Bordeaux'ya Bileniyor

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Kayserispor maçında oynamak istese de Skibbe tarafından kadroya alınmayan Harry Kewell, Antalya deplasmanına götürülecek. Fransa’da ise ilk 11’de sahaya çıkacak.

kewell17.jpg

Galatasarayımızın yıldızı Harry Kewell gün sayıyor. 7 Aralık 2008’de oynanan Ankaragücü maçında sakatlanan ve o günden beri formasına hasret kalan Avustralyalı oyuncu, Skibbe engeline takıldı. Alman hoca, Bordeaux ile 18 Şubat’ta oynanacak UEFA Kupası 3. tur ilk maçında tecrübeli oyuncunun tam kapasiteyle hazır olması için, Kewell’ı Kayserispor maçında kadroya almadı.
Kayserispor’a karşı oynamak isteyen ve bu maçta görev alması halinde Avustralya Milli Takımı’na çağrılacağını ifade eden Kewell’ı, Skibbe önündeki zorlu karşılaşmaları düşünerek riske etmedi. Bu hafta Antalyaspor ile deplasmanda oynanacak zorlu maçın kadrosuna alınması beklenen Avustralyalı yıldızın, Bordeaux önünde büyük ihtimalle ilk 11’de sahaya çıkması yönünde planlar yapılıyor.

Taraftarı özledim
Sarı kırmızılı taraftarlarımızın da sevgilisi olan Kewell, "Seyircimizi çok özledim. Futboldan uzak kalmak çok üzücü. Sakatlığımı atlattım. Her geçen gün daha da güçleniyorum. Bordeaux maçını iple çekiyorum. O karşılaşmayı önüme hedef koydum. Avustralya Milli Takımı’ndaki hocam Pim Verbeek, sakatlığıma çok üzüldü. Bana ihtiyaçları olduğunu söylüyordu. Skibbe, beni düşünerek Kayseri maçı kadrosuna almadı. Ben oynamak istiyordum. Kendimi hazır hissettim. Ama son karar hocamındır" dedi.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Kewel futbolcu olarak çok iyi bi oyuncu insan olarak ise beyfendi türkiyeyi seven bir insan Havalı biri diil Bunun için kewelli yabancı olarak daha fazla seviyorum :)

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Biz de özledik seni Kewell.İlk yarının son haftaları gelene gidene 3-4 atıyorduk :D

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ligde falcı büyücü taraftar grupları var büyü yapıyolar eminim :D Yoksa 3-4 atmaya devam ederdik

ridvan1452

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hadi kewell bekliyoruz
o efsane dortluyu sende gel tam oslun

arda lincoln baros kewell

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Buluşmaya az kaldı. Savulun Kewell geliyor. :D

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Bu adama bayılıyorum yaa, çok özledik seni Kewell...