Bodrum'da döner yediler 2.263 lira hesap geldi

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Avrupada normal? Türkiyede 3 kişi nerede oturup da dönere 300 lira para verdiniz hocam? Nasıl normal olabilir böyle bir şey?
Sadece döner yok. Dikkatli bakın. Ki yedikleri döneri zannetmem ben "al porsiyon 300gram" olduğunu.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Euro bazlı sattıkları için uçmuş...

Reaksiyon puanı
769
E tamam belli bir kar elde etmek için turiste daha pahalıya satarsın ama %100 bilemedin %200 karla satarsın bunlar ne biçim fiyatlar! İstanbulda bırak 300 lirayı 30 liraya döner satsa bir dükkan, orayı taşlarlar.

• Beğen
Reactions: 023

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Her sene aynı muhabbet çıkıyor yok bir lahmacun yedi 1000 TL hesap ödedi yok şunu yedi 2000 TL hesap geldi diye.
Hamama gider terler. Ona göre bir mekana gideceksin. ( Bu mekanın sahibleride çıkıp açıklama yapmıştı biz ürün değil konsept satıyoruz beğenmeyen istemeyen gelmesin diye. Gayet mantıklı bir açıklama :D )

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Avrupa da normal mi ? şaka yapıyorsun youtube açıp izle istersen , 300 euro ile adamlar 1 aylık evi dolduruyor avrupa da ..

Hangi kafayla bakıyorsunuz merak ediyorum. 10 liraya tavuk döner alacağınıza eve 2 somun ekmek 1 kilo domates alın o zaman. Zevk bunlar zevk. Dışarıda özel yeme içme para harcama zevktir. Sen bunların hesap ödediği mekanın konumunu manzarasını biliyor musun? 30 lirayada iskender yersin 50 tl ye de. Kalite farkı da işin içinde. Ya boşverin kim nerde yiyiyorsa yesin. Madem durumdam hoşnut değil bazıları. Gidin şikayet edin. Tekrar yazıyorum. Satan memnun alan memnun. Bizlere birşey olduğu yok. Kim ne yaparsa yapsın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,384
Ben olsam merak ederim, acaba o dönerde ne var?

• Beğen
Reactions: 023

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Hangi kafayla bakıyorsunuz merak ediyorum. 10 liraya tavuk döner alacağınıza eve 2 somun ekmek 1 kilo domates alın o zaman. Zevk bunlar zevk. Dışarıda özel yeme içme para harcama zevktir. Sen bunların hesap ödediği mekanın konumunu manzarasını biliyor musun? 30 lirayada iskender yersin 50 tl ye de. Kalite farkı da işin içinde. Ya boşverin kim nerde yiyiyorsa yesin. Madem durumdam hoşnut değil bazıları. Gidin şikayet edin. Tekrar yazıyorum. Satan memnun alan memnun. Bizlere birşey olduğu yok. Kim ne yaparsa yapsın.

Şimdiki dediğin ile ilk dediğinin arasında çok fark var birşey atıyorsun ortaya onu konuş , gelip burada edebiyat yapma şimdi .

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
358
66666.gif

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Şimdiki dediğin ile ilk dediğinin arasında çok fark var birşey atıyorsun ortaya onu konuş , gelip burada edebiyat yapma şimdi .
Merak ediyorum yaşın kaç ve yurt dışına gittin mi. Gelmişsin birde youtube videosu atıyorsun. Senin avrupada mekanların fiyatlarını bildiğinide sanmıyorum.. aaa pardon pardon,, şimdi avrupada restaurant fiyatları diye video atarsın ???

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Merak ediyorum yaşın kaç ve yurt dışına gittin mi. Gelmişsin birde youtube videosu atıyorsun. Senin avrupada mekanların fiyatlarını bildiğinide sanmıyorum.. aaa pardon pardon,, şimdi avrupada restaurant fiyatları diye video atarsın ???

Yaşım 23 diyelim :) pasaportum var ve hazır olarak verilmiş 20 günlük schengen vizem var , çok kısa zamanda yunan yada balkan turu yapacağız illa çıktığımı öğrenmek istiyorsan daha çıkmadım :) Ama akrabamızın tekstil fabrikası var ve abim orada çalışıyor sürekli almanya'ya git gel yapıyorlar , fiyatları ve hayatın ucuzluğunu onlardan da dinledim , avrupa da yaşayan arkadaşlarım da var tabi.

Bunun avrupaya çıkıp çıkmamakla ve yaş ile bir alakası yok akıllı insan böyle eleştiri yapmaz zaten , ama siz ne anlarsınız ki :) her ülkeyi bu ülkenin ekonomisi gibi sanma rezil olursun millet içinde valla

Son düzenleme:

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Yaşım 23 diyelim :) pasaportum var ve hazır olarak verilmiş 20 günlük schengen vizem var , çok kısa zamanda yunan turu yapacağız illa çıktığımı öğrenmek istiyorsan daha çıkmadım :) Ama akrabamızın tekstil fabrikası var ve abim orada çalışıyor sürekli almanya'ya git gel yapıyorlar , fiyatları ve hayatın ucuzluğunu onlardan da dinledim.

Bunun avrupaya çıkıp çıkmamakla ve yaş ile bir alakası yok akıllı insan böyle eleştiri yapmaz zaten , ama siz ne anlarsınız ki :) her ülkeyi bu ülkenin ekonomisi gibi sanma rezil olursun millet içinde valla
Ben cahil insana eleştiri yaptım ?
15 ülke ve yüzlerce mekan. Herşeyin farkındayım ben.
Umarım ucuz-orta-pahalı ve çok pahalı mekanlara gidip karşılaştırma yapmaya fırsatın olur.
Ben yeri geldi 100 $ a gece klübü kapattım yeri geldi 100 $ a hastaneye git gel taksi parası.
??