Bu da benim sitem

ahsen2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
acdsee 5,0 ın create htm tuşu ile yaptığım site toplam 15 dakikada site tamam...yükleme dahil..nasıl olmuş ama

MOD NOT: Site adresini Ö.M ile isteyiniz.

ugurhanuslu

Profesör
Reaksiyon puanı
43
arkadaşım çok basit yapmışsın :) keşke bi tema falah yapsaydun hazırından falan...

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Başlığı düzenledim, lütfen daha dikkatli olalım.

Site konusuna gelince de şevkini kırmak için söylemiyorum ama tek sayfadan web sitesi olmaz bence, bu sadece bir web sayfası olabilir. Buna benzer web sayfalarını bir araya getirdiğinde sitene ulaşabilirsin.

NOT: resimler güzel çekilmiş...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Web sayfası denemez buna, resim galerisi olabilir...

okaliptus01

Doçent
Reaksiyon puanı
9
site yapmak kolay değildir profesyonel bi iştir

Ama sadece resimlerini yayınlamak için kullanırsan ayrı bir konu

resimler güzel

ahsen2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
buna bir 2. sayfa ekleyecektim. ama acdseenin yarattığı 2.index sayfası hostingde açmadı o yüzden 1 sayfalık oldu.buna bir 2. sayfa nasıl eklenir.yardım edebilirmisiniz.yazıları çoğaltıp, linkler falanda ekledimmi güzel olur diye düşünüyorum.

Danqerous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde arkaplan felaket çırtlak gıcık bişey olmuş :) Resim galerisi tarzında olsa bile arkaplanı resimleri belirtecek şekilde olmalı :)

ysx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Java ile tek sayfa bile olsa hoş olur :)

webadisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalanlar tatlıdır üstad .. :D .. gerçekler acıdır .. sen nasıl uygun görürsen ..

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
3 sitede biraz basite kaçmış ama bu işler zamanla olur böle devam edin ilerde büthiş şeyler cıkabilir bu işler zaman ister

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşların çalışmalarına kötü diyen arkadaşlara bişey söylemek istiyorum... Şunu iyi bilinkii kötü olan şeyi yapamadan iyyi yapmak imkansızdır....Yapılan ilk çalışma kötü olur zaten bu zamanla düzeliır.. Birden bire muhteşem bişey çıkması imkansızdır.... Ayrıca bu işi herkes anasının karnında öğrenmiyor....

punisher89

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tamam zamanla güzelleşecek, gelişme gösterecek diye kötü bir şeye iyi, berbat birşeye kötü diyemem. Herkes futbola çocukluktan başlıyor cam kıra kıra, kazmalık yapa yapa.. İçlerinden çok azı Pele, Zico, Maradona, Rıdvan Dilmen ya da Arda Turan gibi ya da benim gibi yetenekli olabiliyor. Yani herkesin ileride yeni başladığı işte çok iyi olacağı gibi bir kural yok. Muratflash topluma oynama neyin ne olduğunu biliyoruz. İleride FWA awards'da adları geçecek tasarımcı olsalar da şu an sundukları şeyler iğrenç ötesi.

webadisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olumlu Olumsuz bütün eleştiriler için teşekkür ederim .. kişisel gelişimim için olumlu mesajlar aldım .. saolun ..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Tamam zamanla güzelleşecek, gelişme gösterecek diye kötü bir şeye iyi, berbat birşeye kötü diyemem. Herkes futbola çocukluktan başlıyor cam kıra kıra, kazmalık yapa yapa.. İçlerinden çok azı Pele, Zico, Maradona, Rıdvan Dilmen ya da Arda Turan gibi ya da benim gibi yetenekli olabiliyor. Yani herkesin ileride yeni başladığı işte çok iyi olacağı gibi bir kural yok. Muratflash topluma oynama neyin ne olduğunu biliyoruz. İleride FWA awards'da adları geçecek tasarımcı olsalar da şu an sundukları şeyler iğrenç ötesi.
Bırak şimdi yaaa.. Yaptığın bi siteyi ortaya koysana o kada kendini övüyorsun madem... Millet bi site görsün...
28 yaşından sonra pek bir gelişme gösterebileceğini sanmam ama, umut fakirin ekmeğidir.

Seni ne ilgilendirirki...

webadisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akıl yaşta diil baştadır .. yinede eleştiriniz için teşekkürler .. ben sürekli gelişime açık birisiyim ..

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Arkadaşlar lütfen konuyu dağıtmayalım
Aksi takdirde konuyu kilitlemek zorunda kalacağım

@punisher89 üslbunuza dikkat edin yoksa uyarı alacaksınız

webadisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler .. en azından bir kişi resimleri güzel buldu ..

punisher89

Asistan
Reaksiyon puanı
3
@muratflash benden neden site tasarımı istiyorsun? web tasarımcısıyım dediğimi hatırlamıyorum

@kaberdey sen bölüm sorumlususun bana uyarı veremezsin ayrıca, mesajlarımda forum kurallarına uymayan hiç bir şey bulamazsınız, herkesin bir konuşma üslubu vardır benim ki de bu.

hepinize sevgiler iyi günler

ahsen2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bu benim ilk ücretsiz hostingden yararlanıp nete yerleştirmeyi başardığım bir işti.öncelikle beni çok eğlendirdi.2 inci 3 üncü 4 üncü denemelerim çok daha iyi olacak...nasıl yükleniyor ,nasıl yayınlanıyor onu öğrendim.en azından...fuzuli tartışmaya gerek yokki...
bu arada resim sayısını ve çözünürlüğü artırtım.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
11. Forum yazılarında küfür olmamalıdır. Özel mesaj ile üyeleri rahatsız etmek, küfürlü mesaj yollamak, rencide etmek yasaktır.
@punisher89 forum kullarından 11.cisi yukarıdadır. Senin yaptığının adı "rencide etmek"tir ve kurallara aykırıdır.

rencide etmek ne demek dersen buradan öğrenebilirsin.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
@muratflash benden neden site tasarımı istiyorsun? web tasarımcısıyım dediğimi hatırlamıyorum

hepinize sevgiler iyi günler

Arkadaşım senin yaşın genç olması itibariyle biraz fazla kanın kaynıyor galiba sanırım... Yoksa biz senle tartışmak filan istemiyoruz....

webadisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuda bana fikir veren siteleri irdeleyen herkese cok teşekkür ederim ..