Bu Ayın Açıkları

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,162
Microsoft, yayınladığı bir makale ile yeni yayınlayacağı yamaları ve bu yamaların koruyacağı yazılımları açıkladı. Listede, kritik açıklar da mevcut.

Her ayın ikinci Salı'sında yayınlanan güvenlik yamaları, bu ay önemli açıkları kapamayı hedefliyor. 14 Nisan 2009'da otomatik güncellemelerle gelecek olan bu yamalar ve etkiledikleri yazılımlar şöyle; Windows için ikisi kritik olmak üzere 5 yama, Internet Explorer için 1 kritik ve ofis yazılımlarından Excel için de 1 kritik yama.

:: Otomatik güncelleme yapıyor musunuz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Conficker belası haber olup teğet geçtiğinden bu yana herşey otomatikte ;)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ben valla orjinal xp kullanmıyom:DOffice de orjinal değil service pack 3 ü de kullandım sevmedim yani kökten skyxp yüklediğimiz bilgisayar service pack 3 ile eski haline döndü.Aynı sıkıcı görünüm geldi onun için birde öbür günelleştirmeler orjinal doğrulama falan her açıldığında orjinal değil diye ekran kara şimdi çözümle falan bunaltıyor insanı onun için başka güncelleştirme yüklüyom bulduğumda.Microsoft ta yavaş yavaş kötülenmeye başladı artık gerilere adım atıyor yavaş yavaş sanki birçok şeyi hatalı çıkmaya başladı.