Boya Kutusuna düşen telefon ne kadar masraf olur

Bu konuyu okuyanlar

Halil4163

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Beyler benim telefon uyurken boya kutusuna düştü. Sabah farkettim. Yaklaşık 6 saat boyada kaldı. Temizledim boyayı filan ama mikrofon, kulaklık, şarj yerinden sizce boya içeri çok sızmışmıdır. Cihaz resmi note 11 pro.temizledikten sonra 24 saat kulladım. Aşırı ısınma vs. Dila yok ama sadece mikrofon ve hoperler sıkıntılı cızırtılı ve az geliyor sizce ne kadar masraf girer. Boya ankarta filan sızmışmıdır

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,849
Telefon çalışıyorsa sorun yok. Sadece ustaya götür mikrofon ve hoparlörlerin peteklerini temizlesin. Eğer temizlenecek durumda değilse yeni petek takar.

Halil4163

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefon çalışıyorsa sorun yok. Sadece ustaya götür mikrofon ve hoparlörlerin peteklerini temizlesin. Eğer temizlenecek durumda değilse yeni petek takar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonda bir sıkıntı yok ama yinede gönderdim resmi distribütöre mikrofon ve hoparlör temizlemesi kaça patlar ve değiştirmesi kaça patlar
Bide evofone deneyimin olduysa nasıl bir hizmet veriyor memnun kaldın mı

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,849
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonda bir sıkıntı yok ama yinede gönderdim resmi distribütöre mikrofon ve hoparlör temizlemesi kaça patlar ve değiştirmesi kaça patlar
Bide evofone deneyimin olduysa nasıl bir hizmet veriyor memnun kaldın mı
Ben Baküde yaşıyorum. Malesef bu sorularının cevabını bilmiyorum. :(

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Beyler benim telefon uyurken boya kutusuna düştü. Sabah farkettim. Yaklaşık 6 saat boyada kaldı. Temizledim boyayı filan ama mikrofon, kulaklık, şarj yerinden sizce boya içeri çok sızmışmıdır. Cihaz resmi note 11 pro.temizledikten sonra 24 saat kulladım. Aşırı ısınma vs. Dila yok ama sadece mikrofon ve hoperler sıkıntılı cızırtılı ve az geliyor sizce ne kadar masraf girer. Boya ankarta filan sızmışmıdır
redmi note 11 pro IP53 ile suya ve toza dayanıklıdır gorilla glass 5 ile korunuyor birde boyanın derinligine baglı sana pahalıya patlması

Halil4163

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
redmi note 11 pro IP53 ile suya ve toza dayanıklıdır gorilla glass 5 ile korunuyor birde boyanın derinligine baglı sana pahalıya patlması
20cm filanda boya yüksekliği telefonu çaldırarak buldum. Yani iç sistemi bozulmuş olamaz bence tam bilmiyorum kasma, donam, aşırı ısınma filan yok 24 saat kulladım temizledikten sonra yinede verdim resmi distribütöre tamir için İnternette hakkında çok şikayet var bana düzgün bir tamirci gelir inşallah

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Cihazı sök ve ya söktür hemen.İçindeki boyaların aşındırmadan temizlenmesi lazım.

Halil4163

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Anakarta gitmezse belki...
Anakarta gitmez bence ama resmi distribütör evofone olduğu içinde tedirginim birsürü kötü yorum var hakkında ne yapmam lazım sence herhangibir tamirci de mi değiştirsem mikrofon ve hoperler soketini yoksa resmi distribütör olan evofeneye mi vereyim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Anakarta gitmez bence ama resmi distribütör evofone olduğu içinde tedirginim birsürü kötü yorum var hakkında ne yapmam lazım sence herhangibir tamirci de mi değiştirsem mikrofon ve hoperler soketini yoksa resmi distribütör olan evofeneye mi vereyim
Bence diye bir şey yok.Sıvı bu.Bir de daha kullanıyorum diyorsunuz.Batarya'ya felan gitmiş olma ihtimali %90.