Bu Ekran Kartı Nasıl?

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Son düzenleme:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Bence RX570 al bundan daha iyi
RX 570 şu an fiyatı 5000 Liraya çıkmış sen ne diyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kötü ama GTA 5 gibi oyunlarda düşük ayarlarda iş görür.
Şu oyunları oynayacağım;
CS:GO, Valorant, Warband, PUBG Mobile Gameloop. Ve Epic Games de bazen oyunlar indirime yada bedavaya inince onları alırım.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Kötü ama GTA 5 gibi oyunlarda düşük ayarlarda iş görür.
Abartma ama bence gtx 750 var bende Gta 5 high 80 Fps
witcher 3 high medium güzel oluyor cp2077 de sıfır performans.
Rekabetci Oyunlarda Ultrada Oynatır Rdr2 düşük ayarlar 24-30 fps arası
Fiyatı 1600 TL . İndirime girmiş 1300 olmuş .

Sizce bu ekran kartı Ağustos-Eylül'e kadar kaç TL olur?
ve iyi mi?

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68

Şu oyunları oynayacağım;
CS:GO, Valorant, Warband, PUBG Mobile Gameloop. Ve Epic Games de bazen oyunlar indirime yada bedavaya inince onları alırım.
Ne 5 k sı abartma ASUS ROG STRIX Radeon RX570 EVO OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA

1600 tl ye onu alacağıma 100 daha koyup bunu alırdım

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
mağazaya git illaki vardır

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
2 3 sene oldu
ekran kartını yakmıştım .d

rx580 de alabilirsin rx570 10 20 fps fark var 5 k değil ekran kartı abartmayın ucuza ararsan bulursun

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Up!
Sizce bu ekran karti agustos-eylule kadar kaç tl olur? Ve iyi mi? İki soruya da cevap verirseniz sevinirim lütfen birisine verip diğerine vermemek olmaz.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989

Şu oyunları oynayacağım;
Cs go felan oynicaksan islemcinde iyi olmasi lazim

Cs go felan oynicaksan islemcinde iyi olmasi lazim
Cs go , lol felan işlemcisine biraz daha yukleniliyor

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Up!
Sizce bu ekran karti agustos-eylule kadar kaç tl olur? Ve iyi mi? İki soruya da cevap verirseniz sevinirim lütfen birisine verip diğerine vermemek olmaz.
Burada ben devreye giriyorum ve bir hesaplama yapıyorum.....
Koronanın kısmi etkileri bu yaz ülkemiz için neredeyse kalkıyor diyebiliriz.(Eğer aşılama da beklenilen hızla aşılanırsak.)
Ülkeye turist sokucaklar.Başka yolu yok!!!.Uzmanlara göre bu tatil döneminde 25-30 milyar dolar döviz girdisi bekleniyor.Bu uzmanlar genellikle doğru tahmin eder.(Sapma payı olsa da)
Dolar 7 ye kadar düşer mi dersen, eğer ani olaylar ve bu döviz girdisinin yanında döviz çıkışını minimal düzeyde tutarsak neden olmasın!!!
Stok sorunu 2022'nin ortalarına kadar kendini hissettireceğini söylüyor kart üreticileri.(Minigcilerin şuçu püüüüü miningcilere)
Lakin mining'de kan kaybediyor..Devletler uluslararası alanda da bunun farkına vardılar.Bunun için çeşitli zorluklar,yasaklar,koşullar ve vergi(WWWWeeerrrrrgiii)ler getiriyorlar.Bu da miningcileri biraz zorlayacak.
Bunun yanında kart üreticilerine büyük görev düşüyor.Geçenlerde çıkardıkları kartı miningciler (Herhalde 3060 kilidi)Tereyağından kıl çeker gibi açtılar .Bu kilidleri sağlamlaştırmalılar.
Hatice'ye değilde neticeye bakarsak.
Ağustos eylül ayı fiyatlar geriler.200-300 bandı gibi.
Kart iyi ama üzerine yapıştırılan fiyat etiketi pek iyi sayılmaz.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Burada ben devreye giriyorum ve bir hesaplama yapıyorum.....
Koronanın kısmi etkileri bu yaz ülkemiz için neredeyse kalkıyor diyebiliriz.(Eğer aşılama da beklenilen hızla aşılanırsak.)
Ülkeye turist sokucaklar.Başka yolu yok!!!.Uzmanlara göre bu tatil döneminde 25-30 milyar dolar döviz girdisi bekleniyor.Bu uzmanlar genellikle doğru tahmin eder.(Sapma payı olsa da)
Dolar 7 ye kadar düşer mi dersen, eğer ani olaylar ve bu döviz girdisinin yanında döviz çıkışını minimal düzeyde tutarsak neden olmasın!!!
Stok sorunu 2022'nin ortalarına kadar kendini hissettireceğini söylüyor kart üreticileri.(Minigcilerin şuçu püüüüü miningcilere)
Lakin mining'de kan kaybediyor..Devletler uluslararası alanda da bunun farkına vardılar.Bunun için çeşitli zorluklar,yasaklar,koşullar ve vergi(WWWWeeerrrrrgiii)ler getiriyorlar.Bu da miningcileri biraz zorlayacak.
Bunun yanında kart üreticilerine büyük görev düşüyor.Geçenlerde çıkardıkları kartı miningciler (Herhalde 3060 kilidi)Tereyağından kıl çeker gibi açtılar .Bu kilidleri sağlamlaştırmalılar.
Hatice'ye değilde neticeye bakarsak.
Ağustos eylül ayı fiyatlar geriler.200-300 bandı gibi.
Kart iyi ama üzerine yapıştırılan fiyat etiketi pek iyi sayılmaz.
Fiyat etiketi derken nasıl yani?

Spesiyalite

Asistan
Reaksiyon puanı
187
750 Ti'a 1300 verene kadar 1000 liraya RX 550 alınır.

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Fiyatı 1600 TL . İndirime girmiş 1300 olmuş .

Sizce bu ekran kartı Ağustos-Eylül'e kadar kaç TL olur?
ve iyi mi?
gtx 750 yerine bunu alabilirsin: 129.98US $ 15% OFF|GIGABYTE VGA kartları GTX950 2GB 128Bit GDDR5 grafik kartları nVIDIA ekran kartı Geforce GTX 950 kullanılan daha güçlü GTX 750 Ti|Graphics Cards| - AliExpress vergiyle 1350 tl falan oluyor