Bu 2 PC'den hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

By Maskley

Asistan
biliyorum 2 pcde çok şüpeli bu fiyata öyle şeyler vermeleri garip o yüzden size sormak istedim hangisini almalıyım?
bence bu:

ama buda olabilir

kararı size bırakıyorum🙂

byjoseph2

Asistan
hocam eğer illa ikisnden biri ise 1.sıradaki daha iyi gerek ssd gerek ram olarak ama bana soracaksanız ikisi de kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer bize bütçe belirtirseniz daha iyi pc var mı bakabiliriz

By Maskley

Asistan
Bu fiyata zaten başka monitör dahil 2500tl pc bulamadığım için son çare olarak bunlara bakıyorum :(
Ve çok bişey oynamıcam cs go ve fortnite falan düşük grafiklerde oynicam

edit: Bütçe 2500 civarı

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Bıraktı...
biliyorum 2 pcde çok şüpeli bu fiyata öyle şeyler vermeleri garip o yüzden size sormak istedim hangisini almalıyım?
bence bu:

ama buda olabilir

kararı size bırakıyorum🙂
İkiside 10 yıllık çöp kasalar. Almayın etmeyin.

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Bıraktı...
bence bu:

ama buda olabilir

kararı size bırakıyorum🙂
Biraz aşıp bunu al; AMD Ryzen 5 3400G 3.7GHz, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik ultra ayarlarda GTA 5 oynarsın.

MutluAslan

Doçent
Sakın bunları almayın
bence bu:

ama buda olabilir

kararı size bırakıyorum🙂

Herobrine

Profesör
Özel başlık
AhmetRyzen
Intel Pentium Gold G6400
MSI H410M A Pro
Kingston HyperX Fury 1x8 GB 2400 MHz
Seagate Barracuda 250 GB SSD
Xigmatek X Power 350W
Xigmatek Helios Rainbow

.

aliyasiny65

Profesör
Özel başlık
Intel i5 8GB Ram 240GB Ssd 500GB 4GB Ekran Kartı Oyun Bilgisayarı Fiyatları ve Özellikleri ne kadar 1.nesil işlemcisi olsa da ekran kartı 4 gb olduğu için cs go ve fortnite gibi oyunları oynayabilirsin yaklaşık 300 lira bütçen kalıyor bunu da 200 lira artırarak 500 liraya güzel bi mönitör alabilirsin sonra para biriktirerek işlemcini yenilersin
bi kere ekran kartı VRAM boyutuna göre değil mimariye göre hesaplanır yanlış bilgilendirmeyin insanları

aliyasiny65

Profesör
Özel başlık
R3 3200G-2200G , Gigabyte A320M S2H , X marka 2x4GB 2400Mhz Ram , X marka 500W PSU , X marka kasa , 120GB WD GREEN SSD. (Link atmaya biraz üşendim.) 1080P 75-60HZ mönütör.

bunları öneririm ikiside gerçekten harika ve uzun süreler idare edecek bilgisayarlar

By Maskley

Asistan
ben şuan dell inspiron 1545 kullanıyorum :D
size göre bunlar çöp bilgisayarlar ama bana şuan kullandığım bu pc yetiyo ama çok kasıyo o yüzden yeni pc almak istiyorum yani sonuç olarak inspiron 1545 den linkini attığım pc ye geçersem arada dünyalar kadar fark olur dime?

SDN Son Haberler

Son mesajlar