Borussia Dortmund

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
2 Ekim 2012
1,498
1
0
Arkadaşlar Borussia Dortmund için hangi dizilişle çıkıyorsunuz? Hangi oyuncularla değişiklik yapıyorsunuz? Detaylıca yazarsanız..

Bide gol sevinçlerini kullanamıyorum. Takla atmayı bilen varsa yazarsa çok sevinirim.(klavye için)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,

Benim dizilim şu şekilde soldan sağa

Forvet:Lewandowski
İleri ortasaha:Reus Götze Blaszczykowski
DM:Nuri, İlkay
Defans: Santana, Hummels, Subotic, Piszczek
Kale:Weidenfeller

Sanırım dortmundun kendi dizilimi de bu.
Santana yerine schmelzeri çok denemedim, santana takoz ama işe yarıyor baya. Baştan sol bekti diye hatırlıyorum oyunda sonra CB'ye çevirmişler, orjinalse oyunun görürsün.

Dortmund benim asıl takımım, savunması mükemmel, hücum adamları da çok iyi, daha iyisi tam bir takım. Gücü real barca kadar görünmeyebilir ama onlardan tek eksiği takımda messi ronaldo gibi adam olmamasıdır ama onu da diğerleriyle çözebiliyorsun.

Aretios

Profesör
13 Kasım 2009
3,815
3
218
valla ben FIFA da Real Madridle oynarım dizilişimi sorarsan eğer 4-2-3-1

kaleci : tabiki casillas
savunma : ramos pepe r.albiol marcelo
on libero : khedira - alonso
orta : dimaria - benzema - m.özil
forvet : CR7 (ölüsü yeter) :D :D

tastepeli

Öğrenci
13 Şubat 2011
4
0
0
Ben fifa da kariyer oynuyorum 3. sezonum 4-2-3-1 oynuyorum.
kaleci m. ter Stegen
defans scmelzer, Hummels, Subotic, Piszczek
orta saha götze , ilkay
neymar ,reus , aguero
forvet
Lewandowski

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Korsan oyun demekki, yoksa albiol yerine varane'ı koyardın :D
Fifa sürekli oyuncuları güncelliyor, hatta haftalık performnanslarını da geçici olarak oyuna yansıtıyor.
Alabilirseniz orjinal oyun üretirim, tercih meselesi gerçi ama kariyerlik yerine ultimate team öneririm.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
2 Ekim 2012
1,498
1
0
Valla bende korsan oynuyorum :D Nuri bile yok :D

Marco Reus'u CF oynatıyorum LM'ye Götzeyi koyuyorum. Normalde Götze Cam, Reus LM oynardı bende. Sonradan bu taktiği denedim baya gole gittim.

Bide arkadaşlar gol sevinçlerini kullanıyor musunuz? Bana takla lazım Reus ile atıcam da:)