Bu botlara karşı temkinli olun

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Size güvenlik uyarısı, bedava nitro vs. Gönderdiğini iddia eden botlara karşı dikkatli olun. Bir botu sunucuya eklerken hangi izinleri istediğine, discord un onaylayıp onaylamadığına ve kaç sunucuda ekli olduğunu kontrol edin.

Örneğin bu,

Komik olan, mesaj sonradan düzenlenmiş.

Gerçekten güvenlik sorunları varsa veya ücretsiz bir nitro var ise gönderici de şu rozet bulunmalıdır. Screenshot_2021-01-21-12-06-58.png

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Deneme için bir sunucu kurup alırsam bir şey olur mu?

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Discord güvenli bir ortam değil.Ben bile sunucuma bot alırken discordun onayladığı botları değil de çok popüler olan botları alıyorum.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
''Public'' sunuculara düşmemek niyetiyle. :)

Sunucusuna 14 yaşında kız katıldığında Discord moderatörleri:
Discord ile duyduğum en iyi mim mi denilir artık neyse :D Cidden her 1k ve üstü sunucularda sohbette mod ve 1-2 kız sürekli sohbet eder ve mod sürekli kızlara kur yapar ama kızlar özelden yazınca karşılık vermezler :D

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,846
Discord ile duyduğum en iyi mim mi denilir artık neyse :D Cidden her 1k ve üstü sunucularda sohbette mod ve 1-2 kız sürekli sohbet eder ve mod sürekli kızlara kur yapar ama kızlar özelden yazınca karşılık vermezler :D
Sanal kızları ve erkekleri ile dolu olan platform. Arkadaşlarım başka sunucuların moderatör kızlarına yazıp sunucu patlatırdı. Küfür etmek için gelenler var bir de. :D

Orası sanal bir platform olduğu için karşındaki herkes kusursuz olabilir. Çünkü onları görmezsin, sadece onlar kendini tanıtır. İsterse polis olduğunu söyler, isterse itfaiyeci falan. Onlar ne anlatırsa o olur, bu yüzden kızlarla erkekler garip bir ilişki kuruyor. Gençlerin garip garip enerji attıklarını gördüm. :D