Bruma ve Tudor krizinde yaşananlar

fragger

Müdavim
Müdavim
21 Ekim 2016
9,543
3,061
293
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Igor Tudor'un gelmesiyle Bruma arasında yaşanan krizin perde arkasında bambaşka bir durum ortaya çıktı.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Igor Tudor'un gelmesiyle Portekizli yıldız Bruma ile yaşanan krizin perde arkasında bambaşka bir durum ortaya çıktı. İşte yaşanan krizin bilinmeyenleri...

TUDOR'U DİNLEMEYİNCE...

Cuma günü yaşanan kriz şöyle gelişti... Son taktik idmanda as takımda oynayan Bruma'dan hocası savunma oyuncularına yardım etmesini ister. Ancak Portekizli art arda iki pozisyonda bunu yapmaz. Bunun üzerine Tudor, Bruma'yı yedek takıma gönderdi.

3c96afeb6b8d1c4dea70d2de00fa660b_tudor-2png.png

Portekizli futbolcunun Tudor tarafından kadroya alınmadığı düşünülmüş, 1-1'lik beraberliğin ardından ise Tudor bu bu nedenle eleştirilmişti. Ancak olayın perde arkasında bambaşka bir durum var...

"SENSİZ GİTMEK İSTEMİYORUM"

Tudor bu kez Bruma'ya, "Rize'ye sensiz gitmek istemiyorum. Bu bizim için çok önemli bir maç" der. Ancak Bruma "Gelmiyorum, oynamayacağım. Canım sıkkın"yanıtı verirdi. Tudor, son kez "Otobüste seni bekliyorum. Sensiz gitmek istemiyorum" diyerek odadan ayrılır. Ancak Bruma buna rağmen otobüse gelmedi.

Kaynak : Bruma ve Tudor krizinde yaşananlar

denissMDTV

Asistan
20 Şubat 2017
359
127
43
koyu bir taraftarım her sene formaları deplasman ve ev sahibi alırım..maçlara aktif katılırım ama bu bruma tarzı oyuncuyu izlemek kadar canımı yakan şey yok ..fiyatın belli oyuyorsun e neden insan olmuyorsun.Bir futbolcunun egosu takımın önüne geçtiği anda kapı gözükür

Temennim Bruma gitsin artık o_O