Bölüm değiştirmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

GhostGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar mimarlık 1.sınıf öğrencisiyim. Final haftamız bitti ve notlarımız açıklandı. 2.60 ortalamam ve bir tane de bütüm var. Sizce bölümü bırakmalı mıyım? Başka arkadaşlarımın çizimlerini görüyorum ve benimkinden daha iyiler. Ben neden doğuştan yetenekli değilim diye isyan ediyordum birkaç gündür. Sizce nasıl bir yol haritası izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,375
Biraz daha çabala kendini geliştirmeye odaklan. Neleri yaparsam daha da iyi olabilirim ona bak. Sonrasında sene sonunda ya da ileride daha olmuyorsa başka şekilde yönlendirebilirsin kendini.

GhostGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz daha çabala kendini geliştirmeye odaklan. Neleri yaparsam daha da iyi olabilirim ona bak. Sonrasında sene sonunda ya da ileride daha olmuyorsa başka şekilde yönlendirebilirsin kendini.

İntihar da bir seçenektir diye düşündüm ama siz bana ümit verdiniz teşekkürler

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
doğuştan neden yetenekli değilim diye boşuna kendini üzme ben hiçbirşey çizemiyorum ama çizmek için uğraşıyorum bide yanlış bilmiyosa m2.sınıftan sonra sanal ortama geçiliyor onun için hiç canını sıkma çalış dene hergün dene elbet öğrenirsin elbet sende güzel çizersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntihar da bir seçenektir diye düşündüm ama siz bana ümit verdiniz teşekkürler
bi dakika gerçekten resim çizemiyorum diye intihar mı edecektiniz
size önerim bi psikolog yada bir doktor ile konuşmanız yada okuldan 1 2 hafta uzak kalıp biyerlere gitmeniz

GhostGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doğuştan neden yetenekli değilim diye boşuna kendini üzme ben hiçbirşey çizemiyorum ama çizmek için uğraşıyorum bide yanlış bilmiyosa m2.sınıftan sonra sanal ortama geçiliyor onun için hiç canını sıkma çalış dene hergün dene elbet öğrenirsin elbet sende güzel çizersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi dakika gerçekten resim çizemiyorum diye intihar mı edecektiniz
size önerim bi psikolog yada bir doktor ile konuşmanız yada okuldan 1 2 hafta uzak kalıp biyerlere gitmeniz

Kendimi çok kötü hissediyorum öyle böyle değil zaten büte kaldım daha niye yaşayayım ki anlamı kalmadı

GhostGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ders falan alsanız oda mı olmuyor ?

Hayatımda yalnızca yarım dönem dershaneye gitmiş bir insanım bu benim gelecekteki mesleğim olacak kendim başarmalıyım ama onu da yapamıyorum bu dünyaya fazlalıkmışım gibi geliyor bana ölsem kurtulurum diye düşünüyorum

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Hayatımda yalnızca yarım dönem dershaneye gitmiş bir insanım bu benim gelecekteki mesleğim olacak kendim başarmalıyım ama onu da yapamıyorum bu dünyaya fazlalıkmışım gibi geliyor bana ölsem kurtulurum diye düşünüyorum
çok yanlış bir düşünce en ufak şeyde bile intihar düşünmeyin biraz çabalayın uğraşın arkadaşlarınıza eşinize dostunuza sorun ben yapamıyorum yardım et diye baktın olmuyo bölüm değiştirirsin yapacak bişey yok hemen en ufak şeyde pes etmemelisiniz bence
bide hangi üniversite