Bu batarya nası olacak ?!

Bu konuyu okuyanlar

byarslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cümLeTen seLamın aLeyküm .
ArkadaşLar ben ıphone 4s almayı düşünüyorum fakaT geçenLerde akLıma bir şey TakıLdı ve size sormak istedim . Konu şu :
biLdiğim kadarıyLa ıphone ' nun arka kapağı açılmıyor şimdi cihazı aldığımda bana epey bir süre tam performans sağlayacak bir batarya verecek ama her şeyin bir sonu olduğu gibi bu bataryada bir gün ilk performansında ki gücünü kaybetip cihazım için bir probem yaratacak , şimdi bataryamı yenilemek istediğimde nereden temin edebilirim veya temin edebilrsem eski bataryamLa nasıl değiştirebiLirim ?!
sağLıkLı , mutLu , huzurLu saatLere dileğimLe cevaplarınzı bekLiyorum Tessekkürederim . :cursing::huh:

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
doğmamış çocuğa don biçilmez derler ya neyse telefoncularda satılıyor iphone 3 ün bataryasını youtubeden izlediğim video sayesinde kendim değiştirdim beceremezsen telefoncular 15-20 tl ye yapıyor.

tepekent42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kardeş onun açma kalemi var 25 dolar ondan alırsan batarya sıkıntısı olmaz diye diye düşünüyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
batarya ile veriyorlar kit olarak satiyorlar iphone 3gs suan olsaydi iyi olurdu bataryasi bitik bile olsa sarja takar gene kullanirdim.