Braga 4-1 Fenerbahçe - Maçın Özeti, Golleri | 17 Mart 2016 Perşembe

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Braga 4-1 Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Rövanş Maçı

Fenerbahçe ilk maçta 1-0 mağlup ettiği Braga'ya rövanş maçında 4-1 mağlup olarak Avrupa Ligi'ne veda etti.

Maçın özetini izlemek için tıklayınız...

(.mp4)

ivan111.jpg

Hırvat Hakem Ivan Bebek'in kararlarıyla damga vurduğu maçta Braga'ya galibiyeti getiren golleri Ahmed Hassan (11'), Josue (69'- pen), Nikola Stojiljkovic (74') ve Rafa Silva (83') kaydetti.

Fenerbahçe'nin tek golü ilk yarının uzatma dakikalarında Alper Potuk'tan geldi.

Fenerbahçe'de Mehmet Topal (67'), Alper Potuk (87) ve Volkan Şen(90+5) kırmızı kart gördü.

Hırvat Hakem ilk yarının sonunda Pereira'yı da tribüne yolladı.

Maçı 4-1 kaybeden Fenerbahçe, Avrupa'ya veda etti.

BRAGA-FENERBAHÇE: 4-1

STAT:
Municipal
HAKEM: Ivan Bebek

BRAGA: Matheus, Baiano, Andre Pinto, Boly, Goiano, Josue, Mauro, Vukcevic (Dk. 73 Santos), Rafa Silva, Stoiljkovic (Dk 90 Augusto), Ahmed Hassan

TEKNİK DİREKTÖR: P. Fonseca

FENERBAHÇE:
Volkan Demirel, Şener Özbayraklı, Alves, Kjaer, Caner Erkin, Mehmet Topal, De Souza, Nani (Dk. 72 Volkan Şen), Alper Potuk (Dk. 73 Kadlec), Diego, Van Persie (Dk. 78 Fernandao)

TEKNİK DİREKTÖR
: V. Pereira

GOLLER: Dk. 11 Ahmed Hassan, Dk. 69 Josue (penaltıdan), Dk. 74 Stoiljkovic, Dk. 83 Rafa Silva (Braga), Dk. 45+1 Alper Potuk (Fenerbahçe)

KIRMIZI KARTLAR: Dk. 66 Mehmet Topal, Dk 87 Alper Potuk, Dk. 90+5 Volkan Şen (Fenerbahçe)

SARI KARTLAR: Dk. 31 Van Persie, Dk. 44 De Souza, Dk. 66 Volkan Demirel, Dk. 79 Caner Erkin (Fenerbahçe), Dk. 49 Josue, Dk. 79 Stoiljkovic (Braga)

Son düzenleme:

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Hakemin maça etki ettiği böyle bir maç izlememiştim uzun zamandır.
Hakem resmen bilenmiş gibiydi.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
O hakeme etmediğim küfürler kalmadı sinir krizi geçirdim burda. İnşallah bulur belasını ve meslek hayatı biter.

Son düzenleyen moderatör:

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Yazık oldu. Her ne kadar hakem hataları olsa da. Nani'de yaktı bizi.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Maç
1 hakem müsvettesi
2 pareira
3 nani
4 alves
5 volkan demirel

Yüzünden gitmiştir. Geçmiş olsun Fenerbahçe. Üzüldüm gerçekten.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Nani mani bahane, o haksız penaltıyı verip topalı attığı an maçı bitirdi zaten hakem. Uygun küfrü bulamıyorum hepsi iltifat kalıyor. Diyecek söz yok...

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Hakem kötüydü verdiği kararlar ilk baştaki ofsayt hadi zor pozisyon da o penaltı pozisyonu garip keşke fenerliler kendilerine hakim olsalardı belki çevirebilirlerdi .

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Hakem kötüydü verdiği kararlar ilk baştaki ofsayt hadi zor pozisyon da o penaltı pozisyonu garip keşke fenerliler kendilerine hakim olsalardı belki çevirebilirlerdi .
Abicim daha ne kadar hakim olsun adamlar, sabır sabır da bir yere kadar. Ben ekran başında delirdim az daha televizyonu parçalayacaktım Volkan Şen'in yerinde olsam o hakemi dövmeden o staddan ayrılabilir miydim bilmiyorum. Bu kadar göz göre göre yapılmaz, yazık gerçekten yazık.

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Abicim daha ne kadar hakim olsun adamlar, sabır sabır da bir yere kadar. Ben ekran başında delirdim az daha televizyonu parçalayacaktım Volkan Şen'in yerinde olsam o hakemi dövmeden o staddan ayrılabilir miydim bilmiyorum. Bu kadar göz göre göre yapılmaz, yazık gerçekten yazık.
öncelikle abicim nedir dediklerine dikkat et cevap yazıcaktım ama vazgeçtim blocked.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Fenerbahce defansi cok gafil yakalanmis bu sefer. Böyle bir macta adam tutmasini beceremiyorsan diyecek bir sey yok.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Maçı izlemedim ama az önce özete baktım hakem resmen Fenerbahçeyi yemiş.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Arkadaş adamların sistemi yok kötü futbolu var ama biz onlardan daha kötüyüz top mu oynuyoruz sanki.O Topalın kırmızı kart pozisyonu zaten gereksiz madem penaltı vereceksin kırmızı kart senin neyine hakemin bariz maçı katlettiği ortada inşallah futbol meslek hayatı biter

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Hakem rezalet, futbol rezalet . Vakit kaybı

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Yetki elinde olup da adaletsiz yönetenlerin ahirette vay haline..

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Karaktersiz insanlarla dolu olan uefanın atadığı karaktersiz bir hakem müsvettesi...Allah biliyor kimin hakkının yendiğini...