Boyum uzar mı

ismim yok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyum 164,1 ay sonra 14 yaşına gireceğim.Arkadaşlarımın çoğu benden uzun sürekli dalga geçiyorlar.Aslında annemin ve babamın boyu kısa değil ben neden bu kadar kısayım anlamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,548
Boyum 164,1 ay sonra 14 yaşına gireceğim.Arkadaşlarımın çoğu benden uzun sürekli dalga geçiyorlar.Aslında annemin ve babamın boyu kısa değil ben neden bu kadar kısayım anlamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Ergenliğe geç girmişsin bende senin yaşında aynı durumdan muzdariptim 16 yaşımda 1.67 idim şuanda 25 yaşındayım boyum 1.77
2022 yılındayız halen boyum uzar mı diye forumlarda konu açmak saçma ve boş geliyor. Sana tavsiyem fitness'a başla kas kütleni arttır vücuduna yatırım yap 16 yaşındasın zaten boyun uzayacak ama ne kadar uzar bilmiyorum sonuçta ben kâhin değilim bir de beslenmene dikkat et her öğün protein karbonhidrat ve yağ tüket bunu da spor ile destekle gelişeceksin. Arkadaşlarına gelirsek boşver istedikleri kadar dalga gecsinler zaten liseden sonra görüşmeyeceksin arkadaşların senden uzun cünkü onlar ergenliğe senden önce girmisler ve genetik olarak şanslılar unutma boy %90 genetiktir hadi kal sağlıcakla