıcın genel bır on yargı sankı cıkmaz bır ucgenın arasında kalmıs gıbıyım sız bu ısten anlayan ve kullanıcı arkadaslrım P serısı mı yoksa T serısımı on bellek ne kadar onemlı lutfen benı bu cıkmazdan kurtarın sanırım herseyden once bır uyum bılesenler arasında bır uyumun olması az bıraz kalıte az bırazda sans teknoljı konusunda en onde gelen secenekler.cbox servıs olarak nasıldır o konuda bılgı sahıbı değilim:( casper ozellım olarak guzel bır ıncelem vıdeosunda cok parmak ızı bıraktını yazmıslardı onun dısında pek bır olmsuz tarafını duymadım ama gercekten ozellık olarak cok guzelmıs cok tesekkurler Lutfen Benı Bılgılendırınız... Yardımlarınız Icın Cok Cok Tesekkurler

tesekkurler Kardesım henuz karar asamasındayım ıns sızın onerılerınız sayesınde hayırlısı olacak..

bence bunuda bi düşün oyun için ilerde pek yeterli olmaz ama işlemci süper

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=32470
evet ıslemcısı supermıs teşekkürler kardesım

Lenovo daki 9300 ekran kartının aynısını arkadaş asus dizüstünde gta4 oynuyodu:happy: o kadar da kötü bir ekran kartı değil merak etme. İntel ile Amd nin mimari yapıları farklı o yüzden ön bellek olayına pek takılma ve pc kurdu bir arkadaş var bizimde :turned: acer marka iyi demişti kullanan bir arkadaşta vardı memnun, ASUS lara bakma sakın ekranın menteşelerinden kırılabilir o yüzden arkadaş destek koyuyo ekran arkasına :icon_-1:
lenovo nun kasası cok hosuma gıtmıstı cok sağlam gorunuyor asuslardan tırsar oldum bende suan mevcut olan packard bell ınde ekran sorunu mevcur o nedenle bu maceraya atıldım:( hayırlısı bakalım yorumun ıcın teşekkürler saolasın..

kelebek83

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SONY VAIO VGN-FW463J/B
İŞLEMCİ: Yeni Nesil Intel Montevina 1066 MHz. 2.53 GHz. 3 MB Cache Bellek P8700 İşlemci
RAM: 4 GB DDR2 800 MHz Ram (Max 8 GB)
HDD: 320 GB SATA (7200 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 4650 Max 2790 MB Ekran Kartı

sci3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
kelebek83 konu olmuş 10 aylık!
Mavi bilgisayar bile kapanmış!
Sen kalkıp konuyu hortlatıyorsun..

Biraz dikkat edelim..

kelebek83

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öcelikle Mavi Bilgisayar'ın batmış olduğunu hatırlatırım arkadaşlar. Sonra da aşağıda öneride bulunacağım Core 2 Quad ürünü tavsiye ederim kesinlikle.

Pavilion DV7-2185DX HP DÜNYASI Outlet Ürünü

İŞLEMCİ: Intel Core 2 Quad 2.00 GHz. 6 MB Cache Bellek Q9000 İşlemci
RAM: 6 GB DDR2 SDRAM (Max. 8 GB)
HDD: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 4650 Max 2790 MB Ekran Kartı