Yardım Bu dosya virüslü olabilir mi

Bu konuyu okuyanlar

teemoplayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tanımadığım bir adam discord üzerinden komik bir video attı sonrada anlamsız arapça bir cümle sonra videoyu bilgisayarıma indirdim ve virüs totalde arattım sonuçlar bunlar yardımcı olursanız sevinirim. sonuçlar

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Tanımadığım bir adam discord üzerinden komik bir video attı sonrada anlamsız arapça bir cümle sonra videoyu bilgisayarıma indirdim ve virüs totalde arattım sonuçlar bunlar yardımcı olursanız sevinirim. sonuçlar
False-Positive olabilir ama bilmiyorum dosyayı bir atabilirmisiniz özel mesajdan. Bir İnceleyeceğim

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Videoların içine virüs koyabiliyorlar diye biliyorum.Fakat bilgisayarımda anormal bir durum yok
Bide bu uyarıyı microsoft vermiş. İsterseniz videoyu tekrardan renderlayarak izleyin virüslü olarak düşündüğünüzüde silin. Sorun çözülcektir. Bu arada tarattığınız site direk discord konuşmamızın linkimi

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Bide bu uyarıyı microsoft vermiş. İsterseniz videoyu tekrardan renderlayarak izleyin virüslü olarak düşündüğünüzüde silin. Sorun çözülcektir. Bu arada tarattığınız site direk discord konuşmamızın linkimi
Ben de onu düşündüm false-positive olma olasılığı yüksek ama dosyayı bana özelden bir atarsanız net bir cevap verebilirim

teemoplayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hayır,sadece videoyu tarattım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de onu düşündüm false-positive olma olasılığı yüksek ama dosyayı bana özelden bir atarsanız net bir cevap verebilirim
İlginiz için teşekkürler ama uğraşmanıza gerek yok yarın abim gelene kadar tedirginlikten kurtulmak istedim