Bu Adama Ne Oluyor Böyle?

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Dekan
Emektar
yalnız çok uyuz oldugum bışey var neden videonun arkasına dua koymuslar...Daha acıklı olsun diyemi!!!

Dinimizi istismar edio bunlar!

Greencher

Öğrenci
Bu adam hakkindan denilem iki sey var.
1.1 hafta sonra sahalara geri dondu.
2.Adam oldu.

Yani muallak internet bilgileri sonucta.Ama benim tahminim orda karnina geln darbe sonucu hoplayip ziplamakta.Cunku insan bu durumda nefes almaiyor ve nefes almak icin hoplayip ziplama ihtiyaci duyabiliyor.

Kendini yere attiktan sonrada omirligini zedelediginin kanaatindeyim.Cunku o en son arkaya dogru yigilma hareketi normal bir hareket degil bence..

RuNaL

Dekan
Emektar
bu haberlerde falan cıkmıştı nette konuşulmuştu arabistanda bir macta oluyor olay ve adam ölüyor

flood_77

Profesör
gecen gun youtube da seyretmıstım forumda gormek yenı kısmet oldu adam oluo ılgınc gercekten :S :L ;(

tunaxer

Öğrenci
Bu futbolcu ölmedi gencler, bosuna birbirinize girmişsiniz
Çarpışma etkisiyle boyundaki sinirlerden birinde connection kopması yaşamış, 2 hafta sonra maça çıktı bu adam...
Geçmiş olsun deyin...
Milleti de böuyle videoyla bilmemneyle korkutmayın
alıntı youtube da bi ark yazmıs widyo altına

YOUTUBEDEN ALINTI BİR YORUMDUR

tunaxer

Öğrenci
isot dedi ki:
ölmüstür heralde..
Bu futbolcu ölmedi gencler, bosuna birbirinize girmişsiniz
Çarpışma etkisiyle boyundaki sinirlerden birinde connection kopması yaşamış, 2 hafta sonra maça çıktı bu adam...
Geçmiş olsun deyin...
Milleti de böuyle videoyla bilmemneyle korkutmayın
alıntı youtube da bi ark yazmıs widyo altına

YOUTUBEDEN ALINTI BİR YORUMDUR

mehmet

Profesör
Emektar
bunun ölüp ölmemesinden ziyade bizim nasıl ve ne şekilde öleceğiz.
çünkü insan herkesin bildiği gib nasıl yaşarsa öyle ölür.
önemli olan son nefesimizi allahın razı olacağı bir şekilde verebilmek
cenabı hak tüm sdn üyelerine hayırlı uzun ömürler ihsan etsin

gorko

Asistan
Greencher dedi ki:
Bu adam hakkindan denilem iki sey var.
1.1 hafta sonra sahalara geri dondu.
2.Adam oldu.

Yani muallak internet bilgileri sonucta.Ama benim tahminim orda karnina geln darbe sonucu hoplayip ziplamakta.Cunku insan bu durumda nefes almaiyor ve nefes almak icin hoplayip ziplama ihtiyaci duyabiliyor.

Kendini yere attiktan sonrada omirligini zedelediginin kanaatindeyim.Cunku o en son arkaya dogru yigilma hareketi normal bir hareket degil bence..

haklı olabilirsin bende bir kere yere düştügümde nefesim kesilmişti ve sırtıma vurun fln diodum kendi sırtıma vuruyodum öyle bişi olabilir

warkortali

Profesör
Emektar
Ben üç harflilerle ilgili bişiler araştırırken denk gelmiştim bu video ya ilginç bişi bu :L

SDN Son Haberler

Son mesajlar