Bozuk CD'leri Kurtarın

Erdem Yener

Asistan
Bozuk bölümlere sahip CD, DVD ve disketlerinizin içerisinde yer alan dosyalarınız için CDCheck en büyük kurtarıcınız olacak.

Türkçe dil desteği ile kullanabileceğiniz CDCheck, bozuk sektörlü CD, DVD ve disketlerinizin içerisindeki verileri kurtarmanız konusunda ilaç gibi bir yazılım. Optik disklerinizin yanında sabit diskiniz içerisinde bulunan tüm sürücüleriniz için de aynı işlevi gören CDCheck aynı zamanda iki klasörü birbiriyle karşılaştırarak aradaki farklılıkları da gösterebiliyor.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.​

Hata denetimi işlemi sonunda kullanıcılara ayrıntılı rapor sunuluyor. Bu rapordaki istediğiniz bozuk dosyayı seçerek Kurtar butonuna tıkladığınızda yazılım dosyanızı belirlediğiniz konuma sağlam bir biçimde gönderiyor. Dosya kurtarma konusunda başarısı ise hiç de küçümsenmeyecek bir oranda bulunuyor.

İndirin

Yazılım 30 günlük kullanım kısıtlamasıyla geliyor. 30 günden sonra da kullanıma devam etmek isterseniz buradan CDCheck'in lisansını herhangi bir ücret ödemeden alabilirsiniz.

::
Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,5 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Mitja Perko
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net
 

Serkannd

Profesör
Emektar
yau cd mi kaldı :whistling:

sadece 700 mb cd olarak düşünme dvd leride düşün ayrıca herkeste dvd player yok hatta yakın çevremde hiç yok herkeste vcd var..

film izlemek isteyince herkesi bilgisayarın başına toplayamadığım için ya tvden yada vcd den izlemek gerekir..
 
Üst