Boşuna ban yedim

Bu konuyu okuyanlar

Z

zfyl

SDN Okuru
Ama @wittroc sana buradan sesleniyorum! Hakkın helal olsun! Bana o kadar konularda yardımcı olduğun için teşekkürler. Kızdığım şeyler siz değil kurallar. Ve diğer tüm herkesin Hakkı Helal olsun! Hakkınızı Helal Edin!

L

leondayı

SDN Okuru
Ama @wittroc sana buradan sesleniyorum! Hakkın helal olsun! Bana o kadar konularda yardımcı olduğun için teşekkürler. Kızdığım şeyler siz değil kurallar. Ve diğer tüm herkesin Hakkı Helal olsun! Hakkınızı Helal Edin!
Hakkımız helal olsun hocam iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım. ? - Leon Dayı

Z

zfyl

SDN Okuru
Hakkımız helal olsun hocam iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım. ? - Leon Dayı
seviliyorsunuz leon dayı. burada 1000 mesaj yapmak için sabahtan gece 12 ye kadar mesaj yazmakla uğraşmıştım. 1 kere bir günde 100 mesaj iddiasına girip yapmıştım. çok güzel zamanlardı. ama hayırlısı olsun. iyi ki sizi tanıdım leon dayı. iyi ki herkesi tanıdım. @wittroc @Nixc0r @xYavuz @Jarvisit
@Jarvisit reis senden çok özür diliyorum. bir gün yolum ofise düşerse diye söylemek istedim. discord üzerinden isteğimi reddettin son çare olarak burayı buldum.
burada kalbini kırdığım ve sinirlendirdiğim tüm insanlardan özür diliyorum. hakkınızı helal edin.
@Kayn seni bile seviyorum ya. herkesi çok seviyorum. arada bakarım buraya. şimdilik görüşürüz.