BTK & Ttnet & Şikayetim Var.com Üçlüsü

SincapHenry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Netlimisiz Paketimden 8Netlimitsiz'e geçiş...

İstanbul'a taşındığım için Ttnet hattımı kapatmak zorunda kaldım. Geçenlerde sms geldi. Şu kadar alacaklısınız diye. Bende bir yanlışlık var dedim galiba. Ofise gittim. Konuştuk ve bir yanlışlık olduğunu söyledi. Buraya kadar her şey normal. Fakat Ofis deki bayan ben sıkılmayım diye beni konuşturmaya başladı. O arada da bilgilerime bakıp işlemleri kontrol ediyordu derken benim aklıma 10 ay önce üst pakete geçiş yaptığım için tah. bozuldu bayağı bir para ödedim dedim. Bayağı da fazla gelmişdi 300 tl kadar. Bana bir yanlışlık olmasın üst pakete geçiş yaparsanız tah. bozulmaz dedi. Olur mu dedim. Bozuldu bende üst paket için tah. bozdum ve ceza ödedim. İstersen hata kaydı açalım dedi. Olur dedim. İçimden Allah'ım ne için geldim ne öğrendim dedim. Daha sonra şikayetimvar.com'a şikayet ettim. Bana 1 hafta sonra geri dönüş yaptır. Sizin ses kaydınızı dinledik fakat siz onaylamışsınız o yüzden ödeme yapamayız dedi. Bende Müşteri Hiz. beni yanılttı normalde tah. bozulmaması gerekirmiş dedim. Baktım bir sonuç çıkmıyor. Bende hemen BTK'ya ayrıntılı bir şikayet formu yazdım. Bugün bana döndüler ve siz haklısınız IBAN numaranızı verin hesabınız fazla ödenen yatıralım dedi. Ve koskoca Ttnet özür diledi. Eğer haklıysanız kesinlikle peşini bırakmayın.Beni burada sevindiren ikinci bir olay Devletin benim arkamda olması oldu. Korkmasalar ne paramı alabilirdim ne de özür.

Kazancım = 152 YTL ve Özür

lokiman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen katılıyorum. biz şikayetimizi nereye yapacağımızı bilmiyoruz. Fakat birkaç yıl öncesine kadar yapılan şikayetler bu kadar değer görmüyordu. Devlette büyük değişiklikler var. Benim ttnet reklamlarıyla başımdetteydi işte evede her modem başlamasında yada hat düşemsinden sonra reklam çıkıyordu. Btk şikayet ettim hem işyerimdeki hemde evimdeki internetten reklam gelmiyor.