Bu fiyata bu hazır pc alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Adamın biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Monitörü(165HZ) çok hoşuma gitti yanında hediyeleride var valorant csgo rocket league gibi oyunları oynucam.Ekran kartı elsa amd radeon rx550
LİNK BU
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü(165HZ) çok hoşuma gitti yanında hediyeleride var valorant csgo rocket league gibi oyunları oynucam.Ekran kartı elsa amd radeon rx550
LİNK BU
Öneriniz varsa atabilirsiniz

Son düzenleme:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
LİNK BU

3. nesil i5 dandirik az mhz li 16 gb ram markası bile belli olmayan ekran kartı,psu,ssd. Bundan daha güçlüsünü monitörsüz 4500'e aldım ama sağlam yani herşey marka. Beni 3-4 yıldan fazla rahat götürür. Ama bunu alırsan en fazla 1-2 yıl veriyorum.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Bu fiyata bence apu toplayın üstüne de bir monitör alırsınız.Ya da başka hazır sistemlere bakın.

Adamın biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
3. nesil i5 dandirik az mhz li 16 gb ram markası bile belli olmayan ekran kartı,psu,ssd. Bundan daha güçlüsünü monitörsüz 4500'e aldım ama sağlam yani herşey marka. Beni 3-4 yıldan fazla rahat götürür. Ama bunu alırsan en fazla 1-2 yıl veriyorum.
önerebileceğiniz hazır sistem var mı peki?,

Adamın biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Sorun değil en azından buraya yazmayı düşünmüşsünüz yardımcı oluruz elbet. Eğer toplama istiyorsan @Herobrine yardım edebilir.
Toplamada olabilir de ben pek montaj işlerini beceremem hazır olsun gelsin fişe takayım direk oyunlarımı indirip oynayayım diye düşündüm.:)

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Toplamada olabilir de ben pek montaj işlerini beceremem hazır olsun gelsin fişe takayım direk oyunlarımı indirip oynayayım diye düşündüm.:)
Yine yardımcı olacak çok kişi var elbet biri yardımcı olur hazır sistem istiyorsanız sizin yerinizde olsam apu alırdım. Ekran kartı fiyatları düşerse (İnşallah birgün) düzgün bir ekran kartı alıp yeni nesil oyunları rahat oynarsınız.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
LİNK BU

Bu PC kesinlikle alınmaz.

Toplam 4919 TL. İsterseniz, RAM'i 16 yapabilir, monitörü düşürebilirsiniz.

Adamın biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Yine yardımcı olacak çok kişi var elbet biri yardımcı olur hazır sistem istiyorsanız sizin yerinizde olsam apu alırdım. Ekran kartı fiyatları düşerse (İnşallah birgün) düzgün bir ekran kartı alıp yeni nesil oyunları rahat oynarsınız.
Peki teşekkürler :) Olmadı toplarım video izleye izleye bişiler yaparım herhalde:)

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Şu iki makinadan birini alabilirsin.
İşlemci 4 çekirdek,8 izlek,son nesil ryzen.Ryzen 3100 E.kartı ,GTX 750 Ti. Senin yazdığın sistemdeki RX 550 den , APU ryzen 5 pro 4650G sistemdeki ,dahili e.kartından da, yüzde 20-30 daha iyidir.

İkinci makina. İşlemci sadece 4 çekirdek. Ryzen 1200 AF.Ama senin yazdığın sistemdeki i5 3470 den ,en az yüzde 30 daha güçlü. E.kartı ise AMD RX 560. Nvidia GTX 1050 dengi bi kart.Ve tüm makinalar içinde,en iyisi. Bununla güncel oyunları bile düşük ayarlarda bi şekilde oynarsın.

İkisinin, birbirine göre farklarını yazdım. Kafana göre,birini seçebilirsin.

Ayrıca APU 4650G gibi APU dediğimiz makinalarda, tek ram kullanılmaz.Almanız greken fps nin yarısını alırsınız. FPS ler ,iyice yerlerde sürünür.Aklınızda olsun.

Son düzenleme:

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Hahaha.
Dandirik i5 dediğin işlemci, son nesil Pentium'a nal toplatıyor ve bir çok ekran kartı ile de sorunsuz çalışıyor.

Sistem kısmına gelecek olursak, güncelliği yitirmiş bir model. H61 ve DDR3 bir sistemi sıfır olarak almak ne kadar mantıklıdır, bilemiyorum. Aslında sistem üzmez, ancak güncelliği yitirdi DDR3 artık.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Hahaha.
Dandirik i5 dediğin işlemci, son nesil Pentium'a nal toplatıyor ve bir çok ekran kartı ile de sorunsuz çalışıyor.

Sistem kısmına gelecek olursak, güncelliği yitirmiş bir model. H61 ve DDR3 bir sistemi sıfır olarak almak ne kadar mantıklıdır, bilemiyorum. Aslında sistem üzmez, ancak güncelliği yitirdi DDR3 artık.
Aslında işlemciye kötü demek istemedim. Kendimi yanlış ifade etmişim. Bazı markaların bilgisayarları daha göz önüne çıkarmak için yaptığı şey bu i5 yazıyor 16 gb ram bilmem kaç gb ssd yazıyor bilgisayardan anlamayan kişilerde harikaymış deyip atlıyor. Ama bilmiyorki o fiyata daha iyisini alabileceğini.