Böyle Devam Ederse Ciddi Ciddi Forumu Bırakacağım Artık..!!

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Forum ana sayfasına girer girmez eğer ses yüksek ise bir anda oynatmaya başlayan youtube videolarınızdan bıktım yeminle. Bazen ummadık anda başlıyor hoparlör yada kulaklık sesi yüksek ise adamı yerinden hoplatıyor. uBlock origin ile engelledim ama işe yaramıyor. Bazen engelliyor videoyu bazen yine otomatik olarak oynatmaya başlıyor. Böyle devam ederse bırakacağım artık forumu. Yetkililere de sesleniyorum. Forum sakinleri olarak bu konudan çok şikayetçiyiz. Bizi görmezden gelir devam ederseniz kusura bakmayın ama foruma girmeyiz bir daha.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
modlar uyuyor kanka illa etiketlemen lazım sdn adminleri süs gibi bişey

Forum cidden ölü konumda artık hit oranı da epey düşüktür tahminimce. Sıkıldım yeminle foruma girmek bile istemiyorum artık ana sayfayı açar açmaz hemen video da açılıyor ses yüksek ise adam korkuyor bir anda.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Video için auto play özelliği yok, eğer YouTube hesabınızda açık ise o yüzden otomatik oynuyor. Ayrıca video player yerine yönlendirme sistemine geçilecektir.

ChaosBoost

Profesör
Reaksiyon puanı
696
Bir süre bıraktım forumu.
Aşırı aktiflik azalmış.
Ayrica konulara cevap veren yok.
Verenler saçma sapan cevaplar veriyor.
Ayrica 1 ay geçmeden konuya yanıt yazınca da hortlattin diye laf falan ediyorlar.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Video için auto play özelliği yok, eğer YouTube hesabınızda açık ise o yüzden otomatik oynuyor. Ayrıca video player yerine yönlendirme sistemine geçilecektir.

Dediğim gibi buna çözüm bulunmaz ise maalesef yıllardır kullandığım forum profilimi tamamen bırakacağım.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
eğer YouTube hesabınızda açık ise o yüzden otomatik oynuyor.
Microsoft Edge'de eklenti kullanmadan video otomatik oynatımı kontrol edilemiyor. Hesaba giriş yapılıp yapılmasından bağımsız bir durum. İlkin sadece Chromium tabanlı tarayıcılarda bu şekildedir diye düşünüyordum ancak sadece Edge'de durum bu şekilde.