Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler | Bölüm Kuralları

YasO

Asistan
Reaksiyon puanı
10
O zaman TFF'nin sayfasını açalım ne kadar profesyonel kulüp varsa hepsini ekleyip sabit yapalım. :)

O saydığın kulüplerin taraftarlarının toplamı %95'lik kesimi kapsıyor neredeyse.

cünkpüü onlar istanbul takimi
cünkü onlar 3 büyük dimi

ben bu görüse herzaman tepkili oldum bunun sizinle alakasi yook

bence eger bir platforum aciliyorsa ve büyük diye adlandiran takimlar kiyiliyorsa bunun tek nedeni forumu dogru düzgün anlatamayan yönetenlerdenidr

cünkü hicbir konuda ayrim yapilmazken örnek verim magazinde hicbir sanatciyi kyiirmazkenyada dizi bölümde diyebiliyormusunuz o ana kanal degil acmayin konu cok sacma bi düsünce bunu neden futbolda yapamiyorsunuz hepsini tek bölüme cekip alt konu acip sabitliceksiniz bukadar basit bir islemi abartmak anlamini vermiyorum burasi tff degil ...ve herseyin bir ilki vardir...

ben cekisen yüzdeye degil yürege bakarim...biz osmanlidan geldik osmanlimin savasdigi topraklarda ölücez biz nasil forumlarimizda bursaya ait funpagelerimizde ayrim yapmiyorsak sizde yapmayin bence

size emir ettigimi düsünmeyin asla öyle bir niyetim yook ama ben 3 ana forum yönettim biriside futbol adina aacmisdim ve gazetelere dai cikdi bi bursa taarftari olarak en yakin bilgileri ben ekledimo takimi tutmadigim halde ve forumu üst seviyeye tasidim neden ben futbol bursa asigim ve asla insanlar icinde ayrim yapmadim

ayni sekilde bursada yapmiyor bi düsün istanbulda bursa store varmi

ama bursada bi gs bi feneriumu görebilirsin bu insanlarin halkin sicakligilya alakali bu sadece bursamda böyledegil diger anadolu yerlerindede böyle...

bu düsüncenin degisme vakti gelmisdir

böyle birsey bitek TÜRKIYEDE Var

almanyada asla böyle birsey yook

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Cidden Yasemin ne kadar da güzel özetlemiş Alia bana sözün vardı hatırlarsan kaldı ki ilgilenemedim mileti toplama için ama bugun soylediklerim hemen geldi
Oradaki Eskiye ne demeli arada dağlar kadar fark var.
Bursaspor dünyanın en büyük şehir takımıdır
Bursasporu sıradan bir takımla bir tutma hakkınız yok
Bu yüzden buraya sabit paylaşım için bizim de bir alanımız mekanımız olmalı buna hakkımızın oldugu apaçık ortada.
Saygılar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Daha önceden açılmış olan Trabzonspor ve Eskişehirspor da mı İstanbul takımları? Ayrıca İstanbul takımı olmaları sizi bu kadar çok öfkelendirmesin. Çık dışarı 10 kişiye sor en az 9'u bu büyük takımları tuttuğunu söyler. Bir nevi bu arz ve talep meselesi.

Ben mesela Galatasaraylıyım ve İstanbul'da oturuyorum. İstanbul'da oturuyorum diye İstanbulspor'u tutacak halim yok. Her kulübün mazisi ayrıdır. İnsan kendine yakın hissettiği kulübü seçer ve deyim yerindeyse O'na aşık olur.

İnsanlar böyle yapmışlar ki taraftar bazında bu kadar büyük kulüpler olmuşlar. Madem siz de büyük takım olmak istiyorsunuz o zaman yöneticilerinize söyleyin iyi konsantre olsunlar bu işe. Para yatırsınlar, iyi oyuncu alsınlar, medyayı kullansınlar vs. vs.

İstanbul'da Bursaspor'un mağazını açsan sana niye açıyorsun demezler. Sizin orada bizim takımların mağazası varsa bu da o takımların orada taraftarlarının olduğunu gösterir. Bursaspor'da sadece Bursasporlu insanlar yok herhalde. :)

Neyse konu fazla uzamasın. Şu an için sabit başlık düşüncemiz yok. Siz paylaşımlarınıza devam edin. Bunun için sabit başlıklara gerek yok.

Saygılar, sevgiler arkadaşlar. :)

Bu arada hocam ben sana başlık açacağım diye söz vermedim, duruma göre bakarız dedim. Duruma bakıyorum ve şu an için böyle bir şeye gerek yok diyorum. ;)

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Daha önceden açılmış olan Trabzonspor ve Eskişehirspor da mı İstanbul takımları? Ayrıca İstanbul takımı olmaları sizi bu kadar çok öfkelendirmesin. Çık dışarı 10 kişiye sor en az 9'u bu büyük takımları tuttuğunu söyler. Bir nevi bu arz ve talep meselesi.

Ben mesela Galatasaraylıyım ve İstanbul'da oturuyorum. İstanbul'da oturuyorum diye İstanbulspor'u tutacak halim yok. Her kulübün mazisi ayrıdır. İnsan kendine yakın hissettiği kulübü seçer ve deyim yerindeyse O'na aşık olur.

İnsanlar böyle yapmışlar ki taraftar bazında bu kadar büyük kulüpler olmuşlar. Madem siz de büyük takım olmak istiyorsunuz o zaman yöneticilerinize söyleyin iyi konsantre olsunlar bu işe. Para yatırsınlar, iyi oyuncu alsınlar, medyayı kullansınlar vs. vs.

İstanbul'da Bursaspor'un mağazını açsan sana niye açıyorsun demezler. Sizin orada bizim takımların mağazası varsa bu da o takımların orada taraftarlarının olduğunu gösterir. Bursaspor'da sadece Bursasporlu insanlar yok herhalde. :)

Neyse konu fazla uzamasın. Şu an için sabit başlık düşüncemiz yok. Siz paylaşımlarınıza devam edin. Bunun için sabit başlıklara gerek yok.

Saygılar, sevgiler arkadaşlar. :)

Bu arada hocam ben sana başlık açacağım diye söz vermedim, duruma göre bakarız dedim. Duruma bakıyorum ve şu an için böyle bir şeye gerek yok diyorum. ;)

Bir TS bi Es kadar kadrimiz kıymetimiz yoksa helal olsun diyorum kardeş sana.
Ayrıca da moralim çok bozuldu.
Bizim orada itibar olarak bile yer almamız gerek kalkıp size çok zor bir şey istemiyoruz!
Biz mecbur değiliz FB li GS li olmaya bunu anlayın!
Böyle yaparak da Anadoluyu kısır döngü içine sokmaya çalışanlarla paralel bir hizmet içine giriyorsunuz, daha fazla konuşmak istemiyorum hayırlı geceler emin ol forumuna yarın epey Bursalı vatandaş gelecek ama bu mantıkla benim insanları davet etmemin de bir anlamı yok.
Saygılar

YasO

Asistan
Reaksiyon puanı
10
valla alia bu görüntü kirliginden baska birsey olmaz asla takim icin demiyorum

forumda düsünsene hersey yaprak yaprak oysam o yapraklari agacda görmek da gzl olur

bence konular tek bölümde toplanmasi gerekir öyle etrafa sacilmis kagit parcalari gibi olmaz

bir kitap bile sayfalarina bagli sekilde yapilir ve düzenli durrur bu forumun görseliigi acisindanda iyi olucakdi

görüsüne saygi duyuyorum

sunuda belirtim.....sana maalesefki alt yapiyi zamaninda iyi olusduramadik ve fener gibi alt kasamizda olmadi yada baska takimlar gibi...

bi düsün aziz yildirim nerelerden getiryor paralari bunlar bizi alakadr etmedi etmicekde cünkü herseyin farkinda olan biz hicbirinden korkmuyoruz......korkmucazda gördükkü bizimle ayni seviyedeler kimse maca baslarken parasiyla baslamaz ama insanlari hakemelri tffyi baski altinaalaark bazi seyleri yapmaya calisiri ve basarir buna biz ayak bilegi gücü degil beyin gücü degil alin teri degil....baska sey diyoruz ama söylemeye deymze

senin gel istanbul takimini tutda demiyoruz beni alakadr etmez senin takimin ben kendi takimimdan sorumluyum...

ama eger sana burdakinin fazla bursa üyesi bulursam ozaman isde is cigrindan cikar...bence ess nasil acdiysaniz bursaizda ayni saygiyi bekleyenlerdenim

bayan taraftari olarak....kaldiki kendi funpagelerimiz var haklisin orda zaten gereken calismalar yapiliyor ama biz kardesiz düsman degiliz ve herseyi karsitirmayin ....cok karsitirliyor .....neyse dicegim bukadar ama bu dediklerim sizin görüslerinizi degistirmicekdir bunu görebiliyorum
eminsiniz cünküverdiginiz kararda

bizde en cok paylasimi yaparak calismayi yaparak ne kadar inatci ve seviyeli ve saygiyla takimizi savundugumuzu sizede gösterecegiz......

simdilik bukadar yasodan ama devami gelicek ben biraz inatciyimdir tuttugumu koparirim.....

selcukbrs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
alia moderatörsün ama ayrımcılık yapıyorsunuz evet biz bursasporluyuz bizde isteriz sabit konumuz olmasını şöyle gezidim bizim bütün açtığımız herşey bi kağıt parçası gibi her tarafa saçılmış neden derdli toplu olmasın hepsi bi arada olsun bizde istek ve talep istiyoruz

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Şimdilik bu konu kapanmıştır arkadaşlar.

YasO

Asistan
Reaksiyon puanı
10
kapanan kapilar acilir bir gün alia :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Niye kapanmasın? Her takımı sabit başlık yapsaydık konu açmaya yerimiz kalmazdı.

Spor bölümüz mevcut. İstediğiniz haberi paylaşabilirsiniz. Size Bursasporlular buraya giremez diyen olmuyor.

Dediğim gibi sabit başlık fikri şu an gündemimizde yok.

selcukbrs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bizde anlamadık renktaşım baksana heralde siteye ellerinden alıcaz die böyle yapıyor arkadaş :)

YasO

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Niye kapanmasın? Her takımı sabit başlık yapsaydık konu açmaya yerimiz kalmazdı.

Spor bölümüz mevcut. İstediğiniz haberi paylaşabilirsiniz. Size Bursasporlular buraya giremez diyen olmuyor.

Dediğim gibi sabit başlık fikri şu an gündemimizde yok.

her kapiyi acan bi anahtar varsa bunuda acan anahtari zihirli sözcügü bulunur sen merak etme

dedigin gibi suan yook ama ilerde neyin nasil olcagini kim bilebilir dimi...

valla baksana koskoca forumda tek bayanim futbol manyai olan baska varmi....sif bunun icin acilir be

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
her kapiyi acan bi anahtar varsa bunuda acan anahtari zihirli sözcügü bulunur sen merak etme

dedigin gibi suan yook ama ilerde neyin nasil olcagini kim bilebilir dimi...

valla baksana koskoca forumda tek bayanim futbol manyai olan baska varmi....sif bunun icin acilir be

Yasemini moderatör yapmanız gerek Ali kardeşim
Bursa aşığı Yeşil İncileri de buraya toplar getirir demi yasemin :)

selcukbrs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bak alia kardeşim şimdi bişeyler söylücem sana reklam yapmadan ben buraya renktaşımın ricası üzerine geldim ben normalde başka sitede takılıyorum şuanda her iki tarafı idare ediyorum ben o siteye üye olduğumda benden başka bursaporlu yoqtu ve ben bi kaç ist takımlarının bölümlerine yorumlar yazdım ve bütün moderatörler buna site kurucusuda dahil herkez msj attı bursaspor bölümümüz açıldı die ve düşün ben o siteye yeni üye olduğum gibi hemen bursaspor bölümü açtılar ki bütün süperlig takımlarının bölümleri var hepside sabit

YasO

Asistan
Reaksiyon puanı
10

gerek yook sagolun ben kücük seylerle yetinmesini bilirim

yesil icniler konusuna gelince ben savasimi veririm bunu görüo görmemkyönetime kalmismodlara kalmis

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9

yesil icniler konusuna gelince ben savasimi veririm bunu görüo görmemkyönetime kalmismodlara kalmis

Yönetime sesleniyorum
Yasemin mod olmalı, destek bekliyoruz sizden
Oylar Yasemin'e gelsin :)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
konular moderatör onayınamı alındı??

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bazı iletiler spam mesaj olarak algılanıyor o yüzden onay istiyor.

dejawu

Asistan
Reaksiyon puanı
6

bak alia kardeşim şimdi bişeyler söylücem sana reklam yapmadan ben buraya renktaşımın ricası üzerine geldim ben normalde başka sitede takılıyorum şuanda her iki tarafı idare ediyorum ben o siteye üye olduğumda benden başka bursaporlu yoqtu ve ben bi kaç ist takımlarının bölümlerine yorumlar yazdım ve bütün moderatörler buna site kurucusuda dahil herkez msj attı bursaspor bölümümüz açıldı die ve düşün ben o siteye yeni üye olduğum gibi hemen bursaspor bölümü açtılar ki bütün süperlig takımlarının bölümleri var hepside sabit

Yönetime sesleniyorum
Yasemin mod olmalı, destek bekliyoruz sizden
Oylar Yasemin'e gelsin :)

sen anlasildi baska sey istiyorsun bende seni destekliyorum oylariniz osmanlimaaaaa birtaneme gelsin....onu cok seviyorum canim o benim

ben yukardaki arkadaşlara bir bursalı olarak tamamen katılıyorum.bursaspor bu sene şampiyonluk yolunda ilerliyor.sırf bunun için açılır yine açılır be başlık.yada şöyle birşey olsun oylama olsun bursa bu sene şampiyon olursa açılsın olamazsa açılmasın :)

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
11. Forum yazılarında küfür olmamalıdır. Özel mesaj ile üyeleri rahatsız etmek, küfürlü mesaj yollamak, rencide etmek yasaktır.

Peki yazılan bu mesajlar aynı kalmalı mı?Müdahele veya silmek gerekmez mi?

Aynı üyenin yazdığını bir dahakine ben alıp değiştirip kullanırsam umarım sorun olmaz...

Örnek:İki resim paylaşırsın ne denir?

"Analarına küfür yemekten bu kadar hoşlanan bir topluluk yoktur herhalde saydır ama forum ortamında olmasın...

Küfür etmedim ama siz resmen gelin tüm sülalemize saydırın dediniz..."

"Her Türlü Basarız Cimboma :)"

Değiştiriyorum:

"Ziraat kupası ve Turkcell süper ligte her türlü basılır Fenerbahçe'ye" gibi...

Ben bu mesaj ve benzerlerini kullanırsam kesinlikle silinmez kışkırtıcı ve tahrik edici değil...Anladım en kısa zamanda kullanıcam umarım aynı davranış banada uygulanır...

Arkadaş profil panoma yazıyor dil uzatıyor ses yok, haklı çünkü yazdıkları yöneticilerinde hoşuna gidiyor sanırım...

Yazık!...

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Eee küfür yok bir şey yok ne göstereceksin yönetime?
Her Türlü Basarız Cimboma bunu ben yazmadım buna alıntılayıp katıldım. Bunun örnekleri forumda yok mu ? Var. Millet nasıl laflar ediyor ve alıntılıyor herkes.

Analarına küfür yemekten bu kadar hoşlanan bir topluluk yoktur herhalde saydır ama forum ortamında olmasın...

Burada adam sana küfür etmiş bende editle mesajını boşa banlanma bu kadar küfür isteyen başka insanlar yoktur dedim.

Küfür etmedim ama siz resmen gelin tüm sülalemize saydırın dediniz...
Ee burada ne var küfür var mı hakaret var mı? Bizi sürüklediğiniz durumu dile getirdim.

Hadi bye bye. Güle güle. Tamam.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Eee küfür yok bir şey yok ne göstereceksin yönetime?
Her Türlü Basarız Cimboma bunu ben yazmadım buna alıntılayıp katıldım. Bunun örnekleri forumda yok mu ? Var. Millet nasıl laflar ediyor ve alıntılıyor herkes.

Analarına küfür yemekten bu kadar hoşlanan bir topluluk yoktur herhalde saydır ama forum ortamında olmasın...

Burada adam sana küfür etmiş bende editle mesajını boşa banlanma bu kadar küfür isteyen başka insanlar yoktur dedim.

Küfür etmedim ama siz resmen gelin tüm sülalemize saydırın dediniz...
Ee burada ne var küfür var mı hakaret var mı? Bizi sürüklediğiniz durumu dile getirdim.

Hadi bye bye. Güle güle. Tamam.
Analarına küfür yemekten.. kısmını yanımda söylesen kan çıkar, o kadar diyorum. İnsan haddini bilmeli. Gülme, şakalaşma, dalga geçmeye tamam eyvallah ama analarına diye cümle kurarsan adam sana ne söylese az. Savunulacak bir tarafı yok.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Adam onun anasına küfür ediyordu çünkü. Ben mi etmişim? Sen niye karışıyorsun? =) Adam herkesi tahrik ediyor.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Ortalığı bulandırma kardeş. Adam herkesi tahrik edip sonrada mazlumca attırmaya çalışıyor. Ettiğim bir küfürü yada hakareti göstersin yönetime? =)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Ortalığı bulandırma kardeş. Adam herkesi tahrik edip sonrada mazlumca attırmaya çalışıyor. Ettiğim bir küfürü yada hakareti göstersin yönetime? =)
Kimin tahrik edip, kimin mazlum olduğu tartışılır. Analarına küfür yemekten.. kısmında bir sorun yok diyorsan sana söyleyecek bir sözüm yok daha. Bak ben sana aynını söylüyor muyum. Söylemiyorum, çünkü insan olan birinin anasına dil uzatmaz.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
İnsan olan birinin anasına dil uzatmaz demişsin. Niye öyle bir şey yapayım? Ama her konuda gelip Fenere laf atan bir adama sokakta ana bacı küfredip dalmazlar mı? Yada aynı şekilde her seferinde Cimboma sallayan birisinin annesinden sülalesine kadar küfür edilmez mi? Bunu dedim işte.

Yorma beni y_ateş :D