bluetooth oyuncu kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

OvalSwan20216

Supreme Сasual Dating Verified Damsels
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Bluetooth önermiyorum ama sen bilirsin çok radyasyon yayıyorlar ve insan Bi garip hissediyor onu takınca

OvalSwan20216

Cezalı
Reaksiyon puanı
33
hissdelcek kadar belli oluyormu
Kişiden kişiye değişir yani bence en iyisi kablolu ile oyun oynamak. Ses kalitesi felan daha iyi geliyo benim kulağıma. Ama seni bilmem. Alacağın kulaklık gamer mi yoksa normal kulaklık mı olacak ona göre söyle

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Kişiden kişiye değişir yani bence en iyisi kablolu ile oyun oynamak. Ses kalitesi felan daha iyi geliyo benim kulağıma. Ama seni bilmem. Alacağın kulaklık gamer mi yoksa normal kulaklık mı olacak ona göre söyle
dedğim gibi evde oyun dğşarda müzik

OvalSwan20216

Cezalı
Reaksiyon puanı
33
dedğim gibi evde oyun dğşarda müzik
Tamam belirttiği kulaklık bence uygun ama aldığı frekans deniyordu ona galiba (tam hatırlamıyorum) eğer o teline veya pc ile uyuşmazsa kulaklıktan tam kalite alamazsın. Zaten kaliteyi de ayarlayabiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

evde oyun oynarken tkaacağım dışarda otobüste falan müzik dinleyecğm şık bir kulaklık arıyorum bluetooth olsa iyi olur (wirelessler telefona bağlanıyormu bilmiyorum) bir tane buldum Steelseries Arctis 3 2019 Edition Kablosuz Bluetooth Kulaklık - n11.com Türkiyede kimse almamış inceleme falan yok öneri veya tavsiyelerinizi bekliyorum
Bu arada bu kulaklıkla dışarıda çok garip görünürsün daha sadesi bulunamaz belki ama bunun yarı fiyatına gamer kalan yarısına normal kulaklık almanı öneririm

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Arctisi al geç hem şık hem kaliteli

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Tamam belirttiği kulaklık bence uygun ama aldığı frekans deniyordu ona galiba (tam hatırlamıyorum) eğer o teline veya pc ile uyuşmazsa kulaklıktan tam kalite alamazsın. Zaten kaliteyi de ayarlayabiliyorsun

Bu arada bu kulaklıkla dışarıda çok garip görünürsün daha sadesi bulunamaz belki ama bunun yarı fiyatına gamer kalan yarısına normal kulaklık almanı öneririm
en sadesi bu jbl falan almak istemiyorum

Arctisi al geç hem şık hem kaliteli
bende öyle düşünüyorum

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
450TL'ye Kraken T.E alıp geriye kalan parayada dışarıda müzik dinlemek için bir kulaklık alabilirsiniz. Arctis 3 bence parasını haketmiyor.

Biyoreaktör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, kulaklığı yakşaşık 2 aydır kullanıyorum. Bende dışarıda müzikte dinleyebilmek için bu modeli seçtim. Arctis 7 wifi ile arasında kalmıştım ancak A7 de wifi için küçük bir aparat var, iphone kullanıyorsanız telefonda kullanamıyosunuz. A7 wifi gecikmesiz olarak lanse ediliyor ama ben a3 bt de gecikme hissetmedim. Büyük elektronik mağazalarda deneme imkanı bulabilirsiniz. Müzik dinleyebilmek kulaklığın artısı ancak oyuncu kulaklığı olduğu için beklentiniz çok büyük olmasın. Benim için yeterli mesala çünkü müzik içinde çok büyük bir beklentim yoktu.

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Merhaba, kulaklığı yakşaşık 2 aydır kullanıyorum. Bende dışarıda müzikte dinleyebilmek için bu modeli seçtim. Arctis 7 wifi ile arasında kalmıştım ancak A7 de wifi için küçük bir aparat var, iphone kullanıyorsanız telefonda kullanamıyosunuz. A7 wifi gecikmesiz olarak lanse ediliyor ama ben a3 bt de gecikme hissetmedim. Büyük elektronik mağazalarda deneme imkanı bulabilirsiniz. Müzik dinleyebilmek kulaklığın artısı ancak oyuncu kulaklığı olduğu için beklentiniz çok büyük olmasın. Benim için yeterli mesala çünkü müzik içinde çok büyük bir beklentim yoktu.
teşekkürler

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
bi
rde hangi mağazada deneyebilirim