Boğaziçi Rezilliği

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Öncelikle merhaba.Bu gün Twitterde gezerken bir Rezilliği gördüm.Boğaziçi Üniversitesine Cumhurbaşkanı atama yapmış.Bunda hiçbir sıkıntı yok,gelelim konumuza.

Sözde öğrenciler,kendi aralarında toplanıp eylem yapmış.Ama eylemde KATİL POLİS! gibi hakaratlerde bulunmuşlar.Ve bu daha hiç bir şey.Bunu diyenlerden bir kaçını araştırdım ve buldum.Twitterinde PKK,YPG,DAEŞ gibi Mehmetciklerimizi Şehit eden Teröristlerin sloganlarını atıp,onları savunuyorlardı.Bende merak ettim.Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Reaksiyon puanı
646
Öncelikle merhaba.Bu gün Twitterde gezerken bir Rezilliği gördüm.Boğaziçi Üniversitesine Cumhurbaşkanı atama yapmış.Bunda hiçbir sıkıntı yok,gelelim konumuza.

Sözde öğrenciler,kendi aralarında toplanıp eylem yapmış.Ama eylemde KATİL POLİS! gibi hakaratlerde bulunmuşlar.Ve bu daha hiç bir şey.Bunu diyenlerden bir kaçını araştırdım ve buldum.Twitterinde PKK,YPG,DAEŞ gibi Mehmetciklerimizi Şehit eden Teröristlerin sloganlarını atıp,onları savunuyorlardı.Bende merak ettim.Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
o öğrenciler genelde kendini havalı zannedip bunları savunuyorlar hani kimse savunmuyor ben savunursam aykırı olurum gözüyle bakıyorlar ne kadar acınası olduklarını ise inşallah bi ben görmüyorumdur

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
o öğrenciler genelde kendini havalı zannedip bunları savunuyorlar hani kimse savunmuyor ben savunursam aykırı olurum gözüyle bakıyorlar ne kadar acınası olduklarını ise inşallah bi ben görmüyorumdur
Dostum asıl şey onların Boğaziçinde okuması.Boğaziçi Üniversitesi Dünyada ilk 200 de.Bu beni üzüyor.Ayrıca polislerimizede üzülüyorum.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
boğaz içinde mi okuyorlar katil polis olayını anlamadım polis birini mi vurmuş
Polis kimseyi vurmamış.Eylemde görev yaptıkları için Katil deniliyor.Bir video bulursam atacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Polis kimseyi vurmamış.Eylemde görev yaptıkları için Katil deniliyor.Bir video bulursam atacağım.

Reaksiyon puanı
646
çoğunu izledim katil polis sloganı ne kadar saçma adam dağılın diyor dağılmıyorlar ondan sonra neden plastik mermi kullanıyorsunuz neden acaba

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Sözde devrimci özde teröristlerin yaptığı eylemdir. Masum öğrenciler bu teröristlere uymaktadır. yani Gezi olayları versiyon 2.0

Ekşiciler bu teröristlerin yanında yine. Her şeyi net şekilde biliyorlar aslında, işlerine gelmiyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575

bakınız.

Bakın boş beyinler. 2 terörist görünce hemen manipüle oluyorlar. Boğaziçi'ni kazanmak için çok zeki olmak gerekmiyormuş demek ki.

Son düzenleme:

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
o zaman eylemdeki öğrenciler boğaziçi ile alakası olmayan öğrenciler
Her şeye muhalefet olan, çok kolay manipüle olan, güya hümanist öğrenciler var eylemde.
Başka zaman olsa sosyal mesafe diye ağlar bu salaklar. Hepsine keseceksin 3000TL sosyal mesafe cezası, bak nasıl kayboluyorlar ortadan.

Halay çekilen videoya bakarsanız, herkes biz n'apıyoruz havasında. Halay çekiyorlar ama ne yaptıklarından haberleri yok. Koyun sürüsü gibi hareket ediyorlar.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,327
Can ATAKLI, Canan KAFTANCIOĞLU, İlker BAŞBUĞ
Demokratik yollarla iktidar olunamayacağını anlamış olmalılar... Ki,
"Darbe" dillendirmeye başladılar...
Tabii gördükleri rüya'nın ilk eşiği de üniversite eylemleri oluyor.

Da, siz rüya görmeye devam edin...
Siz göreceksiniz, millet o rüyalarınızı kâbusa çevirecek.
Emellerinize asla ulaşamayacaksınız.

Çünkü sizin rüyalarınız bu milletin hayrına hiç görülmedi, hayal bile edilmedi.
Çünkü sizin rüyalarınızı hizmet ettiğiniz efendilerinizin suni olarak görmenizi istedikleri yapay rüyalardı...

Gerçekleşmesi hiçbir zaman mümkün olmayan!

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Göz altına alınan 17 kişinin 15'i öğrenci değilmiş diye bir haber okudum doğru mu bilmiyorum.

Bi zahmet inşAllah öğrenci değildir onlar. Polise katil diyen DHKP-C marşı okuyan. Polise küfür eden Polis tekmeleyen polis ile çatışan sağa sola zarar veren bu tipler öğrenci ise işimiz var...

3-5 Vİdeo izledim sözde Üniversite eylemi bu. Pandemi var okullar kapalı orada normalde doğru dürüst öğrenci bile olmamalı ama DHKP-C destekçisinden tut PKK sempatizanınan ordan tut HDP propagandası atanlar bile var :)
Üstüne hemen CHP olaya sahip çıkıp desteğe başlıyor ortalık kızışsın diye. Canan Kaftancıoğlu gibilerini eyleme yollamış. Bali buna salça olmayın bırakın öğrenciler kendince eylem yapsın hemen siyasi rant peşindeler.

Lafa geldimi korona önlemleri derler en önde o kadar insan ile sözde eylem yaparlar birde...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
1- Kandil Dağı
2- Boğaziçi Üniversitesi

O kadar da değilde. Ama bu tarz oyunlara gelmemesi lazım Bu kadar değerli bir üniversitenin.

Sen eyleme diye geldin ve baktın PKK propagandası veya DHKP-C söylemleri başladı ya barındırma onları orada veya sen dağıl bırak sadece onlar kalsın polis haddini bildirir onlara. Veya İşi tamamen SİYASALLAŞTIRAN PARTİLİLERİ SOKMA oraya. Aynısı gezi olaylarında da oldu hemen siyasal RANT kapma peşinde muhalefet.

Bu saatten sonra Erdoğan'ı kesseler o Rektörün değişmeyeceği kanısındayım. Konuya CHP'de dahil oldu ve siyasi şovunu yaptı. Üniversiteyi kapatırlar genede rektörü değiştirmezler bu saatten sonra.... İsterse 6 ay eylem olsun polis ile öğrenciler sabah akşam çatışsın.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Orada toplananan bütün öğrencilere sövmek saymak gereksiz, gözaltına alınanlardan 2 veya 3 tanesi öğrenci. Birilerinin orayı karıştırmaya çalıştığı açıkça görülüyor.

Can ATAKLI, Canan KAFTANCIOĞLU, İlker BAŞBUĞ
Demokratik yollarla iktidar olunamayacağını anlamış olmalılar... Ki,
"Darbe" dillendirmeye başladılar...
Tabii gördükleri rüya'nın ilk eşiği de üniversite eylemleri oluyor.

Da, siz rüya görmeye devam edin...
Siz göreceksiniz, millet o rüyalarınızı kâbusa çevirecek.
Emellerinize asla ulaşamayacaksınız.

Çünkü sizin rüyalarınız bu milletin hayrına hiç görülmedi, hayal bile edilmedi.
Çünkü sizin rüyalarınızı hizmet ettiğiniz efendilerinizin suni olarak görmenizi istedikleri yapay rüyalardı...

Gerçekleşmesi hiçbir zaman mümkün olmayan!
Kimsenin darbe istediği falan yok birkaç kişinin cümlesini yanlış yorumluyorsunuz. Darbe tartışmasıyla üniversiteki olayların gram alakası yok.

Nerden nem kapsam da milliyetçilik naraları atsam diye çabalamak yerine biraz da öğrencilerin gözünden bakın olaya. Darbe döneminden beri ilk defa dışardan rektör atanmış olsun reis iyisini bilir diyip göz yumuyorsunuz. Adamın yazdığı yazıda 10'larca yazım hatası var bu kişi mi rektörlük yapacak?

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Nerden nem kapsam da milliyetçilik naraları atsam diye çabalamak yerine biraz da öğrencilerin gözünden bakın olaya. Darbe döneminden beri ilk defa dışardan rektör atanmış olsun reis iyisini bilir diyip göz yumuyorsunuz. Adamın yazdığı yazıda 10'larca yazım hatası var bu kişi mi rektörlük yapacak?

Çok haklı bir söylem...

DHKP-C li HDP'li veya PKK sempatizanı kişiler ile CHP'yi rahatsız ettiyse bu rektör iyi birisi olamaz :( Kesin eğitimsiz cahili kendini bilmez bir TROL dür bu Rektör !!! Oraya adam akıllı devlet millet düşmanı sabah akşam Hükümete söven sayan aşırı uç muhalif bir rektör atanmalı acilen...

Bu arada 2016 yılından beridir Yani 15 Temmuz Darbe girişiminden beridir Rektörleri Erdoğan atıyor yani YETKİSİ VAR BU KONUDA... İsterse Üniversitenin kendi içinden seçtiği en çok oy alan 2-3 kişiden birinide atayabilir isterse dışarıdan adamda atayabilir YASAL OLARAK HAKKI var ve bunu kullanıyor...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Çok haklı bir söylem...

DHKP-C li HDP'li veya PKK sempatizanı kişiler ile CHP'yi rahatsız ettiyse bu rektör iyi birisi olamaz :( Kesin eğitimsiz cahili kendini bilmez bir TROL dür bu Rektör !!! Oraya adam akıllı devlet millet düşmanı sabah akşam Hükümete söven sayan aşırı uç muhalif bir rektör atanmalı acilen...
Yazdıklarımdan bunu nasıl çıkardın acaba anlam veremedim?

Bu arada 2016 yılından beridir Yani 15 Temmuz Darbe girişiminden beridir Rektörleri Erdoğan atıyor yani YETKİSİ VAR BU KONUDA... İsterse Üniversitenin kendi içinden seçtiği en çok oy alan 2-3 kişiden birinide atayabilir isterse dışarıdan adamda atayabilir YASAL OLARAK HAKKI var ve bunu kullanıyor...
Üniversite içinden atamaya tamam ama üniversite dışından ataması akıl kârı değil. Memur polis atar gibi dışardan atamak nedir?

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Dostum asıl şey onların Boğaziçinde okuması.Boğaziçi Üniversitesi Dünyada ilk 200 de.Bu beni üzüyor.Ayrıca polislerimizede üzülüyorum.
eskiden 200 deydi cumhurbaşkanınız kayyum rektörler atamadan önce şimdi 600-800 bandına kadar geriledi

bakınız.

Bakın boş beyinler. 2 terörist görünce hemen manipüle oluyorlar. Boğaziçi'ni kazanmak için çok zeki olmak gerekmiyormuş demek ki.
uzanamadığı ciğer misali

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Orada toplananan bütün öğrencilere sövmek saymak gereksiz, gözaltına alınanlardan 2 veya 3 tanesi öğrenci. Birilerinin orayı karıştırmaya çalıştığı açıkça görülüyor.

Kimsenin darbe istediği falan yok birkaç kişinin cümlesini yanlış yorumluyorsunuz. Darbe tartışmasıyla üniversiteki olayların gram alakası yok.

kelimesi kelimesine haklı

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Gerçekten yazık adam yarın gelip karın artık benim dese tamam reistir alır dersiniz. Çocuklar eylem yapıyor haklı olarak terrör örgütü propagandası yapanlar aralarına girip polise vuruyor diye biyerlerini yırtsan giremeyeceğin üniversiteyi kötülüyorsunuz. Yazık gerçekten at gözlüklerini çıkarmayı öğrenememiş insanlarla kaynıyor bu ülke

Anlamadığım durumlardan biriside bu.Canan hanım neden destekledi.
Bilmem ona sor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Gerçekten yazık adam yarın gelip karın artık benim dese tamam reistir alır dersiniz. Çocuklar eylem yapıyor haklı olarak terrör örgütü propagandası yapanlar aralarına girip polise vuruyor diye biyerlerini yırtsan giremeyeceğin üniversiteyi kötülüyorsunuz. Yazık gerçekten at gözlüklerini çıkarmayı öğrenememiş insanlarla kaynıyor bu ülke

Bilmem ona sor
Alakası yok.Burda İktidarı savunduğum felan yok.Öğrencilere laf atanlarda yok.Terbiyeni topla,burası sen ve senin gibilerin diktatörlük yapma yeri değil.

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
para her kapıyı açar ama aklın kapısını açmazmış demekki
Para ne alaka devlet okulu ????

Alakası yok.Burda İktidarı savunduğum felan yok.Öğrencilere laf atanlarda yok.Terbiyeni topla,burası sen ve senin gibilerin diktatörlük yapma yeri değil.
kardeş sana mı dedim ne maydonoz oluyon. Aynen yönetimi ele aldım da diktatörlük yapıyom. Sözlük kullan diktatör neymiş öğren. Terbiyeyi senden öğrencek değiliz kendine gel muhattap olma