Bu ekran kartı hakkında yorumlarınızı alabilir miyim

Bu konuyu okuyanlar

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
HIS Radeon hd 3650 iceQ turbo

512 mb
ddr3
directx 10
hdtv out
tv out
128 bit
cross fire desteği
gibi gibi yazıyor nasıl bir kart kullanmış olan var mı acaba

resim ve bilgi için Bakınız

sevindi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kart güzeldir orta ayarda Crysis'i oynatır diğer oyunları zaten oynarsın.

Kolay gelsin...

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bende ati radeon x1600 pro 512 mb vga vardı önce fan sorunu sonra oyunlardan atma sorunu oldu bugün akşam saat 18:30 karar verdim kartı değiştirmeye saat 19:30 da eve geldiğimde elimde bir tane hıs radeon hd 3650 iceQ turbo 512 mb olan bir ürün vardı :S performansı ve özellikleri iyi gibi geldi acaba memnun olmayan falan varmı merak ediyorum

uzaktan algilama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adı üstünde ortaseviye ekran kartı bu. piyasadaki her oyunu açtıran ama çok kasan (crysis, bioshock gibi) oyunlarda bazı şeyleri kısmak durumunda bırakan bir kart. 3 aşağı 5 yukarı bu klasmandaki her kart aynı durumda sadece fiyat/perfomans açısından ince farklar olabilir.

2 yıldır his ice kullanan biri olarak ama ice turbo serisinde ısınma sorunu olmayacağı konusunda teminat verebilirim. zaten kutu içerisinden bir adet İturbo yazılımı çıkacak. normal kullanımda fan ve işlemcisini kısarak hem ses hem güç tüketimi sağlıyor. fanı auto ayarlarsanız ise zaten ısındıkça fana abandığı için sorun olmuyor. kendi o/c yazılımının izin verdiğinin üzerlerinde denemeler yapmadığınız sürece ısınma sorunu yaşamazsınız. güle güle kullanın.

PROFPS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir veya iki yıl her oyunu medium da oynarsın kasma falanda olmaz.
Hem de soğutması cok basarılı ısı ve gürültü problemi yaşamazsın.
Artı bide bu sistemin içindeki havayıde temizliyodu galiba

uzaktan algilama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aklıma gelmişken, bu kartlar çift slot yer kaplar ve hava çıkışı için arkada iki tane yer açacaksın, biri kartın kablolarını takmak için, diğeri hava çıkışı sağlamak için. Eğer bilgisayarı aldığın yerde filan toplatıyorsanız bunu atlıyorlar bazen, kutu içinde bu egzos çıkışı için delikli bir aparat var. onu takmazsanız epey bir ısınma sorunu yaşarsınız :)

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kartın arkasında egzoz çıkışı gibi bir alan var doğru iki slot kaplıyor oda doğru taktım makineye sesi mükemmel geldi bana x1600 prodan sonra ilaç gibi bu alet çok iyimi değil ama isteklerimi ve beklentilerimi karşılıyor görüntü güzel ve akıcı crysis biraz daha gerçekçi oldu :D 1280*1024 orta ayarlar oynanabiliyor bazı ayarlar yüksek yaptım ondada açıldı ant. al 2x den sonra başladı kasmaya 1280*1024 çözünürlükte

bu arada kartın arkasında bağlanacak egzoz aparatı gibi birşey yok kart kasa içindeki havayı direk fandan emip kendi egzozundan kasa dışına atıyor kasa içindeki hava durumuna etkili oldu bu hoşuam gitti.

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
soğutması çok başarılı , içerdeki havayı direkt olarak dışarı atıyor arkadaşların dediği gibi çift slot kaplıyor. Bu kart yerine biraz daha fazla bütçen varsa ati 3850'de düşünebilirsin ;)

co_dalton_9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayrıca ıceq serisi nin dış kapağı (soğutucunun) uvye duyarlı...