Bölüm Sonu Canavarı

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
2020 bir bitmedi.Keşke hemen bitse de kurtulsak.Bakalım daha neler olacak.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Mersin Anamurda yanıyormuş

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Hayır anlamadığım bir şey var: Medya bu yangınları niye duyurmuyor? Twitter olmasa haberimiz yok. Ortada sıradan bir doğal afet yok. Ormanlar yakılıyor.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Hayır anlamadığım bir şey var: Medya bu yangınları niye duyurmuyor? Twitter olmasa haberimiz yok. Ortada sıradan bir doğal afet yok. Ormanlar yakılıyor.
Yandaş kelimesinin tam anlamıyla ifade edilebileceği durum giriyor ortaya burada. Ondan dolayı gösterilmiyor. İnternette bile kaç tane videoya denk geldim. Bizim Dünya reisi, telefonla arayıp haber kaldırtıyormuş önceleri. Yayınlayacak olan yerleride kontrol altına almışlardır onlar.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yandaş kelimesinin tam anlamıyla ifade edilebileceği durum giriyor ortaya burada. Ondan dolayı gösterilmiyor. İnternette bile kaç tane videoya denk geldim. Bizim Dünya reisi, telefonla arayıp haber kaldırtıyormuş önceleri. Yayınlayacak olan yerleride kontrol altına almışlardır onlar.
Kimisi yeni site, fabrika inşa etmek için örtbas eder kimisi bambaşka sebeblerden ya da çevre kirliliğinden orman yangını meydana gelir.

Açıkçası gündemde yapılacak açıklamalara şimdiden inanmıyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Benim şahsi fikrim bu ormanlar KOBANİ TUTUKLAMALARINI bahane göstererek PKK destekçileri ve taraftarları tarafından yakılıyor. Yakın zamanda zaten çeşitli HDP'li belediyelerde tutuklamalar oldu ve 7 HDP li vekilin dokunulmazlığının kaldırılıp Tutuklanması gündemde.
Bunlara misilleme olsun diye yakıyorlar ormanları alın görün diye. Gene Şahsi fikrim basın TERÖR PROPAGANDASI OLMASIN diye bu haberleri pek göstermek istemiyor... Ama genede çoğu haber sitesinde haberler var.

Not: Teroristtin bile ahlaklısı lazım ülkeye. Ulan yaktığın orman gene senin için var orada ailenin çevrenin faydalandığı orman. Sanki oraları sadece Türkler kullanıyor Kürt yok Hatay'da İskenderund Maraş'ta... Gerçekten yazık güçleri sadece savunmasız halka veya kendini koryamayan ağaçlara yetiyor. Bölgelerde SİHa dolaştırılıp kundakçılık yaptığı tespit edilen direk vurulmalı bence. Ne uğraşacan tutuklamak ile flan.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,560
Bölüm sonu canavarını yenersek mario gibi prensesimizi mi bulacagiz acaba ? ??

Son mesajlar